خبرها

چگونه IKO تولید را برای یک تولیدکننده محصول جابجایی سیالات افزایش داد

هنگامی که یک محصول جدید را به بازار می آورید، کمبود یک قطعه کلیدی می تواند تأثیرات آبشاری بر عرضه آن داشته باشد، برنامه تولید و زمان ورود به بازار را مختل کند، فرصت های فروش را برای شما هزینه کند و به اعتبار شرکت شما آسیب برساند. با این همه خطر، انتخاب یک جزء حرکتی برای محصول شما اغلب به میزان اعتماد شما به تامین کننده بستگی دارد. و هنگامی که یک تامین کننده سفارشی را انجام می دهد و از انتظارات شما فراتر می رود، هیچ جایگزینی برای آرامش خاطری که برای سفارشات آینده خواهید داشت وجود ندارد.

در اینجا یک مثال کامل از این است که چگونه ما به طور معمول اعتماد مشتری خود را جلب می کنیم. اخیراً یک تولید کننده بزرگ محصولات جابجایی مایعات نیاز به ترکیب یک یاتاقان چرخشی در یک پمپ گریس جدید داشت. توزیع کننده و کاربر نهایی مطمئن نبودند که IKO بتواند نیازهای آنها را پشتیبانی کند، اما در صورت نیاز با ما تماس گرفتند. تیم IKO برای کمک به حل مشکل آنها با آنها کار کرد. بر اساس اندازه قطعه و الزامات حرارتی، مهندسان فروش ما حلقه داخلی IKO سری LRT را توصیه کردند.


IKO سری LRT را برای یاتاقان‌های غلتکی سوزنی ماشین‌کاری شده در کاربردهایی طراحی کرد که در آن نمی‌توان سطوح شفت را با سختی سطح یا زبری سطح مشخصی ساخت و استفاده از آن را به عنوان سطح مسابقه یاتاقان مناسب می‌کند. حلقه داخلی فولاد کربنی آن با درجه بالایی از دقت عملیات حرارتی و آسیاب می شود و سطح تماس مطلوبی را ایجاد می کند که زود ساییده نمی شود. حلقه های داخلی سری LRT از نوع متریک با قطر شفت از 5 تا 440 میلی متر در دسترس هستند.


رفتن به مایل اضافی


توزیع کننده برای تقاضای پیش بینی شده سفارش اولیه 700 حلقه داخلی سری LRT را داد. با این حال، فروش پمپ گریس جدید فراتر از انتظارات سازنده بود و بنابراین توزیع کننده سفارش سریع 700 قطعه دیگر را صادر کرد. از آنجایی که سری LRT یکی از پرفروش‌ترین محصولات حرکت چرخشی ما است، عرضه اضافی قطعه تا پس از تاریخ تولید هدف مشتری در دسترس نخواهد بود. اما، به لطف حضور جهانی خود، توانستیم قطعات مورد نیاز فوری را از یکی از تأسیسات خارج از کشور خود برای انجام سفارش تهیه کنیم.


سازنده گزارش می دهد که افزایش تولید گریس پمپ جدید با موفقیت رو به جلو حرکت می کند و حلقه داخلی سری LRT در این زمینه عملکرد خوبی دارد. هم سازنده و هم توزیع کننده از رینگ داخلی و همچنین از فروش فنی و خدماتی که ارائه کردیم راضی هستند. آنها انتظار دارند اندازه سفارش بعدی خود را با ما دو برابر کنند و در حال بررسی راه هایی برای ایجاد موفقیت اولیه پمپ گریس با استفاده از قطعات IKO در سایر محصولات جدید در حال توسعه هستند.


هر سازنده قطعات حرکتی قادر به پاسخگویی به تقاضای غیرمنتظره سازنده پمپ گریس برای حلقه های داخلی نبوده است. با این حال، IKO دارای توانایی‌ها و دسترسی سریع به مشکلات مشتری است که خدمات فوق‌العاده را می‌طلبد - حتی در مواقعی که زنجیره‌های تامین تحت فشار هستند.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟