تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
ساعات پاسخگویی
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی گریس RexOil

معرفی گریس RexOil


تیم Aktaş Kimya با تجربه و تخصص گروه خود در سال 1996 در ترکیه شروع به کار کرد و سالانه به طور سالانه در بخش های مختلف رشد می کند.
Aktaş Kimya ارائه خدمات در داخل گروه Aktaş Group، عرضه و بازاریابی داخلی و بین المللی، و فروش محصولات نفتی پایه و معدنی را انجام می دهد. با توجه به تجربه طولانی مدت خود، موفق به تبدیل شدن به رهبر شرکت بخش خود شده است، با توجه به مشتریان خود، درک فنی خود و تیم حرفه ای خود، در سطح داخلی و بین المللی موفق بوده است.

همکاری با پالایشگاه های پیشرو در جهان، شرکت ما در سال 2005 توزیع Lukoil، بزرگترین پالایشگاه Russsium به دست آورد، و امروز روابط قوی خود را ادامه می دهد. امروز Aktaş Kimya تقریبا 40 درصد از تقاضای ترکیه برای نفت پایه را برآورده می کند.

Aktaş Kimya با ساختار سرمایه قوی و تیم متخصص خود، قصد دارد تا بدون هیچ گونه امتیاز در ارزش های اساسی خود مانند رضایت مشتری، صداقت و شفافیت عمل کند. یکی از اهداف اصلی ما این است که با ایجاد یک تفاوت از طریق فعالیت های تحقیق و توسعه، تبدیل به یک شرکت بزرگ در جهان شود.

Aktaş Kimya تمام محصولات خود را با توجه به استانداردها و قوانین بین المللی عرضه می کند.

ما با ارائه محصولات مناسب با کیفیت بالا با قیمت های معقول و از طریق حساسیت به پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش مورد نیاز مشتریان، رضایت مشتری را در بالاترین سطح حفظ می کنیم. the

منابع انسانی

گروه Aktaş نیروی خود را از منابع انسانی خود به دست می آورد که دارای ارزش های مشترك است و خود اعتماد به نفس، نوآوری و حساس به محیط زیست و جامعه است. هدف آن ایجاد شرایط لازم برای اطمینان از این است که منابع انسانی آن، که مهمترین دارایی آن است، می تواند به شیوه ای فعال، کارآمد و انگیزه کار کند.

در گروه Aktaş هر یک از کارمندان ما رهبر کار خود است. در نتیجه ارزیابی مهارت و عملکرد، آنها با شناسایی، برنامه ریزی و مدیریت اهداف شغلی خود با حمایت مدیران خود، آنها را شناسایی، برنامه ریزی و مدیریت می کنند. به این ترتیب هر یک از کارکنان ما عمل می کند و تصمیم می گیرد که صاحب واقعی کسب و کار باشد.

گروه Aktaş اهمیت زیادی در توسعه و انگیزه بالا از کارکنان خود دارد. ما هدف خود را برای تبدیل شدن به یک شرکت که به نوآوری و تغییر است و هدف آن توسعه خود و کسب و کار خود است، که اولین انتخاب افراد خلاق و سازنده است و تمام کارمندان آن افتخار است، حفظ خواهیم کرد.

سایت منبع : http://aktasgroup.com.tr
27 دی 1396, 23:40 / خبرها / معرفی تولیدی ها و فروشندگان گریس / گریس / معرفی کارخانه های گریس / فروشندگان گرریس / معرفی برند گریس

نظر بدهید


up