خبرها

گروه Fersa اکثریت سهام تولید کننده Delux Bearings را به دست آورداین شرکت چندملیتی اسپانیایی با تحکیم موقعیت خود در هند، استراتژی جهانی خود را تقویت می‌کند و گامی بیشتر به سمت رهبری بازار در قطعات پیشرانه و راه‌حل‌های هوشمند حرکت بردارد و در عین حال طیف محصولات خود را متنوع می‌کند تا به گردش مالی تخمینی بیش از 200 میلیون یورو تا سال 2023 برسد.

گروه فرسا به سرمایه‌گذار اصلی در بلبرینگ‌های دلوکس تبدیل می‌شود، در حالی که شرکت هندی که به ساخت بلبرینگ‌ها و قطعات الکترومکانیکی برای انواع ماشین‌آلات و خودروهای تجاری سبک و سنگین اختصاص دارد، استقلال خود را تحت مدیریت خانواده Rathod، بنیان‌گذاران، حفظ می‌کند. شرکت.

گروه اسپانیایی، متخصص راه حل های هوشمند حرکتی و اجزای پیشرانه برای بخش های خودرو، انرژی بادی و صنعتی، استراتژی جهانی خود را تقویت کرده و رشد خود را با این عملیات، که به دنبال خرید شرکت اتریشی NKE در سال 2016 و شرکت آمریکایی است، تقویت می کند. PFI در فوریه 2022.

سرمایه گذاری در Delux به گروه دانش و تجربه گسترده ای در زمینه یاتاقان ها و کاربردهای الکترونیکی پیشرفته برای پیشرانه خودروهای الکتریکی و معمولی، مکمل آنهایی که توسط شرکت چندملیتی اسپانیایی تولید می شود، ارائه می دهد و به آن اجازه می دهد طیف محصولات خود را متنوع کند و نیازها و روندهای بازار را برآورده کند. که نیازمند راه حل هایی هستند که کارایی را بهبود می بخشد و اصطکاک را در برنامه ها کاهش می دهد.

این حرکت استراتژیک همچنین به گروه فرسا اجازه می دهد تا ظرفیت تولید خود را گسترش دهد، موقعیت خود را در بخش خودرو به عنوان تامین کننده تولیدکنندگان پیشرو در صنعت تقویت کند و با تقویت زنجیره تامین جهانی خود، هم افزایی در نوآوری و تحقیق و توسعه و همچنین در عملیات و هزینه ها ایجاد کند. .

پدرو پابلو آندرئو، مدیر عامل گروه Fersa، اظهار می دارد: "با این سرمایه گذاری، گروه Fersa گام دیگری به جلو در استراتژی رشد خود، تعهد خود به فناوری پایدار و حضور جهانی برمی دارد."

Rohan Rathod، مدیر عامل شرکت Delux Bearings می‌گوید: «از ریشه‌های فروتنانه‌مان، مفتخریم که بخشی از چیزی «بزرگ‌تر» هستیم. برای ما، گروه فرسا یک پلت فرم جهانی و بین المللی برای به نمایش گذاشتن استعدادهای محلی خود است. علاوه بر این، ما با یک خانواده و شرکت بزرگی که ارزش ها و اصول آن منعکس کننده ارزش های ماست، شریک شده ایم .

او همچنین می‌افزاید: «این همکاری به ما کمک می‌کند تا رشد Delux را در بازارهای محلی و بین‌المللی تقویت کنیم و در عین حال به ما امکان می‌دهد به شبکه گسترده‌ای از مشتریان OEM بین‌المللی و پس از فروش دسترسی پیدا کنیم که نمی‌توانیم به آن‌ها دسترسی داشته باشیم».

CORP Abogados y Economistas به گروه Fersa درباره تصاحب اکثریت سهام شرکت هندی Delux Bearings Private Limited مشاوره داده است. تیم Corp Abogados y Economistas توسط شریک Ricardo Chueca González رهبری می شد. در همین حال، EY & Lumiere Law Partners مشاوران Fersa در هند بوده اند. از سوی دیگر ،  مشاوران شرکت KDA به خانواده Rathod در این معامله مشاوره داده اند.

با جدیدترین خریدها، گروه Fersa قصد آشکار خود را برای ادامه رشد در بخش های OEM و پس از فروش خودرو نشان می دهد و گام دیگری به جلو در ماموریت خود برای رهبری جهانی در قطعات پیشرانه، به ویژه در خودروهای سنگین برداشته است. این گروه سال 2022 را با 165 میلیون یورو گردش مالی و رشد 57 درصدی نسبت به سال 2021 به پایان رساند و انتظار دارد در سال 2023 گردش مالی از 200 میلیون یورو فراتر رود.


نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
معرفی بلبرینگ های سری NU NJ N (یاطاقان غلتکی استوانه ای) 28 بهمن 1396, 15:47

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟