خبرها

LUBExpert - تفاوت در جزئیات است

هر کسی که مشتاق ایجاد یک برنامه روانکاری در سطح جهانی است، متوجه می شود که فناوری اولتراسوند بهترین ابزار برای اجرای دقیق کار پر کردن است. اما کدام ابزار اولتراسوند بهتر عمل می کند؟ کدام ویژگی ها واقعاً تغییر دهنده بازی هستند؟ یک رهبر برنامه هنگام تهیه محلول روغن کاری سونوگرافی متخصص باید به چه نکاتی توجه کند؟


رسانه‌های اجتماعی با بحث‌هایی در مورد مزایای برنامه‌ریزی فواصل روانکاری بر اساس شرایط دارایی به جای تعداد مشخصی از ساعت‌های کار، زنده هستند. هیچ کمبودی در وبینارها برای تماشای این موضوع وجود ندارد.

رهبران برنامه اکنون متوجه شده‌اند که فرمول‌های پیچیده مورد استفاده در سیستم‌های مبتنی بر زمان قدیمی، که بر ورودی‌های داده‌ای با بهترین حدس متکی هستند، نتایج بازه‌ای زمان‌بندی درستی را ارائه نمی‌دهند.

روزهای اضافه کردن چند پمپ «احساس خوب» اضافی از روغن گیر به پایان رسیده است. روانکارها در کار خود به نظم و کنترل نیاز دارند. رژیم های روغن کاری اولتراسونیک از علم دقیق برای محاسبه فاصله پر کردن مجدد و مقدار گریس استفاده می کنند. تکنسین های لوب که از دستور العمل تجویز شده پیروی نمی کنند، اکنون باید تصمیم گیری خود را برای لوبر log توضیح دهند.

هاریس تروبرادوویچ، مجری ارشد SDT و استاد LUBExpert، می گوید:

"زنجیر روغن کاری زمانی که الیاف ریز اطراف آنها از بین می رود از بین می رود. اینها شامل آگاهی، مالکیت، ارتباطات، انضباط، کنترل، مسئولیت و به رسمیت شناختن است.

قبل از خرید محلول روغن کاری اولتراسوند، مطمئن شوید که ابزار، نرم افزار و ارائه دهنده راه حل برای غلبه بر این ویژگی های مهم انسانی کاملاً توانایی و صلاحیت دارند. شما به ابزار دیگری نیاز ندارید. شما به یک استراتژی نیاز دارید

فرمول موفقیت روانکاری: ابزار + استراتژی = راه حل

برای راهنمایی شما، ویژگی های کلیدی که راه حل LUBExpert SDT را از سایر دستگاه های ارائه شده در بازار متمایز می کند را مرور می کنیم. شما تشویق می‌شوید که بررسی‌های لازم را انجام دهید و مانند همیشه، ما اینجا هستیم تا در صورت داشتن هرگونه سؤال به شما کمک کنیم بیشتر بشنوید .

دلایل انتخاب LUBExpert نسبت به Grease Caddy

 1. حالت هدایت‌شده – هنگامی که فن‌آوران روغن‌کاری عملیات «حالت هدایت‌شده» را انتخاب می‌کنند، توصیه‌های گام به گام را از اطلاعات داخلی LUBExpert دریافت می‌کنند. این هوش مصنوعی نتیجه یادگیری است که از روغن کاری هزاران بلبرینگ ناشی می شود.

  بر اساس پارامترهای فیزیکی دارایی، Guided-Mode هر مرحله از کار را به شما توصیه می‌کند و در عین حال بازخورد مستقیمی در مورد تأثیر تلاش‌های شما بر مکانیزم گریس‌کاری بلبرینگ ارائه می‌دهد. هر دستورالعمل بر اساس اندازه گیری های زمان واقعی ارائه شده است. راهنمایی بر اساس ارزیابی مستمر LUBExpert از پاسخ بلبرینگ به گریس اضافه شده است.

 2. مربی داخلی - یک مربی مجازی در داخل هر سیستم LUBExpert زندگی می کند. اولین تعامل شما با این مربی ممکن است در یک کلاس فیزیکی یا مجازی باشد، اما آنها برای همیشه با شما همراه هستند. الگوریتم داخل LUBExpert مانند این است که مربی خود را همیشه همراه خود داشته باشید و به شما هشدار دهد و به شما اطمینان دهد که چه کاری باید انجام دهید. تمام تصمیم گیری ها بر اساس وضعیت بلادرنگ بلبرینگ و اثر افزودن گریس ساخته شده است. مثبت یا منفی.
 3. پایگاه داده Grease Gun – LUBExpert و نرم افزار پشتیبانی آن Ultranalysis® Suite یک پایگاه داده از تمام روغن گیرهای شما نگهداری می کنند. می داند شما چند نفر دارید، نامی را که برای تشخیص آنها از یکدیگر به کار می برید و همچنین توانایی های آنها را می داند. LUBExpert مقدار گریس تزریق شده در هر بار برای هر گریس تفنگ در کمد شما را به خاطر می آورد.
 4. پایگاه داده Lube – همه ما می‌دانیم که مخلوط کردن گریس‌های ناسازگار یک مشکل بزرگ است. با این حال همیشه اتفاق می افتد. نرم افزار پشتیبانی Ultranalysis® Suite می داند که از کدام گریس با کدام بلبرینگ استفاده کند. LUBExpert در شروع هر کار پر کردن گریس به شما یادآوری می کند تا مطمئن شوید که گریس مناسب به بلبرینگ مناسب رسیده است.
 5. کنترل سنسور - روانکاری در شرایط یک کار دقیق است که به مراحل دقیق نیاز دارد. بسیار مهم است که از همان نوع سنسور برای تکرار کارهایی مانند پر کردن گریس بلبرینگ استفاده شود. با LUBExpert تنها یک نوع سنسور برای این کار وجود دارد و آن LUBESense نام دارد. تکنسین های لوب از استفاده تصادفی از سنسور اشتباه جلوگیری می کنند و LUBExpert حتی شماره سریال سنسور را به خاطر می آورد و با هر بار خواندن آن را ذخیره می کند.
 6. برچسب‌های موقعیت مکانی – شانس قرار دادن گریس مناسب در زمان مناسب در مقدار مناسب در یاتاقان اشتباه چقدر است؟ بالاتر از آن چیزی که ممکن است بخواهید بپذیرید. LUBExpert با یادآوری به شما قبل از پمپاژ مکان آدرس فیزیکی درست روی صفحه نمایش سخاوتمندانه خود، مطمئن می شود که هر کار را روی دارایی مناسب انجام می دهید.
 7. گزارش مشروط - ارزیابی وضعیت بلبرینگ و روغن کاری در طول کل کار روغن کاری مجدد مستمر است. در حالت هدایت‌شده، هر مرحله در داخل کشتی گزارش می‌شود تا شما در میدان مشاهده کنید، و برای اینکه شرایط نهایی در نرم‌افزار Ultranalysis® Suite ثبت شود. استراتژیست هر برنامه ممکن است به بازخوردهای ثابت واکنش نشان دهد و استراتژی را در صورت لزوم تنظیم کند. نتایج عبارتند از:
  • بیش از حد چرب شده؛
  • موفقیت در روانکاری؛
  • شکست روغن کاری؛
  • مشکوک به خرابی بلبرینگ؛
  • کوتاه کردن فاصله
  • فرآیند متوقف شد.
  • خطر ایمنی (به عنوان زنگ خطر)؛
  • اتصالات/خط معیوب (به عنوان زنگ هشدار)
 8. فهرست خرید - چه چیزی بدتر از این است که از فروشگاه مواد غذایی به خانه برگردید که فراموش کرده باشید یک ماده اصلی را بردارید؟ چطور می‌خواهید 20 دقیقه وارد کارخانه خود شوید و متوجه شوید که فراموش کرده‌اید برای کارهای برنامه‌ریزی‌شده‌تان، گریس مناسب یا روغن‌گرس مناسب را بیاورید؟

  بیشتر نه! LUBExpert و Ultranalysis® Suite فهرستی هوشمندانه به نام «چیزهایی که نیاز دارید» ارائه می‌کنند. این فهرست با محاسبه هوشمندانه همه گریس ها و تفنگ های مربوط به مسیرهای روانکاری برنامه ریزی شده ای که در آن روز انجام خواهید داد، تهیه شده است. به سادگی لیست را به انبار خود ایمیل کنید و همه گریس اسلحه ها، گریس ها و مقادیر صحیح را در حالی که به سمت کارخانه می روید در انتظار شما هستند.

 9. انضباط و کنترل - وظیفه روانکاری مسلماً مهمترین وظیفه برای حمایت از سلامت دارایی و طول عمر است. اما مستلزم نظم و انضباط و کنترل است و LUBExpert آنها را به چندین روش ارائه می دهد. هوش LUBExpert پیام های خودکار حاوی اطلاعات مهم برای استراتژیست را اختصاص می دهد. این کار بار گزارش دهی را از دوش تکنسین روغن برمی دارد.
  • هیچ کار روانکاری بدون اختصاص پیام میدانی کامل نمی شود.
  • هیچ کار روانکاری بدون اختصاص پیام میدانی نادیده گرفته نمی شود.
  • تکنسین های Lube تنها پس از در نظر گرفتن توصیه های ارائه شده توسط LUBExpert این آزادی را دارند که از غرایز خود پیروی کنند. در هر صورت، باید از طریق پیام رسانی مستند شود.
  • هر آنچه در این زمینه اتفاق می افتد، به راحتی در Ultranalysis® Suite توسط استراتژیست روانکاری، تمام جزئیات خوانده می شود. چه، چگونه و چرا انجام شد.
  • LUBExpert به تکنسین‌ها پیشنهاد می‌کند که بلبرینگ‌ها را در حالت رایگان با نمایش گرافیکی و عددی روی صفحه گریس کنند. این "حالت تحقیق" به اپراتور اجازه می دهد تا قبل از اختصاص آلارم و راهنمایی، نبض دارایی ها را احساس کند. این امکان با ابزارهای اولتراسوند فقط گوش دادنی وجود ندارد که شما را مجبور می کنند مقادیر، نتایج و مقدار اضافه شده را برای هر مرحله به خاطر بسپارید.
 10. Amplification Control یک ویژگی جدید اضافه شده به LUBExpert است که آن را از رقبای خود متمایز می کند. اطمینان از صحیح بودن تنظیمات آکوستیک یک گام ساده است، اما برخی از بازرسان شناخته شده اند که آن را نادیده می گیرند یا آن را از دست می دهند. LUBExpert از جمع‌آوری داده‌ها توسط تکنسین روغن جلوگیری می‌کند، مگر اینکه تقویت به درستی تنظیم شده باشد.
 11. LUBExpert دارای بسیاری از کنترل های داخلی از پیش تنظیم شده در Ultranalysis® Suite و LUBExpert است. این کنترل ها نظم و دقت را به وظیفه دقیق پر کردن گریس اضافه می کنند.
  • گریس تفنگ قابل قبول - در طول راه اندازی برنامه، به هر یاتاقان یک گریس اسلحه از پایگاه داده گریس اسلحه های تایید شده اختصاص داده می شود. مقدار توصیه شده برای پر کردن بر اساس ابعاد یاتاقان و سرعت کار محاسبه می شود. سوئیت Ultranalysis اجازه انتساب تفنگ گریس که با خروجی مورد نیاز بلبرینگ مطابقت ندارد را نمی دهد.
  • زمان جذب – از آنجایی که هر اقدامی در حین پر کردن گریس توسط LUBExpert اندازه گیری می شود، باید بداند بین تزریق گریس چه مدت باید اندازه گیری شود. این دوباره به اندازه یاتاقان و سرعت اجرا بستگی دارد. Ultranalysis® Suite و LUBExpert اجازه ورود زمان اکتساب را که به خوبی با پارامترهای آن بلبرینگ سازگار نیست را نمی دهند.
  • پیام اجباری (فرایند متوقف شده) - در طول کار پر کردن گریس، می توانید هر زمان که بخواهید اضافه کردن گریس را متوقف کنید. با این حال، نمی‌توانید فرآیند را بدون افزودن یک نظر ببندید تا دلیل خود را برای توقف زودهنگام کار ثبت کنید. LUBExpert می‌خواهد بداند و استراتژیست لوب شما هم همینطور. شما همیشه باید برای توضیح اقدامات خود یک نظر اضافه کنید.

روانکاری یک کار دقیق است که وقتی ضعیف انجام شود، بیش از هر مداخله تعمیر و نگهداری دیگری به قابلیت اطمینان آسیب می رساند. بدون استراتژی، بدون نظم و انضباط، بدون کنترل و بدون آموزش، بهتر است اصلاً روغن کاری نکنید.

LUBExpert همه اینها را ارائه می دهد. راه حل، راه حلی است که در صنعت گم شده است، اما وعده می دهد که نقش تکنسین روغن کاری را به اولویت بالایی که زمانی داشت و همیشه باید حفظ کند، بازگرداند.

اگر در حال خرید یک ابزار اولتراسوند برای کمک به شما در تلاش‌های روان‌کاری هستید، شاید باید در مورد آن تجدید نظر کنید. یک ساز به تنهایی وضعیت شما را بهبود نمی بخشد. شما به یک استراتژی روانکاری، یک مربی و یک مربی نیاز دارید. شما نیاز به LUBEexpert برای greasebearingsright دارید.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
معرفی بلبرینگ های سری NU NJ N (یاطاقان غلتکی استوانه ای) 28 بهمن 1396, 15:47

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟