خبرها

Timken سنسور بی سیم جدید و راه حل نظارت بر وضعیت را معرفی می کند

شرکت Timken، پیشرو جهانی در یاتاقان‌های مهندسی شده و محصولات حرکت صنعتی، یک سنسور بی‌سیم جدید و راه‌حل نظارت بر وضعیت راه‌اندازی کرده است تا به کاربران کمک کند خرابی یا تغییر عمده را قبل از وقوع از طریق نظارت بر دما و لرزش تشخیص دهند.

جان زارکا، معاون مدیریت محصول – یاتاقان‌های مهندسی، گفت: «حل مشکلات چالش‌برانگیز برنامه هسته اصلی کاری است که ما انجام می‌دهیم. حسگر و راه‌حل نظارت بی‌سیم ما می‌تواند مشکلات بالقوه عملکرد را قبل از وقوع نشان دهد و مشتریان ما را از تجربه خرابی برنامه‌ریزی نشده نجات دهد.


راه اندازی اولیه شبکه برای دروازه و حسگرها ساده و شهودی است و امکان اتصال WiFi یا اترنت را فراهم می کند. حسگرهای بی سیم برای نصب در تجهیزاتی طراحی شده اند که کاربر می خواهد نظارت کند. در مرحله بعد، داده های دما و ارتعاش از طریق فناوری مش به یک گیرنده دروازه منتقل می شوند. با استفاده از این فناوری، حسگرها می‌توانند داده‌ها را هم به‌طور مستقیم و هم از طریق یکدیگر منتقل کنند، و به سنسورها اجازه می‌دهند تا در یک فاصله گسترده به یک گیرنده دروازه متصل شوند.


داده ها در اختیار کاربر باقی می ماند و امنیت داده ها را افزایش می دهد. بدون هیچ هزینه ای مکرر، کاربران می توانند از طریق داشبورد بصری داده ها را تجسم، دسترسی و دریافت کنند.

نظرات (0)

لطفا نظر دهید

محبوب

لیست کاسه نمد های ماشینی 30 دی 1396, 12:59
دانلود نرم افزار SKF 8 آذر 1396, 21:46
لیست قیمت بلبرینگ های ژاپنی چینی و رومان 19 آبان 1398, 18:01
کاسه نمد TTO 22 فروردین 1397, 21:30
لیست واترپمپ ها WR 25 تیر 1397, 20:13

تقویم

بیشتر کدام مطالب سایت را مطالعه مینمایید؟