تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » HARP وارد بازار کانادا می شود

HARP وارد بازار کانادا می شود

در سپتامبر ، 10-12 شرکت های برجسته صنعت کشاورزی جهان برای نشان دادن آخرین پیشرفت های خود در نمایشگاه مزرعه در فضای باز کانادا (Woodstock، Канада) گرد هم آمدند. نمایندگان HARP از جمله آنها بودند ، محصولاتی را تحمل می کردند که قبلاً در کانادا بسیار مشهور بوده اند.


بازدید کنندگان از این نمایشگاه (عمدتا کشاورزان با تجربه) توجه زیادی به یاطاقان های اصلی HARP AGRO با سیستم آب بندی معتبر X-SHIELD ، و همچنین واحد های بلبرینگ توپی HARP AGRO UNIT داشتند.


یادآوری می شود که سال گذشته HARP برای اولین بار در این رویداد شرکت کرد. این بار توجه بیشتری از کشاورزانی داشتیم که محصولات ما را آزمایش کرده اند.


کشاورزان ، دلالان و تولیدکنندگان کانادا ، تقاضای زیاد برای راه حل های تحمل را افزایش دادند که باعث افزایش عمر ماشین آلات و کاهش زمان نگهداری می شود. یاتاقان HARP کاملاً این شرایط را بدون نیاز به تعمیر و نگهداری و ارائه کار بدون عیب و نقص واحدها در شرایط سخت و منطقی برآورده می کند.


بازدیدکنندگان تحت تأثیر کیفیت و فناوری تولید قطعات و همچنین منبع بهره برداری بالا قرار گرفتند. تجربه کشاورزانی که به دلیل استفاده از یاتاقان HARP هیچ مشکلی در زمینه کار ماشین آلات ندارند اثبات کار قابل اعتماد واحدها را برای پنج سال و بیشتر ثابت می کند.


به عنوان یک نتیجه از نمایشگاه ، HARP همکاری با یکی از شرکت های پیشرو توزیع PNS Tech از کبک را که قصد دارد توزیع توزیع یاتاقان HARP در کانادا را تقویت کند ، تقویت می کند.


یاتاقان HARP قبلاً در کشورهای اتحادیه اروپا به خوبی شناخته شده بود و اکنون ما با اطمینان می خواهیم مواضع خود را در آمریکای شمالی حفظ کنیم.
8 مهر 1398, 12:36 / خبرها / معرفی برند های بازار ایران و جهان

نظر بدهید


up