خبرها

Schaeffler راه حل هایی را برای برق رسانی و دیجیتالی کردن فناوری کشاورزی ارائه می دهد


محرک های هوشمند برای عملکردهای کاری، درایوهای کمکی و سیستم های فرمان 


سنسورهای هوشمند برای اندازه گیری نیرو و گشتاور 


موتورهای الکتریکی برای ماشین آلات کشاورزی: قابلیت اطمینان با حداکثر چگالی توان و طراحی فشرده مطابقت داردSchaeffler طیف گسترده محصولات خود را برای فناوری کشاورزی در نمایشگاه تجاری Agritechnica 2023 (12 تا 18 نوامبر) در هانوفر آلمان ارائه می کند. تمرکز در درجه اول بر روی سیستم هایی برای برق رسانی و دیجیتالی کردن ماشین آلات کشاورزی متحرک است. Schaeffler بر تعهد خود به پایداری و حمایت از گذار به یک اقتصاد بسیار کارآمد و خنثی از آب و هوا در بخش کشاورزی تاکید می کند.


محرک های خطی الکترومکانیکی نقطه کانونی محصولات Schaeffler هستند که در Agritechnica به نمایش گذاشته شده است. با به دست آوردن متخصص سوئدی حرکت خطی Ewellix، Schaeffler خود را به عنوان یک ارائه دهنده راه حل جامع معرفی می کند. Schaeffler همچنین در غرفه نمایشگاه خود راه حل های حسگر هوشمند برای کشاورزی هوشمند و همچنین موتورهای الکتریکی برای محرک های کششی یا واحدهای کمکی در ماشین آلات کشاورزی را به نمایش خواهد گذاشت.


پاتریک شر، معاون ارشد واحد تجاری آفرود، تأکید می کند: «به عنوان یک شرکت فناوری حرکت، هدف ما این است که تا حد امکان خود را در بخش فناوری کشاورزی قرار دهیم . ما به‌عنوان تامین‌کننده ردیف 1 در بخش کشاورزی، تعامل خود را بر روند جهانی به سمت تغییر سیستم‌های درایو جایگزین و تقاضای رو به رشد برای راه‌حل‌های حسگر هوشمند متمرکز می‌کنیم. ارائه نمایشگاه تجاری ما منعکس کننده این است.


فناوری خطی: محرک‌های با کارایی بالا برای کاربردهای سنگین


تحت نام تجاری Ewellix، Schaeffler طیف گسترده ای از راه حل های کارآمد را برای حرکت خطی ارائه می دهد. یکی از نکات برجسته این نمایشگاه، محرک های Ewellix CASM است، نسل جدیدی از محرک های الکترومکانیکی با کارایی بالا. آنها قدرت بالابری قابل توجهی تا 15 تن را با حداکثر دقت موقعیت یابی ارائه می دهند. این محرک‌ها از عملیات بلند کردن و کج کردن انعطاف‌پذیر و دقیق پشتیبانی می‌کنند، در حالی که فقط به یک منبع برق 24 ولت و یک سیستم کنترل استاندارد آنالوگ یا باس CAN در سمت دستگاه نیاز دارند.

راه حل ابتکاری دیگر سیستم e-MOVEKIT از Ewellix است. این سیستم اجرای سریع و آسان یک محرک الکتریکی را برای جایگزینی سیلندر هیدرولیک تضمین می کند. e-MOVEKIT یک محرک CASM-100 سازگار با برنامه را ترکیب می کند و شامل موتور، گیربکس و ملحقات نصب با یک کنترلر دارای رابط آنالوگ و CAN باس است. کنترل کننده محرک یک "حالت سرعت" را فعال می کند، که در آن سرعت خطی محرک با حرکت افزایش یا کاهش می یابد. برای انجام این کار، توان مصرفی و گشتاور موتور را با دستورات کنترل مربوطه تطبیق می دهد. دو نسخه از این کنترلر به عنوان بخشی از e-MOVEKIT موجود است: یک نسخه به عنوان راه حلی برای یکپارچه سازی سیستم معمولی و دیگری به عنوان یک نوع شروع سریع برای مطالعات طراحی مفهومی.


محرک های هوشمند برای عملکردهای عملیاتی و فرمان


Schaeffler به عنوان راه حلی برای تحقق حرکات خطی با نیروی کمتر (به عنوان مثال تنظیمات بر روی کمباین یا بیلر گرد)، در حال ارائه محرک های هوشمند Ewellix CAHB-2xS است. به لطف بازخورد موقعیت مطلق و نظارت بر وضعیت، آنها به حداکثر دقت موقعیت یابی و قابلیت اطمینان عملیاتی دست می یابند و می توانند با یکدیگر هماهنگ شوند و از طریق گذرگاه CAN در سیستم کنترل دستگاه سطح بالاتر ادغام شوند.لودر جلویی در غرفه Schaeffler یک راه حل خطی ترکیبی را نشان می دهد که در آن این محرک های هوشمند عملکرد قفل الکتریکی اتصال سریع (با بار محوری تا 10 کیلو نیوتن) را بر عهده می گیرند، در حالی که محرک های CASM-100 یا CASM-80 این کار را انجام می دهند. عملکردهای لازم برای بلند کردن و کج کردن، در حالی که بارهای محوری را به ترتیب تا 60 و 30 کیلو نیوتن حمل می کنند.


 نمایشگاه دیگر یک محرک فرمان الکتریکی است. این راه حل قبلاً با موفقیت در لیفتراک ها آزمایش شده است. هنگامی که پیشرانه لیفتراک برقی شد، سیستم هیدرولیک باقیمانده محور برای فرمان را می توان با محرک فرمان Ewellix جایگزین کرد. در مقایسه با سیستم‌های فرمان هیدرولیک، سیستم‌های الکترومکانیکی عملیات‌های فرمان را بهینه‌تر و دقیق‌تر می‌کنند و خطر آلودگی خاک به دلیل نشت مایعات هیدرولیک را از بین می‌برند.


سنسورهای اندازه گیری نیرو و گشتاور


Schaeffler LoadSense-PIN کنترل موثر بار را امکان پذیر می کند. این محلول حسگر از یک استوانه فولادی کوچک تشکیل شده است که به داخل سوراخ در قطعه مربوطه مشتری فشرده می شود و بارهای ساختار مواد اطراف را اندازه می گیرد. یک کرنش سنج که مستقیماً روی سیلندر پوشانده شده است، بر اساس فناوری پوشش Sensotect Schaeffler، این تغییرات را ثبت می کند و آنها را به شکل آنالوگ یا از طریق یک سیستم اتوبوس به سیستم کنترل ماشین منتقل می کند. این امکان اندازه گیری نیروها را فراهم می کند و اطلاعاتی را در مورد بارهای وارده بر قطعاتی مانند محورها یا گیربکس ها و همچنین در مورد توزیع وزن مرتبط با ایمنی هنگام استفاده از ابزارهای بالابر ارائه می دهد.


یکی دیگر از راه حل های حسگر هوشمند برای فناوری کشاورزی، Schaeffler TMSS (سیستم حسگر اندازه گیری گشتاور) است. این ماژول امکان اندازه گیری غیر تماسی گشتاور، دما و سرعت را فراهم می کند و می تواند با استفاده از رابط آنالوگ یا CAN باس در سیستم کنترل دستگاه ادغام شود. ماژول ها به ویژه برای استفاده در کودپاش ها مناسب هستند، جایی که از الگوی پخش ثابت اطمینان می دهند.


موتورهای الکتریکی از Schaeffler با حداکثر چگالی توان


موتورهای الکتریکی Schaeffler حداکثر قابلیت اطمینان را همراه با عملکرد بدون نیاز به تعمیر و نگهداری ارائه می دهند. آنها در درایوهای کششی یا در واحدهای کمکی ماشین آلات کشاورزی استفاده می شوند. برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده مشتریان برای سیستم‌های ولتاژ بالا در یک طراحی فشرده، Schaeffler راه‌حل‌های نوآورانه‌ای مبتنی بر فناوری سیم‌پیچ کردن سیم مسطح با سنجاق سر و سیم‌پیچ موجی (گیره موی پیوسته) ارائه می‌دهد. طراحی فشرده به لطف درجه بالایی از پر شدن مس، کاهش تلفات آهن و مغناطیسی و بهبود اتلاف گرما حاصل می شود.این راه‌حل‌های درایو با عملکرد بالا همچنین انتقال آینده‌گرا از موتورهای احتراقی به موتورهای الکتریکی در بخش ماشین‌آلات کشاورزی را امکان‌پذیر می‌سازد، در حالی که سهم قابل‌توجهی در کاهش انتشار CO 2 در  بخش فناوری کشاورزی دارد. Schaeffler در غرفه F52 در سالن 15 واقع شده است. اطلاعات بیشتر در مورد نمونه کارها جامع فناوری کشاورزی Schaeffler  در اینجا موجود است .نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟