خبرها

Schaeffler مجموعه ابزارهای بلبرینگ خود را برای تعمیر و نگهداری صنعتی گسترش می دهد

Schaeffler مجموعه ای از محصولات تعمیر و نگهداری صنعتی خود را با مجموعه ای از ابزارهای مکانیکی و هیدرولیک تکمیل می کند. 

مجموعه محصولات با کیفیت بالا شامل استخراج کننده های خود محور برای نصب و جداسازی آسان یاتاقان ها می باشد.  

صفحات استخراج موجود در اندازه های مختلف، چسبندگی مناسب بر روی حلقه داخلی را تضمین می کنند 


دقت، ایمنی و عملکرد آسان: Schaeffler نصب و جداسازی بهینه یاتاقان ها را با حسن نیت برند محصول BETEX تضمین می کند که اکنون در طیف ابزارهای یاتاقان مکانیکی و هیدرولیک قرار گرفته است. با نصب و جداسازی نادرست حدود 10 تا 20 درصد از خرابی بلبرینگ ها، محصولات دقیقاً در محلی که استفاده از ابزار مناسب ضروری است اعمال می شود. طیف ابزارهای پیاده‌سازی BETEX متعلق به سازنده ابزار ویژه BEGA International BV است که از ژوئیه 2021 یکی از زیرمجموعه‌های کامل Schaeffler بوده است. از سبد نگهداری صنعتی.


برچیدن آسان برای پرسنل نگهداری

کشش‌های مکانیکی خود مرکزی MSP-2/3-120 تا MSP-2/3-440 از جمله محصولاتی هستند که در طیف گسترده محصولات گنجانده شده‌اند و وظیفه دارند از برداشتن یاتاقان‌ها، کوپلینگ‌ها و حلقه‌های کوچک تا متوسط اطمینان حاصل کنند. با خیال راحت و با خیال راحت استخراج کننده ها که در شش سایز مختلف و برای قطعه کار تا قطر خارجی تا 440 میلی متر در دسترس هستند، بسیار متنوع هستند و می توانند به عنوان استخراج کننده های دو یا سه بازویی مورد استفاده قرار گیرند. استخراج کننده های هیدرولیک HSP-43 تا HSP-303 که می توانند به عنوان استخراج کننده های دو یا سه بازویی نیز استفاده شوند، برای یاتاقان ها، کوپلینگ ها و رینگ های بزرگ با نیروهای استخراج بالا مناسب هستند. جداسازی قطعات کار تا قطر خارجی 620 میلی متر به واسطه شش اندازه مختلف استخراج کننده با حداکثر نیروی استخراج 294 کیلونیوتن امکان پذیر است.  


هر دو استخراج کننده های مکانیکی و هیدرولیکی سری MSP، HSP و HXP دارای عملکرد خود متمرکز هستند تا موقعیت آسان و ایمن روی قطعه کار را امکان پذیر کنند. تنظیم یکنواخت بازوها به سمت داخل و خارج، استفاده از استخراج کننده ها را آسان می کند و مکانیسم تنظیم به شکل نخ تضمین می کند که بازوها به طور ایمن روی قطعه کار قرار می گیرند و نمی توانند جدا شوند. "با گنجاندن استخراج کننده های خود محور در سبد محصولات توسعه یافته، ما در حال ایجاد پایه ای برای حمل و نقل هوشمند و سریع در جداسازی یاتاقان های غلتشی، کوپلینگ ها و سایر اجزا هستیم. یک مزیت دیگر طراحی ارگونومیک است که به پرسنل تعمیر و نگهداری اجازه می دهد تا استخراج کننده ها را به تنهایی کار کنند . "
جداسازی آرام بلبرینگ ها و حلقه های داخلی

صفحه استخراج سه تکه TRI-SECTION-PLATE-xx ابزار ملایم تری برای جدا کردن یاتاقان های غلتشی، حلقه های داخلی یاتاقان و سایر اجزاء فراهم می کند. به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به یاتاقان ها در هنگام جداسازی، صفحات با حلقه داخلی یاتاقان نورد درگیر می شوند و از وارد شدن نیروی استخراج بر روی یاتاقان های غلتشی جلوگیری می کنند. صفحه استخراج سه تکه موجود در چهار سایز مختلف برای قطر شفت از 26 میلی متر تا 495 میلی متر قابل استفاده است.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟