تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » تهیه کننده های بلبرینگ : چگونه یک شرکت مناسب را برای شرکت خود انتخاب کنید

تهیه کننده های بلبرینگ : چگونه یک شرکت مناسب را برای شرکت خود انتخاب کنید


هنگامی که برای تجارت خود نیاز به بلبرینگ دارید ، بسیاری از تأمین کنندگان مختلف برای تجارت شما می خواهند. هر تأمین کننده زمینه بازاریابی خاص خود را خواهد داشت - تولید کنندگان بزرگ می گویند که مارک آنها تنها موردی است که ارزش توجه دارد در حالی که مغازه های کوچکتر ممکن است روی یک طاقچه خاص تمرکز کنند. در پایان ، کدام گزینه برای شما و تجارت شما مناسب است؟

حقیقت این است که اندازه یک تامین کننده تحمل مهم نیست که آیا نمی تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند. عوامل مختلفی وجود دارد که می توانند تأثیرگذار بر تأثیرگذار تأمین کننده تجارت برای تجارت شما باشند. اگر یک تأمین کننده تمام صندوق ها را چک کند ، به طور بالقوه شریک ویژه ای برای تجارت خود پیدا کرده اید. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است زمان ارزیابی فرصت های دیگر باشد. در اینجا پنج عامل شما باید هنگام کار با یک تامین کننده بلبرینگ در نظر بگیرید.

تحمل کیفیت ، تنوع و قیمت
خوب است که گزینه هایی داشته باشید. حتی بهتر است گزینه هایی را انتخاب کنید که نیازهای کیفیت شما را برآورده کند یا از آن فراتر رود.

تولید کنندگان بلبرینگ های بزرگ ممکن است بخاطر "نگرانی از کیفیت" ، نسبت به خرید در مورد سفارش تحمل بعدی شما هشدار دهند. واقعیت این است که همان تولید کنندگان بزرگ از تولید کننده های کوچکتر برای ایجاد یاتاقان برای آنها استفاده می کنند و می توانند آنها را برای سود بزرگتر بفروشند ، وقتی می توانستید به جای تأمین کننده کار کنید که به شما امکان دسترسی به همان قطعات با کیفیت را بدون نشان می دهد. اگر آن تولید کننده های کوچکتر بلبرینگ به اندازه کافی مناسب برای آنها هستند ، آیا آنها به اندازه کافی برای شما مناسب نیستند؟

اگر یک نماینده فروش از تصمیم شما برای خرید در اطراف سوال کند ، ممکن است نشانه این باشد که وقت آن است که به دنبال تهیه کننده دیگری باشید. تولید کنندگان مختلف در سراسر جهان از نقاط قوت متفاوتی برخوردار هستند ، بنابراین به شما سود می دهد تا نیازهای خود را تولید کنید و یا تولید کننده ای را پیدا کنید که می داند چگونه آن تولید کنندگان را شناسایی کند. شبکه تولید کننده یاتاقان Ritbearing نه تنها با رقابت با تولید کنندگان اصلی ایجاد شده است ، بلکه به شما گزینه های بیشتری نیز می دهد تا قطعات با کیفیت را در قیمت های رقابتی پیدا کنید.

امکان تهیه یاتاقان های سفارشی
"یک اندازه متناسب با همه" ایده خوبی است وقتی که کار می کند ، اما همیشه اینطور نیست. حتی اگر یک تأمین کننده با چندین تولید کننده مختلف همکاری داشته باشد ، ممکن است به چیزی فراتر از راه حل های تحمل مرتب در دسترس نیاز داشته باشید.

یک میخ مربع در یک حفره گرد جای نمی گیرد ، بنابراین مهم است که با یک تامین کننده کار کنید که بتواند یک راه حل ساده تر و بهتر را شخصی سازی کند. برخی از تأمین کنندگان دارای یک تیم مهندسی هستند که می توانند خدمات طراحی و اصلاحاتی را تحمل کنند و با تولید کنندگان همکاری کنند تا یاتاقان هایی با طراحی سفارشی ارائه دهند که مشخصات دقیق شما را برای یک برنامه ارائه دهند.

آیا یاتاقان شما از یک ماده مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است؟ مشکلی نیست به امید اینکه یک بلبرینگ باریک تر پیدا کنید که فضای زیادی را در طراحی شما جای نمی گیرد؟ این می تواند انجام شود یاتاقان های سفارشی گزینه هایی را برای شما فراهم می کنند که می توانند کل مراحل خرید را آسانتر کنند ، اما تنها در صورت همکاری با یک تهیه کننده که می تواند به شما کمک کند فراتر از محصولات استاندارد باشد. بعلاوه ، برخی از تأمین کنندگان می توانند حداقل نیاز به سفارش حداقل را در خود جای دهند و سفارش خود را به جای سالها در ماه دریافت کنند. این امر نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه در مقرون به صرفه خواهد شد ، بلکه از رسیدن طولانی تر یاتاقانهای شما به روند کار جلوگیری می کند.

تحقق سفارش
عبارت "زمان پول است" امروز به همان اندازه صادق است که وقتی بنیامین فرانکلین آن را در مشاوره یک بازرگان جوان بکار برد ، نوشته شده توسط یک قدیمی در سال 1748. همانطور که گفته می شود ، "اجرای آرام" هدر دادن بی رویه از وقت و پول است. مشکلی است که تولید کنندگان بزرگ می توانند شما را برای انجام سفارش خود دو سال صبر کنند.

خوشبختانه ، نیازی نیست برای شرکتهایی که میزان سفارش را در سالها اندازه گیری می کنند تسویه حساب کنید. سایر تأمین کنندگان می توانند در ماه ها سفارشات را تغییر دهند. به عنوان مثال ، یک چرخش پنج ماهه با تأخیر طولانی در Ritbearing در نظر گرفته می شود. نترسید از تهیه کنندگان مختلف بپرسید که چه مدت انتظار دارند اجرای برجام را امتحان کند و مشخص کنید کدام یک برای جدول زمانی شما بهترین است.

یکی دیگر از عوارض جانبی ناگوار سفارشات طولانی این است که برخی از تولید کنندگان یا تأمین کنندگان ممکن است خط مشی "هزینه در زمان حمل و نقل" را امتحان کنند و به شما ضربه دهند. شما می دانید که چگونه می رود: قیمت یاتاقان مستقیماً تحت تأثیر قیمت مواد اولیه (برجسته ترین فولاد) است که در ساخت آنها استفاده می شود. به همین دلیل ، آنچه شما برای یک سفارش پرداخت می کنید و آنچه فکر می کردید برای یک سفارش پرداخت می کنید ، بسته به سیاست قیمت گذاری تهیه کننده شما می تواند مبلغ بسیار متفاوتی باشد. با این حال ، برخی از تأمین کنندگان نمی توانند قیمت خود را از نقل قول اصلی تغییر دهند ، بنابراین در مورد سیاست تأمین کننده بالقوه این سوال را بپرسید تا دریابید که آیا ممکن است بیش از آنچه انتظار دارید در آینده بدهکار باشد ، بدهکار باشد.

مدیریت موجودی
پیچیده کلمه ای نیست که بخواهید هنگام ذخیره سازی آن را بشنوید. البته این یک واقعیت است که وقتی با موجودی سر و کار دارید ، یک واقعیت باشد.

این که آیا این مسئله هزینه های غیر منتظره ذخیره سازی یا مسئله صرف نداشتن فضای کافی است ، مدیریت موجودی می تواند به سرعت به یک فرآیند پیچیده تبدیل شود. لازم نیست اگر با یک تامین کننده یاتاقان کار می کنید که انبار و انبار را به صورت عادلانه تأمین می کند
6 مرداد 1399, 10:39 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up