تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی برند HARP روسی

معرفی برند HARP روسی


کارخانه Kharovov Bearing (HARP) یکی از بزرگترین تولید کنندگان بلبرینگ در اروپای شرقی و تنها سازنده یونانی بلبرینگ برای حمل و نقل راه آهن است. از ژانویه 2000 این کارخانه بخشی از گروه صنعتی UPEC بوده است.


سرزمین اشغال شده توسط این گیاه بیش از 45 هکتار است. کارکنان شرکت حدود 3 هزار نفر است.


محدوده محصول شامل بیش از 500 نوع مختلف بلبرینگ و استوانه ای غلتک با قطر بیرونی 30 تا 400 میلی متر است که تحت علامت تجاری مشهور مانند HARP، HARP-AGRO و HARP-AUTO تولید می شود. امکانات گیاهی قادر به تولید تا 30 میلیون یاتاقان در سال است.


HARP رهبر در تحقیق و تولید توپ بلبرینگ برای شرکت های ماشین آلات کشاورزی و یکی از تامین کنندگان برجسته به شرکت های مهندسی حمل و نقل و صنعت راه آهن است. محصولات به خوبی در صنایع خودرو سازی و الکتریکی، و همچنین در صنعت معدن و فلزات استفاده می شود.


در سال 2007، به دستور کارهای سنتی، چندین مورد اضافه شده است: تولید محصولات نیمه تمام داغ و مهر و موم شده و قطعات یدکی برای یاطاقان خودرو، آهن و صنعتی. در سال 2015 شرکت HARP پروژه جدیدی را به وجود آورد - تولید واحدهای تولیدی تحت نام تجاری HARP AGRO UNIT، که به طور گسترده در ماشین آلات کشاورزی داخلی و وارداتی استفاده می شود.

تحقیق و بهبود مستمر محصولات HARP توسط حرفه ای و تجربه عظیمی از متخصص صنایع طراحی و فناوری بلبرینگ (UKTBPP) و مرکز مهندسی مشترک (JEC) تضمین شده است. UKTBPP رهبر مراکز طراحی توپ و یاطاقان غلتکی برای طیف گسترده ای از شاخه های اقتصاد ملی و شرکت والدین است که توسعه استانداردهای دولتی و مستندات قانونی برای تحمل محصولات در کشور است.

با توجه به اینکه مشتریان ما با کیفیت بالا از HARP پشتیبانی می کنند، واحد های بلبرینگ و یاطاقان با موفقیت به کشورهای اروپایی مانند بلغارستان، لتونی، لیتوانی، لهستان و همچنین کشورهای آفریقایی و خاورمیانه - مصر، ایران و غیره صادر می شود.


منبع :http://harp.ua

1 فروردین 1397, 12:13 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها / معرفی برند های بازار ایران و جهان / معرفی عمده فروشی های بلبرینگ / معرفی کارخانه های تولیدی بلبرینگ در دنیا

نظر بدهید


up