خبرها

گسترش کارتر آمریکا مزایای بزرگی را به همراه دارد

متخصصان بلبرینگ‌های دقیق  CARTER Manufacturing Limited  با خوشحالی اعلام می‌کنند که تاسیسات  CARTER AMERICAS مستقر در ایالات متحده  را در مینیاپولیس توسعه می‌دهند و بر رشد مداوم آنها تأکید می‌کنند و توانایی خود را برای ارائه خدمات به مشتریان در سراسر آمریکای شمالی و جنوبی بهبود می‌بخشند.


امکانات بزرگتر آنها را قادر می سازد تا موجودی های بیشتری از یاتاقان های هیبریدی و سرامیکی خود را که برای دمای بالا، برودتی، خلاء فوق العاده بالا و سایر کاربردهایی که شامل محیط های شدید هستند، نگهداری کنند. این شامل ابزارهای مخصوص یاتاقان هوافضا برای محدوده‌های MS14101، MS14103 و BACB10، همراه با پشتیبانی کامل از تولید ابزار بلبرینگ سفارشی و AOG است. این مرکز پیشرفته در ایالات متحده واقع شده و بسیار نزدیک به فرودگاه بین‌المللی MSP است.


Carter Americas که در سال 2020 راه اندازی شد، دامنه کتابچه راهنمای کنترل کیفیت Carter Manufacturing را برای بازار آمریکا ایجاد کرد و همچنین برای برنامه های دفاعی ITAR ثبت شد و برای هر دو ISO9001 و AS9120 گواهینامه دریافت کرد. علاوه بر این، Carter Americas دارای سهام قابل توجهی از یاتاقان‌های ساده کروی NMB و انتهای میله‌ها برای حمایت از بازار موتوراسپرت پیشرفته است.


کارتر آمریکا در درجه اول بر توسعه فرصت های عظیم در بازار آمریکا متمرکز شده است که طیف وسیعی از محصولات را عرضه می کند، از جمله: بلبرینگ‌های سفارشی هوافضا، بلبرینگ‌های ساده کروی موتوراسپرت و انتهای میله‌ها، ابزارها، بلبرینگ‌های هیبریدی و سرامیکی، یاتاقان‌های دمای بالا، حلقه‌های چرخشی سبک و یاتاقان‌های سفارشی ساخته شده به سفارش. علاوه بر این، حقوق توزیع انحصاری آنها برای یاتاقان‌های پیشرفته E-Type NMB در سراسر آمریکای شمالی و جنوبی، به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا از مزیت رقابتی در همه برنامه‌های NASCAR و IndyCar و سایر فعالیت‌های موتوراسپرت مشابه بهره‌برداری کنند.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟