تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » خدمات ادراکی اداری Regal اکنون شامل سیستم مانیتورینگ بی سیم است

خدمات ادراکی اداری Regal اکنون شامل سیستم مانیتورینگ بی سیم است

این بسته از محصولات و خدمات شرکتها را قادر می سازد تا تجزیه و تحلیل های خودکار را ارائه دهند که داده های طیفی و طیفی را برای بهترین قابلیت های پیش بینی ارائه می کنند

شرکت Regal Beloit ، تولید کننده پیشرو موتورهای برقی ، کنترل حرکت الکتریکی ، تولید برق و اجزای انتقال نیرو ، از معرفی راه حل های جدید برای لرزش بی سیم و نظارت بر دما خبر داد. سیستم مانیتورینگ بی سیم Perceptive Technologies® خدمات 24/7 را برای کمک به تشخیص ناهنجاری در تجهیزات قبل از بروز مشکل ایجاد می کند.

با کسری از هزینه یک سیستم سیمی ، این سیستم مانیتورینگ بی سیم جدید Regal Perceptive Technologies لزوم نزدیک بودن به تجهیزات عملیاتی را از بین می برد و برای هر صنعت سازگار است. امکان نظارت بر روی سایت یا از طریق یک سیستم عامل ابری بر روی تجهیزات مانند پنکه ها ، پمپ ها ، موتورها و دمنده ها وجود دارد.

سیستم مانیتورینگ بی سیم Regal به کاربران امکان می دهد از تجربیات گسترده صنعتی تیم Perceptive Technologies استفاده کنند تا از راه دور ماشین آلات را رصد و تجزیه و تحلیل کنند و به بهبود قابلیت اطمینان و حداکثر تولید کمک کنند.

دانیل فیلیپس ، مدیر ، قابلیت اطمینان و نگهداری - CMRP برای Regal گفت: "بر خلاف سایر سیستم های بی سیم که فقط داده های اولیه تشخیصی را ارائه می دهند ، سیستم مانیتورینگ بی سیم Perceptive Technologies داده های کاملاً خام و تجزیه و تحلیل شده را برای کمک به مدیریت دارایی ها و ایجاد انعطاف پذیری ارائه می دهد." "کاربران بدون نیاز به تشخیص دستی ، اطلاعات قابل فهم و عملی را دریافت می کنند."

تیم Regal می تواند سیستمی متناسب با نیازهای خاص یک شرکت را پیکربندی ، نصب و راه اندازی کند. تجزیه و تحلیل خبره نیز در صورت لزوم در دسترس است تا توصیه هایی را برای بهبود قابلیت اطمینان تجهیزات ارائه دهد.
4 اردیبهشت 1399, 13:18 / خبرها

نظر بدهید


up