تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » همکاری تیم تعمیر و نگهداری دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه ABB

همکاری تیم تعمیر و نگهداری دانشگاه ویرجینیا و دانشگاه ABB

ثابت نگه داشتن ساختمان های دانشگاه و کار کردن در اوقات منظم ، کاری کم و بیش در یک تعطیلی غیرقابل پیش بینی دانشگاه نخواهد کرد. هنگامی که همه گیر Covid19 در بهار سال 2020 دانشگاه ویرجینیا را تعطیل کرد ، یک تیم نگهدار مسئول منطقه McCormick از محوطه دانشگاه به بیش از شصت و پنج سنسور هوشمند ABB AbilityTM برای محصولات مکانیکی متکی بودند تا محیط های آزمایشگاهی حساس خود را پایدار نگه دارند و تجهیزات را انجام دهند. امکان دانستن چه مشکلی وجود دارد - بدون اینکه از لحاظ جسمی در آنجا حضور داشته باشید - همچنین به تیم نگهدارنده دانشگاه اجازه داد تا در این زمان بی سابقه با خیال راحت کار کنند

مسیر حسگرهای هوشمند
تیم مراقبت از دانشگاه ویرجینیا مک کورمیک وظیفه دارد اطمینان حاصل کند که تقریباً ده ساختمان در محوطه دانشگاه ، درجه حرارت راحت را برای دانشجویان و دانشکده های دانشگاه ویرجینیا حفظ می کنند ، و اینکه هر آزمایشگاه تحقیقاتی در منطقه خود ، محیط پایدار مورد نیاز برای آزمایش های کنترل شده را حفظ می کند. شیوه های تعمیر و نگهداری گذشته به کار تقریباً روزانه در تجهیزات جابجایی هوا ، به طور کلی یک فن محور کمربند نیاز دارد ، که از یاطاقان block های بالشتکی نصب شده در دو طرف فن پشتیبانی می شود. برخی از مونتاژ فن در داخل جعبه ساخته شده است بنابراین دسترسی در هنگام اجرا غیرممکن است. با کار کردن فن ، شنیدن آن نیز دشوار است ، خیلی کمتر لرزش و یا خوانش دما را بدون خاموش کردن واحد و به خطر انداختن محیط های ساختمان ها دریافت می کنید.
در پاییز سال 2019 ، این تیم در مورد سنسورهای هوشمند ABB AbilityTM برای محصولات مکانیکی اطلاعات کسب کردند. سنسور هوشمند ABB Ability برای محصولات مکانیکی یک راه حل نظارت است که نشان دهنده سلامتی کلی تجهیزات شما می باشد تا در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری به شما اطلاع دهد. این سنسور در مورد کاهش وضعیت سلامتی هشدار می دهد ، که به شما امکان می دهد قبل از بروز مشکل و تعمیر سیستم برنامه ریزی کنید تا سیستم خراب شود. امکان نظارت بر تجهیزات از راه دور به تیمهای نگهدارنده و سایر پرسنل مربوطه امکان می دهد با خیال راحت یک چک بهداشتی را بدون دست زدن به تجهیزات دریافت کنند.

سنسور هوشمند مکانیکی مدت زیادی در بازار نبوده است ، اما بدون داشتن فناوری مشابه در بازار با ویژگی های ارائه شده در سنسور ABB ، چندین دستگاه برای تست تست در یاتاقان ها قرار داده شده اند. این سنسورها موفقیت آمیز بودند - به تیم نگهدارنده اطلاع دادند که تجهیزات چگونه نگهداری می شوند و به آنها قبل از خاموش شدن غیر برنامه ای هشدار می دهند. با توجه به موفقیت ، سنسورها به واحد های اضافی HVAC به یاتاقان ها اضافه شدند.
تغییر چشم انداز نگهداری
با افزودن سنسورها به یاتاقانهای حساس كنترل هوا به تجهیزات ، تیم با هشدارهایی در مورد تجهیزات مبنی بر عدم آگاهی از تعمیر و نگهداری یا تعویض مواجه شدند. پس از هر تصحیح ، تیم سنسور اضافه كردند تا شرایط را قبل از ترمیم مقایسه كند. عدم وجود هشدارها و نشانگر عدم وجود سطح ارتعاش تقریباً کامل ، ثابت کرد که تعمیرات به درستی انجام شده است.

سنسورها همچنین نحوه عملکرد و نگهداری موجودی لوازم یدکی را تغییر داده اند. براساس داده های سنسور ، تیم می داند به جای اینکه تنها به یک برنامه تعمیر و نگهداری مشخص نیاز داشته باشد ، هر روز واقعاً به توجه نیاز دارد. این همچنین باعث کاهش موجودی می شود زیرا هشدارها به آنها زمان زیادی می دهد تا قطعات مورد نیاز را خریداری کنند و برنامه ریزی برای نگهداری بدون خرابی برنامه ریزی کنند. سنسورها به تیم امکان می دهند زمان و بودجه بهتری را مدیریت کنند ، و از این که تمام آزمایشگاه ها پایدار هستند اطمینان حاصل کنند.
25 اردیبهشت 1399, 11:45 / خبرها

نظر بدهید


up