خبرها

بلبرینگ های NSK به کارخانه غذای حیوانات خانگی کمک می کند OEE را افزایش دهد


هنگامی که یک تولیدکننده بزرگ غذای حیوانات خانگی در بریتانیا به دنبال استفاده بهتر از ماشین با هدف افزایش OEE (اثربخشی کلی تجهیزات) خود به میزان 3 امتیاز بود، تصمیم گرفت از کارشناسان متخصص NSK بپرسد که آیا می توانند فرآیندها و سیستم ها را برای کمک به این هدف بهبود ارزیابی کنند.


درخواست برای تعامل با NSK پس از شنیدن برنامه ارزش افزوده AIP این شرکت، به ویژه توانایی آن در بهبود عمر بلبرینگ از طریق ترکیبی از آموزش و خدمات مهندسی برنامه، رسید. این رویکرد به طور جدی بر شناسایی فرصت های بهبود در سه دارایی کلیدی متمرکز است: افراد، کارخانه و فرآیندها.

در مرکز غذای حیوانات خانگی، تیم مدیریت از مسائل مختلف برنامه‌ای که کارشناسان NSK مشاهده کردند، آگاه بودند که منجر به ایجاد یک نقشه فرآیند شد. نقشه فرآیند یکی از قدرتمندترین عناصر AIP است زیرا بر ایجاد یک بازنگری مستند کامل از فرآیند تولید از ابتدا تا انتها تمرکز دارد و تأکید خاصی بر کاربردهای یاتاقان بحرانی دارد. در این مورد، نقشه فرآیند پنج حوزه را برای بهبود OEE بالقوه شناسایی کرد.


آزمایشات متعاقباً آغاز شد و در ابتدا بر روی کاربرد پرهزینه تر متمرکز شد: اکسترودر گلوله کارخانه. در اینجا، مشتری به طور متوسط هر 10-12 هفته یک بار با خرابی بلبرینگ و از دست دادن تولید مواجه می شد.

با استفاده از داده‌های تحلیلی از آزمایش‌ها، NSK تشخیص داد که روغن‌کاری گریس موجود، طول عمر بلبرینگ‌ها را برآورده نمی‌کند. بنابراین مهندسان متخصص روغنی با ویسکوزیته بالا را برای عمر طولانی‌تر در کنار محلول بلبرینگ با دوام مناسب توصیه کردند.

مشتری به درستی یاتاقان های موجود خود را با رولربرینگ های کروی NSK از سری EA این شرکت و همچنین رولبرینگ های کروی NSK را جایگزین کرد. بلبرینگ‌های سری EA که دارای قفس‌های فولادی فشرده هستند، ظرفیت حمل بار بالا، سرعت‌های محدودکننده بالا و عملکرد بالا را در شرایط عملیاتی شامل دماهای بالا ارائه می‌دهند که آنها را برای اکسترودر گلوله و سایر کاربردها در کارخانه غذای حیوانات خانگی ایده‌آل می‌کند.

پس از مونتاژ مجدد، اکسترودر به مدت 7 ماه بدون هیچ گونه خرابی یاتاقان کار کرد که به لطف کاهش زمان توقف تولید و تعمیر و نگهداری، منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه 70000 پوندی شد. علاوه بر این، کارخانه غذای حیوانات خانگی به هدف خود یعنی افزایش OEE تا 3 امتیاز دست یافت.

به درخواست مشتری، NSK همچنین آموزش بلبرینگ در محل را برای کارکنان تعمیر و نگهداری کارخانه انجام داد و ارزش افزوده بیشتری را به عنوان بخشی از راه حل کلی فراهم کرد.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟