تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » گروه Schaeffler سالگرد شرکت را جشن می گیرد .

گروه Schaeffler سالگرد شرکت را جشن می گیرد .


تامین کننده خودرو و صنعتی جهانی  SCHAEFFLER  جشن آن  75 هفتم  سالگرد  با آنلاین  سالگرد  مراسم  
  •  تاریخچه شرکت به تازگی در  صفحه اصلی Schaeffler پیکربندی شده است 
  • انتشار کتاب  تاریخچه خانواده و  شرکت توسط پروفسور دکتر گرگور شولگن
  • استقرار  SCHAEFFLER  بنیاد به مناسبت  75 امین  سالگرد  از  شرکت  


این یکی از بزرگترین "ساخته شده در آلمان" داستان های موفقیت است: خودرو و صنعتی تامین کننده جهانی  SCHAEFFLER  جشن آن  75 هفتم  سالگرد  امروز. دکتر ویلهلم  شفلر  و برادرش دکتر-اینگ. Eh Georg  Schaeffler  زمانی که Industrie GmbH را در Herzogenaurach در سال 1946 تأسیس کرد  ، پایه و اساس شرکت امروزی را  بنا نهاد. این نقطه شروع  شرکتی است  که امروزه بیش از 83900 کارمند در حدود 200 مکان در بیش از 50 کشور جهان استخدام می کند. سه شرکت اصلی مستقل - INA، LuK و FAG - با هم رشد کردند تا یک رهبر فناوری جهانی را با DNA یک تجارت خانوادگی تشکیل دهند. بر این اساس،  شفلر75  سال  پیشرفت، نوآوری فناوری و موفقیت اقتصادی را با مراسم سالگرد مجازی  برای همه کارکنان خود و همچنین مهمانان منتخب صنعت و دولت  جشن می گیرد  .


موفقیت بر اساس روحیه پیشگامی، نوآوری ها و کسب های استراتژیک

از سال 1950 به بعد،  رشد سریع شرکت توسط غلتک سوزنی هدایت شونده در قفس ممکن شد، اختراع درخشان دکتر-اینگ. Eh Georg  Schaeffler ، که حرکت  و تحرک را در بخش‌های خودرو و صنعت متحول کرد  .
این اختراع پایه و اساس موفقیت مداوم این  شرکت را در جهان گذاشت. در سال 1965،   برادران Schaeffler تصمیم گرفتند در LuK Lamellen und Kupplungsbau GmbH در Bühl (بادن)، جایی که اکنون بخش فناوری‌های خودرو در آن مستقر است، سرمایه‌گذاری کنند. این  شرکت  با محصولات نوآورانه ای مانند کلاچ فنر دیافراگمی، فلایویل دو جرمی و همچنین انواع اجزای موتور به یک رهبر تکنولوژی تبدیل شد. از سال 1999، LuK یک نهاد کاملاً متعلق به  Schaeffler است .
در سال 2001،  شفلر  FAG Kugelfischer Georg Schäfer AG در شواینفورت را تصاحب کرد و  شفلر  را به دومین تولیدکننده بزرگ بلبرینگ نورد در جهان تبدیل کرد. IPO موفقیت آمیز  Schaeffler  AG در سال 2015 دنبال شد. امروزه سه برند محصول INA، LuK و FAG تحت  نام تجاری Schaeffler متحد شده اند  .
" SCHAEFFLER روح پیشگام را همواره به موفقیت بسیار مهم بوده است  شرکت . حتی در طول مراحل چالش برانگیز خود، این  شرکت  درجه بالایی از انعطاف پذیری و تمایل دائمی برای مشاهده تغییرات عمیق را به عنوان یک فرصت نشان داده است. به عنوان سهامداران، ما به خصوص آگاه باشید که این موفقیت، طی چند دهه، در درجه اول توسط کارکنان ما متعهد در سراسر جهان، و همچنین به مشتریان خود و تامین کننده رانده می شود، " توضیح می دهد گئورگ FW  SCHAEFFLER ، سهامدار خانواده و رئیس هیئت نظارت از  SCHAEFFLER AG.


دست زدن به شفاف و علمی از  شرکت «تاریخ ها

به مناسبت  شرکت کنندگان  سالگرد از  SCHAEFFLER  خانواده برای تاریخ خود، که به طور جدایی ناپذیری به مرتبط مرتب  شرکت تاریخ S، به صورت سیستماتیک مورد تحقیق. برای این منظور، خانواده با موفقیت از خدمات مورخ مشهور پروفسور دکتر گرگور شولگن استفاده کردند. به عنوان بخشی از  سالگرد  جشن ها،  SCHAEFFLER  ارائه نتایج حاصل از این پژوهش، که نیز پوشش می دهد دوره قبل از  شرکت کنندگان تاسیس در سال 1946، در یک وب سایت به تازگی طراحی شده است که ویترین نه تنها تاریخ، بلکه مردم و فن آوری نوآوری هایی که آنها نمایندگی می کنند. لینک:  www. schaeffler .com/history. شرح و تحلیل جامع با عنوان « شفلر . بیوگرافی یک خانواده و شرکت آنها  توسط پروفسور دکتر شولگن توسط انتشارات Deutsche Verlags-Anstalt در اوایل دسامبر منتشر خواهد شد.
پروفسور دکتر شولگن می گوید: شفلر  همیشه ظرفیت فوق العاده ای برای نوآوری و سطح بالایی از مسئولیت اجتماعی نشان داده است." کنجکاوی و تمرکز آینده‌محور که این دو بنیان‌گذار را برانگیخت، هنوز هم به‌عنوان نقاط قوت اصلی این شرکت سنتی خانوادگی امروز باقی مانده  است.»


تأسیس   بنیاد شفلر

به علامت  SCHAEFFLER را  75 هفتم  سالگرد ،  SCHAEFFLER  AG و IHO برگزاری ایجاد  SCHAEFFLER  بنیاد در تلاش برای تأکید بر مسئولیت اجتماعی از  SCHAEFFLER  گروه  و سهامداران خانواده آن است. SCHAEFFLER  بنیاد یک سرمایه پایه و اساس اولیه از 3 میلیون یورو، که به صورت مساوی توسط برقرار خواهد دریافت  SCHAEFFLER  AG و IHO برگزاری. این سرمایه هر ساله از طریق کمک های مالی اضافی، در ترکیب با ادغام همزمان فعالیت های موجود، مانند  Schaeffler، افزایش خواهد یافت. بنیاد FAG. این بنیاد در سرتاسر جهان فعال خواهد بود و عمدتاً بر سه حوزه متمرکز خواهد بود: 1) حفاظت از آب و هوا و محیط زیست، 2) تحقیقات و علم، و 3) آموزش، صلاحیت و فرصت های برابر.
گروه شفلر  با نقشه راه 2025   خود به وضوح موقعیت استراتژیک خود را با نگاه به آینده نشان داده است. به طور مداوم  شرکت را با سه بخش خود بر تحول در ده بخش مشتری متمرکز می کند تا در آینده شریک فناوری ترجیحی برای مشتریان خود باقی بماند. توسعه پایدار و دیجیتالی در مرکز هستند، پشتیبانی شده توسط پنج منطقه متمرکز در اطراف موضوعاتی مانند CO 2 درایوهای صرفه جویی در انرژی و انرژی های تجدید پذیر است.
تا زمانی که  حرکت وجود داشته باشد، شفلر وجود خواهد داشت  . در  Schaeffler ، نوآوری، کیفیت، درک سیستم‌ها و برتری تولید با هم ترکیب می‌شوند و یک نقطه قوت و مشترک را تشکیل می‌دهند. کلاوس روزنفلد، مدیر عامل Schaeffler  AG می گوید:  با این قدرت و DNA شرکت خانوادگی  ، ما به طور بهینه برای آینده مجهز شده ایم .
13 دی 1400, 07:54 / خبرها

نظر بدهید


up