تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی بلبرینگ برند FARO

معرفی بلبرینگ برند FARO

متخصص در تولید شعاعی، محوری و یاطاقان دنده تا 6000 میلیمتر

با توجه به دانش شناخته شده در بیش از 35 سال سابقه، فارو مطالعات، طراحی و تولید محصولات خود را بر اساس مشخصات درخواست شده توسط مشتری، بنابراین جایگزین موثر برای کاربران و تولید کنندگان است که قادر به پیدا کردن در میان استاندارد محصولات ارائه شده از بازار، راه حل برای نیازهای فنی خود. محصولات FARO به بالاترین استانداردهای کیفیت طراحی شده اند.
چرا فارو؟
فارو، در حال حاضر در بلبرینگ دقیق در بازار بیش از 35 سال است و اخیرا ظرفیت تولید خود را افزایش داده است، در حال حاضر به قطر بیرونی 6000 میلی متر می رسد، بنابراین به تعداد بیشتری از مشتریان، امکان استفاده از بلبرینگ با دقت بالا، به طور کامل توسط ما کارکنان فنی و تولید شده در ایتالیا، با تحویل بسیار کوچک حتی برای طراحی خاص تحمل.

کیفیت محصولات ما با استفاده از مواد و قطعات با کیفیت بالا همراه با گواهینامه های منشا و ضمانت مربوطه و فرآیندهای کنترل شده توسط آزمایشگاه مترولوژی پیشرفته و با تجهیزات با کیفیت بالا به منظور تولید انواع ما .
بیش از 50٪ از تولید ما در سراسر جهان برای تولید کنندگان اولیه و کاربران بخش های مختلف از قبیل آهن و فولاد، پردازش سیم، ابزار ماشین، تبدیل کاغذ، دست زدن به، راه آهن و دیگران صادر می شود.

با همکاری با مشتریانی که نمیتوانند راه حلی برای مشکلات فنی خود با محصولات استاندارد موجود در بازار پیدا کنند، ما چندین بار برندهای کاربردی شده ایم.منبع : http://faro-bearings.com


10 آبان 1396, 16:54 / خبرها / معرفی کارخانه های تولیدی بلبرینگ در دنیا / معرفی برند های بازار ایران و جهان

نظر بدهید


up