خبرها

بلبرینگ های NSK از خرابی در تولید کننده جهانی قوطی جلوگیری می کند

هنگامی که بزرگترین تولید کننده قوطی نوشیدنی در جهان به دلیل خرابی زودهنگام یاتاقان های سر اسپری در دستگاه های پوشش خود، توقف های منظم و غیرمنتظره تولید را تجربه می کرد، این شرکت به تخصص NSK روی آورد. توصیه بلبرینگ های شیار عمیق NSK با مهر و موم های غیر تماسی سری VV به کارخانه کمک کرد تا خرابی ها را برطرف کند و به صرفه جویی سالانه چشمگیر 240000 یورو دست یابد.


صنعت غذا و نوشیدنی بسیار پرمشقت است، به ویژه به این دلیل که توقف خط تولید می تواند در انواع کاربردها گران باشد. تولید قوطی های آلومینیومی برای نوشیدنی های نرم، ایزوتونیک و الکلی نیز از این قاعده مستثنی نیست، به ویژه زمانی که این شرکت بزرگترین تولید کننده قوطی نوشیدنی در جهان است.

خرابی‌های مکرر یاتاقان‌های دوک سر اسپری در ماشین‌های روکش قوطی کارخانه باعث اختلال قابل توجه در تولید و توقف پرهزینه در خط تولید با حجم بالا شد. این شرکت NSK را موظف به حل این مشکل کرد.

مهندسان متخصص NSK یک ارزیابی کامل از کاربرد، از جمله تجزیه و تحلیل جامع بلبرینگ و گریس را انجام دادند. از این فعالیت می‌توان استنباط کرد که یاتاقان‌ها به دلیل بیرون ریختن گریس یاتاقان توسط هوای پرفشار مورد نیاز برای فرآیند، گیر کرده‌اند. مهر و موم ناکافی بلبرینگ نتوانست از این اثر ناخواسته جلوگیری کند.


به عنوان بخشی از یک پیشنهاد ارزش کامل، NSK استفاده از بلبرینگ های شیار عمیق خود را با مهر و موم های غیر تماسی سری VV و هندسه فاصله داخلی C3 توصیه کرد. این پیکربندی نوآورانه با ارائه عملکرد بالا در محیط های آلوده، بدون افزایش گشتاور یا دمای عملیاتی، به طور موثر آب بندی می کند. قابل توجه است که طراحی لبه بدون تماس، کشش یاتاقان را کاهش می دهد، یک مزیت مهم در جایی که اتلاف نیرو حیاتی است.

محلول NSK منجر به حفظ چربی عالی شد در حالی که همچنان به عنوان بخشی از فرآیند کار دستگاه، جریان هوای پرفشار را از طریق بلبرینگ امکان پذیر می کرد. مهمتر از همه، کارخانه تولید قوطی شاهد افزایش چشمگیری در طول عمر بلبرینگ بود: از 7 به 110 روز کارکرد و پس از آن تعمیر و نگهداری معمول انجام شد. مشتری از عمر یاتاقان طولانی‌تر، در کنار افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های نگهداری سود می‌برد که منجر به صرفه‌جویی سالانه 240000 یورو می‌شود.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟