خبرها

تسهیلات جدید برش، زمان سرب را برای کاربران اروپایی راهنماهای خطی NSK کاهش می دهد

کاربران اروپایی راهنماهای خطی پیشرو در کلاس NSK اکنون می توانند از امکانات جدید برش پیشرفته NSK در هلند استفاده کنند. این کارخانه 1.6 میلیون یورویی مستقر در مرکز توزیع اروپایی این شرکت در تیلبورگ، سطح خدمات را برای مشتریان در بازارهای کلیدی اروپایی از جمله آلمان، فرانسه، ایتالیا و جاهای دیگر افزایش خواهد داد.


مراسم افتتاحیه در 15 می 2024 برگزار خواهد شد. این رویداد با تورهای راهنما در کارخانه برش، نمایش های زنده و ارائه هایی که تعهد NSK اروپا به نوآوری و کیفیت را برجسته می کند، نقطه عطفی در سفر این شرکت به سمت تعالی در تولید است. اگرچه NSK Europe در حال حاضر یک مرکز برش راهنمای خطی در سایت خود در نیوآرک، انگلستان دارد، افزودن Tilburg به بهینه سازی سطح خدمات شرکت برای این محصولات محبوب در سراسر سرزمین اصلی اروپا کمک می کند.


ادواردو رودریگز، مدیر بخش حرکت خطی و مدیر بخش خدمات صنعتی Seiki MU در NSK اروپا، می‌گوید: «با توجه به اینکه مشتریان در سراسر اروپا خواستار تحویل سریع‌تر و زمان پاسخگویی سریع‌تر هستند، کارخانه جدید در تیلبورگ به ما این امکان را می‌دهد که راهنماهای خطی را در هر نقطه از قاره ارائه کنیم. از روزها سایت تیلبورگ که در قلب اروپا واقع شده است، ظرفیت موجود ما را سه برابر می کند و با تضمین کیفیت، بهتر از همیشه در موقعیتی قرار داریم که سریع به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهیم.


افتتاح تاسیسات برش راهنمای خطی Tilburg به این معنی است که NSK می تواند یک زمان تحویل هفت روزه را در هر نقطه از اروپا ارائه دهد. این امر با تقاضای مشتریانی که از این محصولات با کیفیت بالا استفاده می کنند، به ویژه آنهایی که سیستم های جابجایی خودکار، تجهیزات بسته بندی و سایر ماشین آلات صنعتی رایج مانند قیچی فلزی را تولید می کنند، پاسخ می دهد. در چنین کاربردهایی، پیش‌بینی دقیق فروش دشوار است، بنابراین تولیدکنندگان اغلب راهنماهای خطی را در کوتاه مدت سفارش می‌دهند. پاسخ سریع از NSK بسیار مهم است.


در کارخانه تیلبورگ، تیم تولید متخصص NSK اروپا می‌تواند راهنماهای خطی را به طول‌های سفارشی برش دهد، پخ‌ها را به ریل‌ها اضافه کند، ریل‌های دکمه‌ای را آسیاب کند، پیش‌بار را تغییر دهد، لغزنده‌ها را به ریل‌ها مونتاژ کند، نشانه‌های لیزری مرجع مشتریان، شستن محصولات و ارائه محصولات پیشرو در صنعت را ارائه کند. خدمات بسته بندی برای جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی در حین حمل و نقل. پس از رسیدن به ظرفیت کامل، تاسیسات معتبر ISO9001 به خروجی تولید بیش از 1000 قطعه در هفته دست خواهد یافت.


همه اینها خبر خوبی برای کاربران محصولات خطی NSK، هم راه حل های مبتنی بر توپ و هم بر پایه غلتک است. به عنوان مثال، تعداد فزاینده ای از تولیدکنندگان از راهنماهای توپ خطی سری NH/NS این شرکت استفاده می کنند که 1.3 برابر بار دینامیکی بالاتر و دو برابر عمر راهنماهای معمولی را ارائه می دهد. راهنماهای خطی سری NH/NS با گزینه‌های مختلف، از جمله واحدهای روغن‌کاری و مهر و موم‌های مقاوم در برابر گرد و غبار سازگار هستند، در حالی که قابلیت تعویض کامل امکان تطبیق رایگان ریل و اسلاید را فراهم می‌کند.


به طور مشابه، راهنماهای غلتکی خطی سری RA NSK عمر عملیاتی طولانی و ظرفیت بار بالا را ارائه می دهند. کاربران همچنین از مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و عملیات بدون تعمیر و نگهداری سود می برند، در حالی که اندازه بهینه غلتک مقادیر سختی بالا و کاهش لرزش را تضمین می کند.


تاسیسات برش راهنمای خطی موجود NSK اروپا در نیوآرک که در کنار کارخانه جدید تیلبورگ کار می کند، به خدمات رسانی به مشتریان در بریتانیا و ایرلند ادامه خواهد داد.


نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟