تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » شافلر و زیمنس برای تشخیص هوشمند سیستم های درایو همکاری کنند

شافلر و زیمنس برای تشخیص هوشمند سیستم های درایو همکاری کنند

همراه با برنامه های بزرگ درایو های زیمنس ، شفلر با تمرکز بر منافع مشتری ، دیجیتالی سازی صنعت را پیش می برد
سرویس دیجیتال برای تشخیص تحمل خودکار از Schaeffler اکنون در پلتفرم Sidrive IQ زیمنس ادغام شده است
نتایج تجزیه و تحلیل شرایط به عنوان بخشی از وضعیت کلی سلامت موتور پشتیبانی ، تصمیم گیری عملکرد و تعمیر و نگهداری آگاهانه را برای کاهش خرابی برنامه ریزی نشده انجام می دهد.

همکاری بین زیمنس و شافلر ترکیبی از پلتفرم Sidrive IQ زیمنس IIoT با چندین دهه تجربه و تخصص Schaeffler در طراحی ، ساخت و سرویس بلبرینگ است. (تصویر: زیمنس)
موتورهای الکتریکی فرایندهای اصلی صنعتی ما را هدایت می کنند و یاتاقان نورد قطعه اصلی مکانیکی آنهاست. یاتاقان ها تمام بارها و تنش های رخ داده در موتور الکتریکی را تجربه می کنند. بنابراین ، تشخیص تحمل نشانگر مهمی از وضعیت کلی و قابلیت اطمینان موتور است. علاوه بر تهیه نمونه کارها از راه حل های نظارت بر شرایط برای اپراتورها ، شرکت خودروسازی و صنعتی Schaeffler همچنین با مشتریان OEM مانند زیمنس برای ارائه پیشنهادات مشترک همکاری می کند تا در دسترس بودن ماشین آلات و تجهیزات را افزایش دهد.

"این همکاری بین شافلر و زیمنس بر اساس دانش محکم محصول و تخصص خاص است. هر دو شرکت در حالی که تمام تمرکز خود را بر روی ارزش مشتری دارند ، نقشی اساسی در پیشبرد دیجیتالی سازی در صنعت دارند. "دکتر استفان اسپیندلر ، مدیرعامل صنعتی شرکت Schaeffler AG می افزاید.

تشخیص تحمل نشانگر مهمی از وضعیت کلی و قابلیت اطمینان موتور الکتریکی است. بنابراین اپراتورها می توانند تلاش و هزینه های نگهداری را کاهش دهند و مهمتر از همه ، از خرابی های بی برنامه و پرهیز جلوگیری می کنند. (تصویر: شافلر)
خدمات به طور یکپارچه در یک سیستم عامل ادغام می شوند
همکاری بین زیمنس و شافلر ترکیبی از Sidrive IQ - بستر دیجیتال سیستم های درایو و راه حل های شرکت زیمنس - با تجربه و تخصص دهه شافلر در زمینه طراحی ، ساخت و سرویس یاتاقان ها است. ضریب هوشی Sidrive تعدادی از قابلیت ها را در یک راه حل یکپارچه ادغام می کند و سیستم های درایو را با تجزیه و تحلیل مبتنی بر AI و محتوای دیجیتال افزایش می دهد. برای مشتری ، این به معنای توانایی تصمیم گیری بهتر هنگام صحبت از اقدامات ، نگهداری و نگهداری سیستم های درایو است.

ابعاد جدید همکاری در اینترنت اشیا صنعتی
ادغام سرویس تجزیه و تحلیل Schaeffler برای تشخیص تحمل خودکار در ضریب هوشی Sidrive ، تعیین شرایط تحمل را با اطمینان و دقت بیشتری امکان پذیر می کند. "این همکاری و تبادل خودکار داده های تشخیصی مبتنی بر الگوریتم یکی از اولین موارد در اینترنت اشیا industrial صنعتی است. این یک نمونه عالی از ابعاد جدید همکاری بین شرکتهای فنآوری مستقر است. "
با کمک بینش های مستدل و اطلاعات خاص ، اپراتورها می توانند به سرعت تعیین کنند که آیا سیستم درایو می تواند به کار خود ادامه دهد یا در صورت خرابی قریب الوقوع ، یاتاقان باید بلافاصله تعویض شود یا می تواند منتظر فاصله نگهداری بعدی باشد. این امر باعث کاهش تلاش و هزینه نگهداری می شود و از همه مهمتر می توان از خرابی های برنامه ریزی نشده و پرهزینه جلوگیری کرد.
7 خرداد 1400, 14:03 / خبرها

نظر بدهید


up