تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » سری جدید یاتاقان های COC

سری جدید یاتاقان های COC

COC واحد تحمل غلتک های کروی جدید با طرح ها و ویژگی های نوآورانه را برای رفع نیازهای انتقال نیرو در جهان ارائه می دهد. واحد تحمل های نوآورانه به تازگی راه اندازی شده برای اولین بار در رویداد BEARING EXPO هند که در تاریخ 15 - 16 اکتبر در بمبئی برگزار می شود ارائه می شود.ویژگی های واحدهای بلبرینگ کروی COC به شرح زیر خلاصه می شود:


حفاظت از مهر و موم تماس: مهر و موم طراحی شده اصلی COC تقریباً در هر زاویه ای از جهت یابی شافت تا +/- 2 درجه تماس مثبت با پرتابگرها دارد. کفگیر استیل ضد زنگ ، مهر و موم ها را محافظت می کند و از آلودگی و آسیب ناشی می شود.


عدم گسترش به انبساط: هنگامی که برنامه شما باید قادر به انبساط حرارتی شفت باشد ، فقط از یک یاطاقان ثابت در هر شافت استفاده کنید. با حرکت ساده یک حلقه ضربه محکم و ناگهانی در پشت واحد ، یاطاقان را می توان به راحتی از غیر انبساط به انبساط یا بالعکس تبدیل کرد.


ROSSLOC ™ & SN HOUSING: سیستم قفل آداپتورهای جدید COC با مسکن ابعاد SN یک جایگزین واحد برای واحدهای مسکن اسپلیت استاندارد SN است. این یک راه حل عالی غیر مفید است که می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. 100٪ قابل تعویض با محصولات SN رقابتی. SN ما واحدهای آماده شافت هستند که به صورت کارخانه بسته شده ، از قبل روانکاری شده و مونتاژ می شوند.


آستینهای آداپتور: واحدهای COC برای تعویض آسان تر از آستین های آداپتور موجود در بازار در این سیستم قفل استفاده می کنند و می توانند شفت تجاری زیر اندازه را کاملاً نگه دارند. این اتصالات بین شافت و حلقه داخلی درست در زیر غلتکهای نورد 100٪ بصورت متمرکز قرار دارد.


اسکن کد QR با برنامه COC: هر یک از مسکن های COC دارای کد QR منحصر به فرد چه با لینک وب و چه با شماره سریال محصول هستند ، که به شما کمک می کند در دسترس بودن برای سفارش مجدد یا تمدید ضمانت را بررسی کنید.


برای اطلاعات بیشتر در مورد واحدهای غلتک کروی COC ، می توانید تاریخچه پشت COC را بخوانید یا به وب سایت crossocean.com مراجعه کنید.
6 مهر 1398, 10:37 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها / معرفی برند های بازار ایران و جهان

نظر بدهید


up