خبرها

مجمع عمومی سالانه Schaeffler ادغام Vitesco Technologies Group Aktiengesellschaft در Schaeffler AG را تصویب کرد.

تصویب ادغام توسط مجمع عمومی سالانه، تکمیل ادغام همچنان در سه ماهه چهارم سال 2024 انتظار می رود

آماده سازی برای ادغام ویتسکو طبق برنامه پیش می رود

مجمع عمومی سالانه تقسیم سود 45 یورو سنت به ازای هر سهم عادی بدون حق رای برای سال مالی 2023 را تصویب کرد.

هورست اوت، مدیر منطقه اتحادیه IG Metall در بایرن، به عنوان عضو هیئت نظارت منصوب شد.

مدیرعامل شرکت کلاوس روزنفلد: "به همراه Vitesco، ما در حال ایجاد شرکت پیشرو در فناوری حرکت هستیم."

مجمع عمومی سالانه Schaeffler AG ("Schaeffler") ادغام Vitesco Technologies Group Aktiengesellschaft ("Vitesco") در Schaeffler را تصویب کرد. پس از اینکه سهامداران ویتسکو در مجمع عمومی سالانه خود قبلاً به توافقنامه ادغام یک روز قبل رای مثبت داده بودند، مجمع عمومی سالانه Schaeffler نیز برای ادغام چراغ سبز نشان داده است. همچنین مجمع عمومی عادی سالیانه کلیه مصوبات پیشنهادی مدیریت را تصویب کرد.


حداکثر 626 شرکت کننده در این رویداد مجازی شرکت کردند.


کلاوس روزنفلد، مدیرعامل Schaeffler AG: "با تصویب مجامع عمومی سالانه Schaeffler و Vitesco، ما الزامات مهم دیگری را برای نهایی کردن ادغام این دو شرکت برآورده کرده ایم. این آغاز فصل جدیدی در توسعه شرکتی گروه شفلر است. همراه با Vitesco، ما در حال ایجاد شرکت پیشرو فناوری حرکت هستیم.

با برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی سالانه، شفلر اکنون مرحله دوم معامله کلی سه مرحله ای را تکمیل کرده است. انتظار می رود که این ادغام در سه ماهه چهارم سال 2024 تکمیل شود.


آماده سازی یکپارچه سازی در مسیر

آماده سازی برای ادغام ویتسکو در شفلر در حال حاضر در حال انجام است و طبق برنامه در حال پیشرفت است. کلاوس روزنفلد مدیر عامل شرکت در سخنرانی خود به سهامداران گزارش داد که در 14 مارس سال جاری با ایجاد ساختار سازمانی آینده در سطح اول زیر هیئت مدیره و مدیران عامل منطقه به نقطه عطف مهمی دست یافته است. مرحله بعدی فرآیند یکپارچه سازی اکنون بر سطح دوم مدیریت، توسعه استراتژی ها و ساختارهای تقسیمی و عملکردی و همچنین یک طرح تجاری مشترک متمرکز خواهد بود. این مراحل برای آماده سازی بهینه شفلر برای سال 2025 که انتظار می رود اولین سال مالی کاملاً یکپارچه گروه تازه شکل گرفته باشد، اهمیت حیاتی دارد.


سود 45 یورویی به ازای هر سهم عادی بدون حق رای

کلاوس روزنفلد در مجمع عمومی سالانه گزارش داد که با توجه به عملکرد تجاری سال قبل، شفلر یک بار دیگر با وجود یک محیط چالش برانگیز موفق به رشد شد. بخش فناوری‌های خودرو در سال 2023 بیش از پنج میلیارد یورو سفارش در زمینه تحرک الکترونیکی ثبت کرده است. افزایش تقاضای جهانی برای تعمیرات، به دلیل رشد و سالخوردگی ناوگان خودرو، عامل کلیدی برای توسعه درآمد و درآمد مثبت بوده است. از بخش بازار خودرو. علاوه بر این، با وجود بازار و شرایط رقابتی چالش برانگیز، بخش صنعتی در سال 2023 به نتایج قابل توجهی در برخی زمینه ها دست یافت.


در مقابل این پس‌زمینه، مجمع عمومی سالانه سود 45 یورو سنت به ازای هر سهم عادی بدون حق رای پیشنهاد شده توسط هیئت مدیره و هیئت نظارت را تصویب کرد. این نشان دهنده نسبت پرداخت سود 47.3 درصد از درآمد خالص قابل انتساب به سهامداران قبل از اقلام ویژه است. هیئت مدیره با مشورت هیات نظارت تصمیم گرفت کریدور پرداخت سود سالانه را از 30 به 50 درصد قبلی به 40 تا 60 درصد افزایش دهد تا سهامداران بیش از پیش در سود شرکت مشارکت کنند. آینده.


برای سال مالی جاری 2024، کلاوس روزنفلد به پیش بینی سال 2024 که با گزارش سالانه منتشر شده است، اشاره کرد که ادغام برنامه ریزی شده در سه ماهه چهارم را در نظر می گیرد.

هورست اوت به عنوان عضو هیئت نظارت منصوب شد

در پایان مجمع عمومی سالانه، یورگن وکسلر از هیئت نظارت استعفا داد. هورست اوت، مدیر منطقه اتحادیه IG Metall در بایرن جایگزین او خواهد شد: «مایلم از آقای وکسلر برای سالها کار در هیئت نظارت و حمایت ارزشمند او به عنوان معاون رئیس تشکر کنم. وی به عنوان عضوی از هیئت نظارت از همان ابتدا سهم بسزایی در رابطه اعتماد با شیوه عینی کار خود داشته است. گئورگ اف دبلیو شفلر، سهامدار خانوادگی و رئیس هیئت نظارت گفت: ما برای او آرزوی سلامتی و شادی برای بازنشستگی شایسته او داریم. تصویب ادغام Vitesco Technologies Group Aktiengesellschaft در Schaeffler AG در مجمع عمومی سالانه امروز نقطه عطفی در تاریخ شرکت ما است. Schaeffler همچنین در آینده نیز یک شرکت خانوادگی است که آینده را به طور پایدار، نوآورانه و با روحیه پیشگام در جهت منافع همه ذینفعان شکل می دهد.نتایج رای گیری مجمع عمومی عادی سالیانه و گزارش های هیئت نظارت و مدیرعامل به زودی از اینجا در دسترس خواهد بود .نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

نظرشما در مورد سایت؟