تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » خدمات روانکاری بلبرینگ

خدمات روانکاری بلبرینگ


SMB Bearings خدمات تخصصی  روانکاری یاتاقان  را ارائه می دهد. با استفاده از تسهیلات روغن‌کاری سفارشی خود، یاتاقان‌ها را از موجودی خودمان و همچنین یاتاقان‌های عرضه‌شده توسط مشتری تمیز و روغن‌کاری می‌کنیم. ما می‌توانیم  بلبرینگ‌های فولاد ضد زنگ ، فولاد کروم و یاتاقان‌های هیبریدی را با روان‌کننده‌های خاص مشتری روان‌سازی کنیم.تیم متخصص ما ده ها سال تجربه در روانکاری مجدد و استفاده از  روان کننده های تخصصی دارد. در واقع، ما تقریباً سی سال است که خدمات روانکاری مجدد بلبرینگ را ارائه می دهیم.

اگر برنامه مشکلی دارید، یا اگر متوجه شدید که یاتاقان شما آنطور که می‌خواهید عمل نمی‌کند، روغن‌کاری مجدد ممکن است راه‌حل بهینه باشد. اگر از روان کننده ای استفاده می کند که با کاربرد مطابقت دارد، همان بلبرینگ ممکن است مطابق با نیاز عمل  کند . تیم متخصص ما می تواند در این مورد مشاوره دهد. پس از چربی زدایی یک یاتاقان، ما می توانیم نمونه هایی با روان کننده های مختلف و سطوح پرکننده متفاوت ارائه کنیم تا آزمایش کنیم که کدام محلول ها باعث می شود یاتاقان شما به خوبی کار کند.

در موقعیت‌های دیگر، ممکن است دقیقاً بدانید به چه روان‌کننده‌ای نیاز دارید، اما سازنده اصلی دیگر آن را تامین نمی‌کند یا سفارش‌های کمتر از مقدار حداقل را انجام نمی‌دهد. باز هم می توانیم کمک کنیم. ما اغلب متوجه می‌شویم که این در برنامه‌های نظامی یا برنامه‌هایی که در محیط‌های بسیار تنظیم‌شده استفاده می‌شوند، مهم است.


تکنسین های باتجربه ما در محیطی بسیار کنترل شده با استفاده از فناوری پیشرفته کار می کنند تا از دقت مورد نیاز اطمینان حاصل کنند. تقریباً مانند یک اتاق تمیز، تأسیسات هدف ما از فیلترهای هوا استفاده می کند تا هر گونه منبع آلودگی را که ممکن است در طول فرآیند وجود داشته باشد از بین ببرد. در فرآیند تمیز کردن از مواد شیمیایی تخصصی و تجهیزات تمیز کننده اولتراسونیک استفاده می شود.

تجهیزات بسیار تخصصی به ما این امکان را می دهد که بدون برداشتن سپرها یاتاقان ها را چربی زدایی کنیم. اگر این گزینه برای یاتاقان های شما ضروری است، می توانید با ما تماس بگیرید و تاسیسات ما را بررسی کنید تا ببینید این فناوری چگونه کار می کند.

ما می توانیم روانکاری بلبرینگ را تا چند میلی گرم کنترل کنیم، بنابراین اگر به چربی کم، معمولی یا زیاد یا حتی وزن گریس خاص نیاز دارید، می توانیم سطح دقت مورد نیاز را ارائه دهیم.

در بسیاری از کاربردها، دانستن چگونگی  چربی زدایی یاتاقان  ها یا بهترین روان کننده برای کاربردهای تخصصی، چیزی نیست که بتوان حدس زد. در عوض به کارشناسان ما اعتماد کنید.

تولیدکنندگان بزرگ معمولاً علاقه ای به سفارشات با حجم کم و متوسط با روان کننده های غیر استاندارد ندارند، اما تیم ما در SMB Bearings اینجاست تا به شما کمک کند. ما هیچ مقدار حداقلی نداریم، بنابراین چه یک بلبرینگ یا چند صد بلبرینگ نیاز دارید، بیایید و با ما صحبت کنید.روان کننده های تخصصی

بسیاری از مشتریان ما به بلبرینگ هایی با روان کننده های تخصصی نیاز دارند. به عنوان مثال، در بخش غذا و نوشیدنی، روان کننده های غیر سمی و مقاوم در برابر آب که مقررات صنعت را رعایت می کنند، مورد نیاز است. در کاربردهای با گشتاور کم، روان کننده های خشک یا گریس هایی با ویسکوزیته بسیار کم نسبت به روان کننده های استاندارد مناسب تر هستند. نمونه‌های دیگری که روان‌کننده‌های استاندارد ممکن است کافی نباشند عبارتند از کاربردهای شفت با دمای بالا، سرعت بالا یا عمودی. برای کمک بیشتر در این مورد، می‌توانید از  آزمون «چربی خود را انتخاب کنید» ما استفاده کنید  .

با استفاده از فناوری پیشرو در صنعت در تاسیسات روغن‌کاری مجدد طراحی‌شده ما، می‌توانیم یاتاقان‌های شما را تمیز کرده و روان‌کننده را با روان‌کننده‌ای که متناسب با کاربرد شما انتخاب شده است، جایگزین کنیم. اگر در یک برنامه مشکل گیر کرده اید یا به مشاوره در مورد انتخاب صحیح روان کننده نیاز دارید، تیم ما می تواند مشاوره دهد. ما می توانیم روان کننده های تخصصی زیر را ارائه دهیم:

 • روان کننده های اتاق تمیز
 • گریس های مرطوب کننده
 • روان کننده های خشک
 • گریس های ایمن برای مواد غذایی
 • روان کننده های دمای بالا
 • روان کننده های دمای پایین
 • روان کننده های گشتاور کم
 • پوشش دی سولفید مولیبدن
 • روان کننده های پرفلورینه
 • روان کننده های مقاوم در برابر تشعشع
 • روان کننده های خلاء
 • گریس های ضد آب
 • روانکاری روغن قالبی/روغن جامد

برای اطلاعات بیشتر، می توانید  کاتالوگ روغن کاری مجدد ما را دانلود کنید


2 آذر 1401, 11:56 / خبرها

نظر بدهید


up