تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » 6 ویژگی های برجستگی توپ با کیفیت بالا تامپون

6 ویژگی های برجستگی توپ با کیفیت بالا تامپون

روانکاری با درجه حرارت بالا: تحمل دمای بالا هنوز بدون شکست روانکاری موثر نخواهد بود. نرخ پر کردن لوب معمولا 35 تا 55 درصد است، اما برای سرعت کم یا شستشوی مکرر، ما توصیه می کنیم که نرخ پرشدگی بیشتر باشد. *C4 Clearance داخلی: C4 تضمین می کند که ترمیم داخلی بیشتر برای جابجایی حرارتی مسابقه در مقابل استاندارد C3 وجود دارد.
نژادهای تثبیت شده حرارتی و قفس های فلزی فولادی (بعنوان مثال Retainers): چرا؟ این می تواند از دماهای بالاتر (تا 400F مداوم) برخوردار باشد و قفس مانند پلی آمید یا قفسه فیبر شیشه ای در دماهای بالاتر تغییر شکل ندهد.
پین ضد چرخش بر روی OD (قطر بیرونی) قرار دارد. این کمک می کند به راحتی هر دو را به ترتیب قرار دهید و چرخش را به دلیل نوسانات دما محدود کنید.
مهر و موم سیلیکون با درجه حرارت بالا: این محافظت از دمای بالا و محیط خوردگی تا 390F (200C) محافظت می کند. فلنجرهای فولادی ضد زنگ استاندارد در بلبرینگ بالایی PTI هستند و در صورت نیاز می توانند برداشته شوند.
واحدهای Clear Marked و Tagged: آخرین، اما نه کم، بسیار مهم است که کسانی که نصب و نگهداری بلبرینگ آن را به عنوان تحمل درجه حرارت بالا و از روانکاری مناسب استفاده کنید.
* مهندسان PTI برای کمک به مشاوره در مورد گزینه های روانکاری مناسب برای کاربردهای بارگذاری سنگین در دسترس هستند.
یاطاقان ¬ های درجه حرارت (HT) PTI می تواند در هر یک از 700 نوع مسکن استاندارد اروپایی یا آمریکایی ما نصب شود. HT درج از 1/2 "تا 3-1 / 8" و از اندازه های 12mm تا 80mm shaft سهام. برای دیدن بیشتر در مورد یاتاقانهای متحرک با درجه ی بالا ما اینجا کلیک کنید.


* * *


درباره PTI: پس از افتتاح در سال 1994، PTI در خدمت بازار طاقچه رو به رشد محصولات Metric تخصص دارد. به عنوان تقاضا در طول سال ها افزایش یافته است، بنابراین ارائه محصول ما است. امروزه مشتریان ما با ارائه یک محصول فوق العاده از محصولات مبتنی بر Metric و Inch برای صنعت حمل و نقل نیروی انسانی بهره می برند.


میخواهید درباره PTI بیشتر بدانید؟ اینجا را کلیک کنید تا ویدئو کلی شرکت ما را ببینید. مطالعات موردی ما، فیلم ها، اطلاعات محصول و موارد دیگر را در www.ptintl.com بررسی کنید.
30 تیر 1398, 22:11 / خبرها

نظر بدهید


up