خبرها

کیفیت برتر در رولبرینگ های استوانه ای NBI

بلبرینگ NBI به خط تکامل و بهبود خود برای رفع نیازهای بازار ادامه می دهد. برای این منظور، NBI یاطاقان غلتکی استوانه‌ای (CRB) با کیفیت برتر را برای کاربردهای مختلف و راه‌حل‌های صنعتی توسعه می‌دهد.


NBI همان پارامترهای تولیدی خط معروف ENHANCED+ رولبرینگ های استوانه ای خود (CRB) را حفظ می کند. مزایای اصلی بلبرینگ های CRB NBI Enhanced+ همچنان بر اساس استفاده از فولاد درجه یک و عملیات حرارتی بهینه است. این خط مزایای بزرگی مانند بهبود ظرفیت بار دینامیکی را نشان می دهد. در نتیجه، عمر کاری CRB افزایش می یابد و اصطکاک و دمای عملیاتی کاهش می یابد. این پیشرفت‌ها کوچک‌سازی را ممکن می‌سازد و بنابراین، هزینه کلی را کاهش می‌دهد.


طراحی داخلی برای افزایش استحکام، به حداکثر رساندن ظرفیت و بهینه سازی پروفیل های نورد بهبود یافته است. این امر به حداقل رساندن سایش و بهبود عملکرد در بارهای بالا امکان پذیر می شود. علاوه بر آن، ساخت تلورانس های داخلی محکم تر است و سطح بهتری را ارائه می دهد.


CRB های NBI دقت بالایی دارند و بسیار کارآمدتر هستند. آنها قادر به تحمل بارهای شعاعی بالا و مقاومت زیادی در برابر شتاب های سریع و در سرعت های بالا هستند، به لطف تماس خطی بین غلتک ها و مسیرهای مسابقه.


CRB ها در طرح ها، سری ها، انواع و اندازه های متعدد موجود هستند که تفاوت های اصلی آنها تعداد ردیف های غلتکی و شانه های حلقه داخلی/خارجی و همچنین طرح ها و مواد قفس (پلی آمید، فولاد، برنج یک تکه ....) است.


انواع CRB توسعه یافته توسط NBI

چندین نوع NBI CRB Enhanced+ وجود دارد که به طور ویژه با توجه به کاربرد و کاربرد آن طراحی و توسعه یافته است


+ رولبرینگ‌های استوانه‌ای شعاعی تک ردیفی با قفس، همه طیف تنظیمات غیر مکان‌یابی، نیمه مکان‌یابی و مکان‌یابی.


+ رولبرینگ های استوانه ای دو ردیفه با دقت بالا با قفس. آنها به عنوان یاتاقان های غیر مکان یابی برای پشتیبانی از دوک ماشین ابزار استفاده می شوند.


+ مکمل کامل غلتک‌های استوانه‌ای، بدون قفس طراحی شده‌اند تا حداکثر تعداد غلتک‌های ممکن را در خود جای دهند تا قابلیت‌های بار دینامیکی را به حداکثر برسانند.+ رولبرینگ های استوانه ای کامل مکمل دو ردیفه مهر و موم شده و از قبل روغن کاری شده با یک حلقه داخلی دو تکه با سه فلنج یکپارچه که توسط یک حلقه نگهدارنده به هم متصل می شوند تا جابجایی و مونتاژ آسان شود. این یک یاتاقان است که به ویژه برای پشتیبانی از شیوها در نظر گرفته شده است، با عملکرد ثابت شده در این زمینه.


+ رولبرینگ های استوانه ای چهار ردیفه و شش ردیفی با قفس های برنجی یا پین تراش خورده. اینها در کاربردهای با بارهای سنگین، مانند کارخانه‌های نورد فولاد و پرس‌های غلتکی برای پردازش سیمان و مواد معدنی استفاده می‌شوند.


+ رانش غلتک استوانه ای. اینها یاتاقان های قابل جدا شدن هستند که فقط در یک جهت کار می کنند و ویژگی های ظرفیت حمل بار بسیار بالاتری را در مقایسه با یاتاقان های توپ محوری دارند.


NBI راه‌حل‌های سفارشی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا با نیازهای کاربردی خاص آنها مطابقت داشته باشد. NBI توانایی شبیه سازی و تجزیه و تحلیل کامپیوتری پیشرفته، طراحی و تولید محصولات با کیفیت بالا، مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای عملکرد بهینه ماشین را دارد.


راه حل های NBI Enhanced + CRB برای استفاده در بخش ها و برنامه های کاربردی با الزامات خاص

Enhanced+ CRB برای عملکرد در محیط صنعتی امروزی طراحی شده است که به طور فزاینده ای نیاز دارد. محدوده استاندارد و سفارشی NBI بالاترین سطح عملکرد و قابلیت اطمینان را برای پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان ما فراهم می کند. پیشرفته+ CRB دارای طراحی بهبود یافته ای است که راه حل های سفارشی را برای بخش ها و برنامه های کاربردی مانند گیربکس ، انتقال برق ، تجهیزات ساخت و ساز ، صنعت بلند کردن ، صنعت راه آهن ، دستگاه های اسپیندل از جمله دیگر ارائه می دهد.


محدوده استاندارد و سفارشی NBI بالاترین سطح عملکرد و قابلیت اطمینان را برای تأمین نیازهای خاص مشتریان ارائه می دهد. علاوه بر این ، قفس های بهینه شده ، بسته به خواص آنها ، از فولاد ، برنج یا پلی آمید ساخته شده است (قدرت مکانیکی ، خاصیت خاصیت خاصیت خاصیت آنها ، مقاومت در برابر دمای بالا ، سرعت ...) و تیمارهای مختلف حرارتی که در آزمایشگاههای NBI اعمال می شود ، عملکرد خط NBI افزایش یافته+ CRB را افزایش می دهد.


طراحی و توسعه انجام شده توسط دپارتمان های مهندسی طراحی و کاربرد، امکان تولید CRB با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی اروپایی و مواد اولیه با کیفیت را فراهم می کند.


خط CRB از حلقه داخلی 8 میلی متر تا 1600 میلی متر Ø حلقه بیرونی در گیاهان ما در اسپانیا ، هند و چین در دسترس است و با بالاترین استانداردهای کیفیت را برآورده می کند.


به طور خلاصه، Enhanced+ CRB رولبرینگ‌های استوانه‌ای با کیفیت برتر با قابلیت تطبیق و تکامل با بازار هستند.یاتاقان های شیار برای عملیات لایروبی و زیر آب


با بهره وری اثبات شده در کاربردهای دریایی ، پوشش اختصاصی NBI CE05 یک پوشش ضد خوردگی بسیار نازک است که از یک پوشش برقی و یک انفعال کرومات تشکیل شده است که محافظت طولانی مدت از سطوح فلزی تحمل در برابر خوردگی را تضمین می کند.


مزایای NBI CRB Enhanced+:


+ افزایش قابل توجه عمر عملیاتی در مقایسه با یاتاقان های بدون روکش


+ پیشگیری طولانی مدت در برابر نفوذ زنگ در زیر آب بندی ها


+ معمولاً با گریس و مهر و موم مخصوص ضد آب و ضد اکسیداسیون برای محیط های شدید عرضه می شود


+ کاملاً قابل تعویض با یاتاقان های استاندارد با ابعاد مرزی یکسان


NBI CRB برای گیربکس سیاره ای


بلبرینگ غلتکی استوانه‌ای NBI Enhanced+ ظرفیت بالا و عمر طولانی، قابلیت اطمینان عملیاتی، حداقل تعمیر و نگهداری، صرفه‌جویی در هزینه و فضا را تضمین می‌کند. CRBها سهولت مونتاژ، موجودی کمتر، کاهش تنش بین پین و حامل و توانایی کار در شرایط محیطی شدید هستند.


و همچنین به دلیل طراحی های NBI، مشتریان ما از مزایای دیگری برخوردار می شوند:


+ بهبود مقاومت در برابر سایش و آلودگی

+ بهبود طول عمر یاتاقان ها، در نتیجه

+ بهبود قابلیت اطمینان تجهیزات

+ کاهش زمان خاموشی برنامه ریزی نشده،

+ جلوگیری از تلفات تولید

+ کاهش دمای عملیاتی با سرعت بالاتر

+ بدون نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر


NBI CRB برای پشتیبانی از چرخ


NBI دو ردیفه، مکمل کامل CRB Enhanced+ با حداکثر ظرفیت حمل بار، شامل ارائه قابلیت اطمینان عملیاتی فوق‌العاده و عملکرد عالی برای کاربردهای نوار کابلی به دلیل:


+ تمیزی فولاد بالا و ریزساختار تصفیه شده که باعث افزایش عمر خستگی و توانایی کار در شرایط شدید می شود


+ هندسه داخلی بهینه شده، پروفایل سطوح تماس (غلتک ها و/یا مسیرهای مسابقه)، کاهش تنش داخلی به دلیل ناهماهنگی یا عملکرد بار زیاد


+ مهر و موم های تماسی، ساخته شده از پلیمرهای مهندسی شده، محافظت کارآمد در برابر گرد و غبار، آلودگی و آب پاشیده شده را فراهم می کند.


+ دو شیار حلقه نگهدارنده در رینگ بیرونی


+ پوشش ضد خوردگی در صورت درخواست موجود است

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟