خبرها

یک قهرمان پنهان از آلمان می داند که چگونه به عنوان یک بازیکن جهانی عمل کند

KUKKO، مترادف با راه حل هایی برای برچیدن غیر مخرب، پیشگام کشش محسوب می شود. به عنوان یک رهبر بازار و نوآوری، KUKKO دارای یک شبکه فروش جهانی است و به طور گسترده در سطح بین المللی موقعیت دارد . محصولات آن در بیش از 100 کشور در سراسر جهان فروخته می شود. مطابق با شعار "جهانی بیندیشید، محلی عمل کنید"، استراتژی توسعه در مراحلی کاملاً آماده و همیشه با تدارکات پیچیده انجام می شود.


بازارهای فردی از بسیاری جهات با یکدیگر تفاوت دارند. بنابراین، داشتن یک فرد تماس مستقیم در سایت مهم است که از ویژگی های بازار خاص کشور اطلاع داشته باشد و بتواند بلافاصله به تغییرات و روندها واکنش نشان دهد. به همین دلیل، KUKKO شرکت های زیرمجموعه مختلفی ایجاد کرده است که به مشتریان و شرکا به طور یکسان خدمات جامعی را ارائه می دهند. چه آموزش محصول، اطلاعات در مورد در دسترس بودن و قیمت گذاری، یا پشتیبانی شخصی از فروشنده - تبادل مستقیم و نزدیکی به شریک تجاری بالقوه موضوعی است که به قلب KUKKO نزدیک است.

بنلوکس: نزدیک بودن به مشتری

بازار هلند بر تعمیر و نگهداری ماشین آلات و تجهیزات فنی متمرکز است و در درجه اول تجارت فنی را هدف قرار می دهد. مشتریان محصولاتی با کیفیت بالا را می خواهند که با سهولت استفاده مشخص می شوند. تیمو لانگنبرگ، KUKKO Benelux، در مورد وضعیت فعلی بازار می گوید: «تقاضا برای کیفیت محصول ویژه در سال های اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است.


لهستان: ارزش پول

قابلیت تحویل و کیفیت محصول دغدغه اصلی بازار لهستان است. امکان سفارش قطعات یدکی ارزان قیمت با استقبال بسیار خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است. علاوه بر این، خدمات شایسته به مشتریان و همچنین وب سایت و کاتالوگ به زبان ملی بسیار قدردانی می شود. به گفته Waldemar Just، Sales Poland و شرق اروپا، حساسیت قیمت نیز تغییر کرده است. «می توان مشاهده کرد که کیفیت مهمتر از قیمت است. مشتریان ترجیح می دهند در ازای دریافت یک محصول ممتاز با عمر طولانی، چند یورو بیشتر خرج کنند.


ایالات متحده آمریکا: کیفیت مهم است

بازار ایالات متحده بیشتر بر کیفیت تمرکز دارد تا کمیت. مشتریان به دنبال یک ابزار همه جانبه هستند که می تواند برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده شود. علاوه بر این، نام ساخت آلمان نشان دهنده یک مهر کیفیت ویژه برای همه آمریکایی ها است. Greg Genevro، شرکت KUKKO Quality Tools، در تشریح اهمیت ابزارهای باکیفیت آلمانی، می‌گوید: «در ایالات متحده، زمانی که چیزی با علامت «ساخت آلمان» مشخص می‌شود، این تصور مهندسی چشمگیر، کیفیت عالی و عملکرد فوق‌العاده است.اسکاندیناوی: گارانتی ضروری است

بازار اسکاندیناوی که تحت سلطه تولید کننده بلبرینگ SFK مستقر در آنجا است نیز با برخی ویژگی های خاص مشخص می شود. در میان مشتریان، طیف گسترده محصولات KUKKO بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. به همین دلیل است که محصولات KUKKO در همه صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. طول عمر محصولات نیز مورد انتظار است. وعده گارانتی 5 ساله به تصمیم خرید بسیاری از مشتریان کمک می کند.ایتالیا: قابلیت اطمینان پس از فروش

یک نیاز معمول بازار برای ایتالیا، سفارش مجدد قطعات یدکی است. علاوه بر این، کیفیت محصول و همچنین حضور محلی ارزش دارد. محصولات KUKKO در تمام صنایع مانند صنعت خودرو یا مهندسی مکانیک خریداری می شوند. همچنین تقاضای فزاینده ای در صنعت کشتیرانی وجود دارد.

فرانسه: اشتیاق به سادگی

در بازار فرانسه تقاضای زیادی برای کشنده جهانی وجود دارد. یک کشنده باید محکم، بادوام و آسان برای استفاده باشد. هم برچسب ساخت آلمان و هم عالی بودن برای یافتن راه حلی برای هر چالش کششی در فرانسه بسیار قدردانی می شود.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
معرفی بلبرینگ های سری NU NJ N (یاطاقان غلتکی استوانه ای) 28 بهمن 1396, 15:47

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟