خبرها

Schaeffler SES: راحتی بیشتر، هزینه کمتر

محفظه های Schaeffler SES قوی و کاربردی هستند. این مدل ها جایگزین سری های SNV و SNG می شوند. به لطف یک سیستم مدولار انعطاف پذیر، مجموعه های مسکن SES را می توان به راحتی در صورت لزوم مونتاژ کرد. ساده. اما این سری مزایای بیشتری را ارائه می دهد. در مورد آنها در این وبلاگ بخوانید (زمان مطالعه: 2 دقیقه).


با محفظه های SES، Schaeffler طیف وسیعی از محفظه های بلبرینگ را معرفی کرد که به طور گسترده قابل اجرا و کاربرپسند هستند. ابعاد محفظه ها و قطعات کاملاً مطابق با استانداردهای بازار است. یک سیستم شماره گذاری نوع جدید، بر اساس استاندارد ISO 113، انتخاب مدل مناسب را آسان تر می کند. قطعات برندهای مختلف را نیز می توان به راحتی با هم ترکیب کرد.


شرایط سنگین

محفظه های SES وظایف خود را انجام می دهند. آنها همچنین محافظت عالی از یاتاقان را حتی در شرایط شدید از جمله گرد و غبار زیاد یا دمای عملیاتی بالا ارائه می دهند. طیف گسترده ای از لوازم جانبی برای راه حل های سفارشی در دسترس است. این بدان معنی است که محفظه ها می توانند برای کاربردهایی از جمله:


  • تسمه نقاله و سیستم ها
  •  ماشین آلات کاغذ
  •  نساجی سنگ شکن 
  •  آسیاب فن ها و آسیاب های بادی


پشتیبانی جامع

 محفظه های SES برای استفاده با انواع بلبرینگ زیر مناسب هستند:


  •  رولربرینگ دو ردیفه (همچنین رولبرینگ کروی)
  •  رولبرینگ استوانه ای
  •  بلبرینگ های خود تراز شونده (با سوراخ مخروطی یا استوانه ای) 
  • بلبرینگ شیار عمیق

محفظه های SES ابعاد مختلفی دارند. بلبرینگ های سری های قطر و عرض مختلف را می توان نصب کرد. آنها فقط باید قطر بیرونی مناسبی برای محفظه داشته باشند. بسته به مدل، بلبرینگ ها را می توان مستقیماً روی شفت یا در ترکیب با یک بوش گیره قرار داد. این بدان معنی است که قطرهای مختلف شفت را می توان با یک اندازه یاتاقان ترکیب کرد. آب بندی های مناسب برای فضای بین شفت و محفظه موجود است.

چیدمان بلبرینگ مکان یابی یا غیر مکان یابی

صندلی های بلبرینگ سری SES به روش خاصی ماشین کاری می شوند. این به یاتاقان ها اجازه می دهد تا در داخل محفظه برای چیدمان یاتاقان غیر مکان یابی حرکت کنند. با این حال، تنظیم مکان یاتاقان نیز آسان است. قرار دادن حلقه های مکان یابی FRM در دو طرف حلقه بیرونی، یاتاقان را در محفظه قرار می دهد. مفید است.


مجموعه های آلکات

یک مجموعه کامل آماده برای استفاده از چیزی بیش از بدنه و یک یاتاقان منطبق تشکیل شده است. ست ها را می توان به دلخواه درست کرد. دمای کار بالا یا سرعت چرخش؟ مقدار زیادی ذرات گرد و غبار و خاک؟ مشکلی نیست ما پوشش های پلاستیکی و فولادی، انواع مهر و موم، بوش های گیره و حلقه های نگهدارنده داریم. اندازه های استاندارد و اعداد نوع به این معنی است که ترکیب قطعات بازی کودکانه است.


بیایید چند ترکیب ممکن را بررسی کنیم:

بلبرینگ ها بیشتر دوام می آورند

یکی از ویژگی های اصلی سری SES دیده شدن در قسمت پایین بدنه است. فرورفتگی در قسمت پایین، توزیع بهینه بار بر روی بلبرینگ را تضمین می کند. نتیجه سایش و پارگی کمتر است. بنابراین، محفظه های SES عمر بلبرینگ را افزایش می دهند.

مونتاژ و نگهداری

ابعاد محفظه های SES ابعاد استاندارد هستند. خانه های قدیمی بدون هیچ مشکلی قابل تعویض هستند. یک چیز خوب دیگر: شماره گذاری نوع بر اساس سیستم تولید کنندگان دیگر است. علاوه بر این، محفظه های SES را می توان به سرعت و با دقت تراز کرد. علامت های واضح مرکز یاتاقان و شفت را نشان می دهد. دهانه های گریس اطمینان حاصل کنید که هر گونه روان کننده اضافی یا قدیمی را می توان به راحتی پاک کرد. همچنین امکان اتصال سیستم مانیتورینگ وضعیت نیز وجود دارد. اندازه گیری یعنی دانستن! محفظه های SES زمان خرابی را به حداقل می رساند.


نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟