ساعت پاسخگویی : 10صبح - 8 بعد از ظهر

Telegram AEM Bearings

کانال تلگرام

https://t.me/AEMBearings

بخش بلبرینگ

09354117894 / ابوالفضل عدالتی

بخش کاسه نمد

09333617153 / محمد عسکریان

06 آذر
1396
0

معرفی کارخانه SHR


شانگهای Shengyue تحمل شرکت با مسئولیت محدود یک تولید کننده حرفه ای بلبرینگ و فروشنده در china.We در صنعت بلبرینگ برای 15 سال مشغول اند و تجارت بین المللی تحمل واردات و صادرات برای بیش از 8 years.We دارای نام تجاری خود ما "SYBR" و صدور گواهینامه ISO9001: 2000 برای صدور گواهینامه اعطا شده است. شرکت در نمایشگاه بین المللی تحویل، قرار داده شده در بسیاری از وب سایت B2B و دستیابی به بسیاری از مشتریان در سراسر جهان نیز شهرت خوبی از مشتریان ما.
 
شرکت ما در بلبرینگ غلتکی، بلبرینگ غلتکی، واحدهای مسکونی، بلبرینگ چرخ، قطعات تحمل و لوازم جانبی، سیستم هدایت خطی و پیچ توپ تخصصی است. همچنین ما می توانیم محصولات مختلف غیر استاندارد بزرگ مانند محصولات رقابتی ترین با توجه به مشتریان خواسته ها.
 
در عین حال ما همکاری خوبی با تولید کننده شناخته شده جهان تولید کننده SKF FAG INA NSK NTN KOYO NACHI TIMKEN ASAHI THK است. وابسته به کیفیت بالا تحمل ما را تضمین می کند که بسیاری از مشتریان در جهان مانند امریکا، اروپا، آفریقا و شرق میانه است. ما کامل تحمل در سهام است که زمان تحویل را سریع می کند.
 
شرکت ما در شهر بین المللی شانگهای واقع شده است، حمل و نقل مناسب حمل و نقل دریایی و هوایی وجود دارد. این اطمینان قوی برای زمان تحویل کوتاه و خدمات خوب مشتری است.
 
با بی وقفه کیفیت ما و خدمات پس از فروش بهبود می یابد، ما اعتماد به همکاری با هر مشتری بالقوه است

منبع : http://www.shr-bearing.net

Awesome Image

معرفی نویسنده

ابوالفضل عدالتی میرنامی ، دارای 8 سال سابقه فروش بلبرینگ ، لیسانس برق قدرت