ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

28 مهر
1396
0

معرفی مختصر از بلبرینگ WDWD در آگوست 2000 تاسیس شده است، یک گروه فن آوری گرا، متخصص در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات از بلبرینگ با کیفیت بالا.
به منظور ساخت WD به عنوان نماد کیفیت، ما در تجهیزات پیشرفته CNC و مجموعه کامل دستگاه های بازرسی دقیق سرمایه گذاری کردیم، متعهد به ساخت یک تیم کارمند با کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته تولید و مدیریت از ایالات متحده آمریکا، آلمان و ایتالیا ما به شدت به ایزو 9001 و 14001، به عنوان احترام به کنترل کیفیت و حفاظت از محیط زیست ما پیاده سازی شده است.
بلبرینگ دقیق و سفارشی ما به طور عمده به بسیاری از صنایع از قبیل جعبه دنده، موتور الکتریکی، ماشین آلات ساخت و ساز، تجهیزات حمل و نقل مواد و کارخانه های فولادی و غیره به مشتریان OEM عرضه می شود. در ضمن، زنجیره تامین کامل ما امکان تقریبا طیف گسترده ای از بلبرینگ استاندارد از ID 2.5mm تا OD 6000mm.
ما بسیار بیشتر از محصول خود، مهندسی حرفه ای و تیم فروش ما بسیار خوشحال خواهد شد که از نیاز هر مشتری مراقبت خوبی داشته باشیم و راه حل های هزینه ای موثر و همچنین خدمات یک مرحله ای را ارائه دهیم.
"کیفیت ایجاد ارزش" در حال حاضر شعار برای هر عضو WD است. ما آماده ایم به صمیم قلب مشتریان جهانی خود را برای همکاری طولانی مدت و همفکری با هم برسانیم.

منبع : http://www.wd-bearing.com

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت