خبرها

بلبرینگ ZEN محدوده فولاد ضد زنگ خود را گسترش می دهد:

بلبرینگ ZEN محدوده فولاد ضد زنگ خود را گسترش می دهد: بیش از 2000 مرجع اکنون در دسترس است


تولید کننده بلبرینگ آلمان که متعهد به برآوردن نیازهای در حال تحول بازار است، انتخاب جامع تری از یاتاقان های فولادی ضد زنگ را اعلام کرده است. این گسترش به مشتریان امکان دسترسی به بیش از 2000 مرجع را می دهد و اطمینان می دهد که آنها می توانند راه حل مناسبی را برای برنامه خاص خود بیابند.

با این طیف از یاتاقان‌های مقاوم در برابر خوردگی، بادوام و مقاوم در برابر دما، تیم ZEN برای خدمت به صنایع پرتقاضا مانند صنعت غذا و نوشیدنی، صنعت پزشکی و کاربردهای دریایی مجهزتر از همیشه است.

کاتالوگ فولاد ضد زنگ ZEN شامل بلبرینگ های مینیاتوری، یاتاقان های متریک محبوب، یاتاقان های با مقطع نازک، درج ها، محفظه ها، یاتاقان های هیبریدی و یاتاقان های غیر استاندارد می باشد.

مانند تمام محصولات دارای ZEN، این محدوده مترادف با دوام و قابلیت اطمینان است. این برند به دلیل انطباق با استانداردهای DIN آلمان و کنترل کیفیت جامع در حین و پس از ساخت، تضمین می‌کند که بلبرینگ‌های خود بادوام، قابل اعتماد و سازگار هستند.

فراتر از استانداردهای DIN و پروتکل‌های ISO 9001:2015، گروه ZEN با اجرای بررسی‌های کیفی دقیق در تمام کارخانه‌ها و انبارهای جهانی خود، پیشرفت بیشتری را طی می‌کند. این مرحله اضافی تضمین می کند که یاتاقان هایی که دریافت می کنید در تمام مراحل تولید و توزیع در شرایط عالی قرار دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف فولاد ضد زنگ ZEN، می توانید از بروشور محصول بازدید کنید یا با هر یک از شش دفتر آنها در آلمان ، بریتانیا ، اسپانیا ، فرانسه ، برزیل و چین تماس بگیرید. گروه دارای کارکنانی خوش برخورد و مسلط به چندین زبان است که بهترین قیمت ها و زمان تحویل را برای شما ارائه می کنند.


برای اطلاعات بیشتر در مورد گروه ZEN، لطفاً به www.zen.biz مراجعه کنید .


نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟