خبرها

بلبرینگ با سرعت بالا، آسان برای کار با عمر طولانی از NSK

برنامه هایی که به سرعت کار بالا، جابجایی آسان و عمر طولانی نیاز دارند، از بلبرینگ های چهار نقطه ای جدید NSK بهره مند خواهند شد. سری QJ نوآورانه دارای یک قفس برنجی با استحکام بالا با هدایت حلقه بیرونی برای تسهیل سرعت های بسیار بالا و بهبود دقت دویدن است. علاوه بر این، زاویه تماس 35 درجه به لطف ظرفیت بار محوری بالا، به ارائه عمر عملیاتی طولانی‌تر کمک می‌کند، که به نوبه خود هزینه‌های مربوط به خرابی و نگهداری را به حداقل می‌رساند.


در میان بسیاری از ویژگی‌های قابل توجه، بلبرینگ‌های چهار نقطه‌ای سری QJ شامل یک حلقه داخلی هستند که به دو نیم تقسیم می‌شوند. کاربران می‌توانند حلقه بیرونی این بلبرینگ‌های تماسی زاویه‌دار پیشرفته تک ردیفی را از نیمه‌های حلقه داخلی (در امتداد یک صفحه عمود بر مرکز شفت) جدا کنند تا جابجایی آسان را تسهیل کنند.

برای مقابله با چالش های برنامه های کاربردی، بلبرینگ های NSK QJ همچنین قادر به تحمل بارهای محوری قابل توجه در هر دو جهت هستند. در نتیجه، یاتاقان ها برای حمل بارهای محوری خالص یا بارهای ترکیبی در جایی که بار محوری زیاد است ایده آل هستند.

یکی دیگر از مزیت های اصلی، اندازه جمع و جور سری QJ است. یک واحد QJ می تواند جایگزین آرایش رو به رو یا پشت به پشت یاتاقان های معمولی شود و در فضای طراحی با ارزش صرفه جویی کند.

از جمله کاربردهای بی شماری که می توان از آن بهره مند شد، می توان به کمپرسورهای پیچی بدون روغن، پمپ های صنعتی، انتقال تراکتور، گیربکس ربات و سروموتورها اشاره کرد. کاربردهای بیشتر در صنایع پتروشیمی، شیمیایی و دارویی نیز می تواند از ارزش افزوده این یاتاقان ها استفاده کند.

ارزش افزوده از عوامل بسیاری ناشی می شود، از جمله دهه ها تجربه و تخصص که NSK در ایجاد یک طراحی داخلی ویژه تکمیل شده توسط یک قفس برنجی با ماشینکاری دقیق به کار برد. این ترکیب سرعت محدود کننده افزایش یافته، دقت ابعادی و دویدن بالا (P6) و محدوده فاصله محوری باریک را ارائه می دهد. مزایای اضافی شامل کاهش تولید گرما، لرزش و نویز است.


نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
معرفی بلبرینگ های سری NU NJ N (یاطاقان غلتکی استوانه ای) 28 بهمن 1396, 15:47

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟