تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » کسب کارخانه های تولیدی یاتاقان در اروپا

کسب کارخانه های تولیدی یاتاقان در اروپا

ICT srl یک شرکت مشاوره فنی ، سازمانی و تجاری برای صنعت یاتاقان است. از سال جاری ، از طریق بخش مشورتی جدید خود ، ICT همچنین در مشاوره ادغام و ادغام (M&A) در سطح بین المللی ، با محوریت شرکت های یاتاقان و بلبرینگ فعالیت می کند. می توانید با مراجعه به سایت www.ict-advisorydivision.com اطلاعات بیشتری در مورد چنین خدمات جدیدی پیدا کنید.
در حال حاضر برخی از مشتریان ما بدنبال دستیابی به کارخانه های تولیدی یاتاقان ها و یاتاقان های یاتاقان واقع در اروپا هستند. بهره برای واحدهای با گردش سالانه در محدوده 5 تا 50 میلیون یورو است.

گیاهان هدف یاتاقان توپ و غلتک مخصوص ، یاتاقان های خود روانکاری و کشویی ، اجزایی مانند غلتک ، توپ و قفس تولید می کنند. گزینه های مشارکت و سرمایه گذاری سهام عدالت نیز ممکن است مورد توجه قرار گیرد.

اگر موارد فوق مورد علاقه شماست ، لطفا با شماره ها و آدرس های زیر تماس بگیرید. فناوری اطلاعات و ارتباطات محرمانه بودن کل فرایند را تضمین می کند.

بخش مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات قصد دارد به عنوان مرجع مرجع کلیه فروش شرکت ها ، مشارکت ها و عملیات خرید در صنعت یاتاقان در اروپا ، آسیا و آمریکا باشد.
6 مرداد 1399, 16:54 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up