تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » کروی کردن بلبرینگ با SpheroStar

کروی کردن بلبرینگ با SpheroStar

براساس ابزار دقیق دستگاه Sphero ، Thielenhaus Microfinish اکنون یک راه حل بسیار کارآمد دو مرحله ای را ارائه داده است که کل فرآیند ریزگرد را برای قطعه های کروی در زمان های چرخه کوتاه انجام می دهد. SpheroStar جدید همچنین بر روی سیستم عامل های MicroStar و NanoStar بصورت سازنده ساخته شده است و مانند این دو ، دارای جدول فهرست بندی است.

SpheroStar دارای دو دستگاه دوک نخ ریسی ابزار است که می تواند به طور خودکار تا 90 درجه بچرخد به طوری که همیشه موقعیت ماشینکاری بهینه برای فرآیند مربوطه انتخاب می شود ، بنابراین امکان تولید سطوح مسطح و همچنین - با اسلایدهای متقاطع اختیاری - به جای تنها سطوح کروی فراهم می شود. . واحدها به صورت عمودی سوار شده و برای تغییر سریع نیز به راحتی در دسترس هستند. دستگاه در ایستگاه اول توسط یک روبات دستکاری شده به روش خنثی چرخه بارگیری می شود و بعد از ماشینکاری دوباره بارگیری می شود. سپس جدول نمایه سازی به ایستگاه 2 که قطعه کار به صورت محوری تراز می شود حرکت می کند. قبل از اتمام کار در ایستگاه 3 در شرایط کنترل شده اندازه گیری انجام می شود ، و پایان کار با سنگ انعطاف پذیر در ایستگاه 4 انجام می شود. این عمل همچنین تحت نظارت IPM است. یک سنسور نیرو MicroSens با هر دو مرحله کار با تشخیص تماس با قطعه کار و جبران سایش آجر استفاده می شود.قطعه کار بست در طول ماشینکاری تا 4500 چرخش در دقیقه می چرخد. سطوح کروی از نظر فرآیند در ارتباط با کانتور مربوطه از ابزارهای Microfinish به روش قابل اعتماد ایجاد می شوند. بسته به پیش پردازش ، زمان چرخه تنها 12 تا 13 ثانیه است ، به گونه ای که دستگاه می تواند بطور صحیح در خطوط تولید کارآمد ادغام شود.

از آنجایی که مهمترین مجامع از سیستم عامل های تأیید شده ای هستند که مدت هاست در بازار حضور دارند ، دستگاه جدید همچنین از سطح بالایی از ایمنی در برابر خرابی برخوردار است. این بدان معنی است که جدول فهرست بندی از Nano-Star گرفته شده است ، واحد دوک نخ ریسی از Sphero و روکش همراه با سیستم تنشی از MicroStar است.

این SpheroStar جدید امکان پردازش توپوگرافی سطح ، گرد بودن کروی ، قطر کروی و سطوح آب بندی را فراهم می کند. بعلاوه بهبود در مؤلفه های پشتیبانی ، الزامات تریبولوژیکی را برآورده می کند. تنها در چند مرحله نصب ، ماشین را می توان از ماشینکاری خارجی به ماشینکاری داخلی ، یعنی از یک کره به حلقه آب بندی یا سوکت تبدیل کرد. از آنجا که قطعه کار تا زمان کامل شدن در گیره باقی مانده است ، تأثیر اپراتور کاهش می یابد و خطاهای ناشی از بستن مکرر منتفی می شوند. این قابلیت تکرار فرایند را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد

قطعات ماشین کاری را می توان تا قطر 75 میلی متر در دستگاه طراحی شده ارگونومیک ماشین کاری کرد. به طور معمول در صنعت اتومبیل برای ماشینکاری سرهای مشترک سیستم تعلیق چرخ و اجزای فرمان استفاده می شود که نیاز به سطح بالایی از آزادی و حرکت برای واحدهای مونتاژ مرتبط دارد. توپ های شیرآلات فلزی و حلقه های صندلی برای دریچه ها در صنایع شیمیایی ، که از طریق آنها به رسانه های تهاجمی یا بسیار داغ سفر می شوند ، می توانند با درجه بالایی از دقت ابعادی و سطحی ماشین کاری شوند. نمونه دیگر پمپ های پیستونی محوری است که در همه زمینه های هیدرولیک یافت می شود. پیستون محوری در انتها دارای سطح کشویی کروی است و ابعاد این کامپوننت باید تا 1 میکرومتر یا کمتر باشد تا بتواند عملکرد ایمن را در فشار زیاد - مانند هواکش - تضمین کند.
7 مرداد 1399, 17:00 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up