تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » کارخانه شافلر در ویتنام تولید را آغاز می کند

کارخانه شافلر در ویتنام تولید را آغاز می کند

کارخانه شافلر در ویتنام با موفقیت با شروع برنامه بومی سازی در آسیا اقیانوس آرام ، تولید موفقیت آمیز برای یاطاقان غلتکی سوزن را از مارس 2020 آغاز کرد. با افزودن این مجموعه به سبد تولید ، شافلر قادر است تا با افزایش تقاضای روز افزون در منطقه و همچنین در سطح جهان ، اطمینان از تداوم تجارت برای مشتریان ما در سراسر جهان فراهم کند.

همچنین اولین گیاه در جنوب شرقی آسیا است که جدیدترین راه حل های صنعت 4.0 را که توسط شفلر تولید شده است ، به کار می برد.

گیاه ویتنام واقع در منطقه صنعتی آماتا در شهر باین هوا ، در حدود 50 کیلومتری شهر هوشی مین ، بلبرینگ و اجزای صنعتی را برای طیف گسترده ای از برنامه ها ، از قبیل یاتاقان های غلتکی Tapered (TRB) ، یاطاقان توپ های شعاعی (RIBB) تولید می کند. از جمله برد گسترده ، بلبرینگ های ستون فرمان (SCB) و همچنین محصول گل سرسبد گروه شافلر - بلبرینگ های سوزنی غلتکی (NRB) ، در جنوب شرقی آسیا.


این اولین مکان در جنوب شرقی آسیا است که شافلر برای ساخت ظرفیت تولید محلی سرمایه گذاری کرده است. این پروژه از سال گذشته به تسهیلات قبلی ، به مساحت کل ساختمان 25،000 متر مربع برای فاز 1 گسترش یافته است ، که در سال 2019 بر روی یک مفهوم مدولار ساخته شده است. این کارخانه مجهز به ماشین آلات و فن آوری های پیشرفته تولید مطابق با تعهد شافلر برای حفظ استانداردهای کیفیت سازگار است. در سراسر جهان. همچنین اولین گیاه در جنوب شرقی آسیا است که جدیدترین راه حل های صنعت 4.0 را که توسط شفلر تولید شده است ، به کار می برد. 70 دستگاه مانیتورینگ وضعیت Schaeffler - SmartCheck - در موقعیت های کلیدی داخل کارخانه نصب شده است.
19 اردیبهشت 1399, 07:05 / خبرها

نظر بدهید


up