تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » 3 دلیل شما باید بلبرینگ های سفارشی را در نظر بگیرید

3 دلیل شما باید بلبرینگ های سفارشی را در نظر بگیریددر مورد بلبرینگ های استاندارد ، غیر معمولی نیست که آنها وظیفه خاصی را برای برنامه خود انجام دهند که بیش از حد یا دارای مهارت لازم نباشند. این مانند تلاش برای حفر پست حصار حصار در حیاط خلوت شماست. شما از بیل مکانیکی استفاده نمی کنید زیرا بیش از حد است. از طرف دیگر ، یک بیل باغبانی معمولی به شما امکان نمی دهد کار را به همان راحتی یا کارآمد به عنوان یک گزینه پیچیده تر انجام دهید. هیچ یک از گزینه ها برای نیازهای شما مناسب نیست ، به همین دلیل بهتر است راه حلی پیدا کنید که نگرانی های مستقیم شما را برطرف کند بدون آنکه نیازی به آن نباشد.

وقتی قطعات استاندارد فقط این کار را نمی کنند ، مهندسی تحمل سفارشی می تواند به شما کمک کند راه حل مناسبی برای عملکرد و نیازهای قیمت گذاری خود پیدا کنید. در اینجا چهار دلیل وجود دارد که قطعات تحمل سفارشی می توانند به نفع شما باشند.

برآورد بیش از حد
پیچیدگی
مواد
از بزرگنمایی خودداری کنید

بعضی اوقات قطعات تحمل استاندارد قابلیت عملکرد بیشتری را نسبت به برنامه شما که نیاز دارند ارائه می دهند. بیشتر یاطاقان های استاندارد ساخته شده اند تا بتوانند طیف گسترده ای از برنامه ها را در خود جای دهند ، این بدان معناست که آنها دارای خصوصیاتی هستند که ممکن است (یا ممکن است) به بهترین وجه مناسب برنامه شما باشند به عنوان مثال ، آنها ممکن است:


بارهای سنگین تری را نسبت به درخواست شما حمل کنید
قادر به دستیابی به سرعت های سریعتر از آنچه برنامه شما نیاز دارد ، باشد
تحمل هایی را داشته باشید که برای اکثر برنامه ها ضروری نیست
شامل مؤلفه های اضافی است که نگرانی های فضا را ایجاد می کند
صرف نظر از اینکه به آنها احتیاج دارید ، اما برای این خصوصیات هزینه می کنید. حتی با اضافه شدن هزینه مهندسی اضافی ، یاتاقان های سفارشی ممکن است بعد از دور کردن تمام زنگ ها و سوت های یک یاطاقان استاندارد ، ارزان تر باشند. همچنین ، هزینه اضافی برای ویژگیهایی که لازم ندارید می تواند هزینه تولید را بالا ببرد ، که می تواند بر قیمت محصول نهایی شما تأثیر بگذارد. در نهایت ، شما فقط باید هزینه مورد نیاز خود را بپردازید ، که این یکی از دلایل خوبی است که یک طراحی سفارشی می تواند به نفع شما باشد.

در صورت لزوم سرمایه گذاری کنید
در حالی که برخی از یاتاقان های استاندارد کیفیت های غیر ضروری را افزایش می دهند و باعث افزایش هزینه می شوند ، در شرایطی وجود دارد که درخواست شما ممکن است به درجه پیچیدگی طراحی نیاز داشته باشد. متأسفانه ، یاتاقان های استاندارد با طرز تفکر "یک اندازه متناسب با همه" کار می کنند. بر خلاف ساعت مچی قابل تنظیم یا کلاه های بیس بال ، شما نمی توانید یک بلبرینگ استاندارد را تغییر دهید. آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری.

یاتاقان های با طراحی سفارشی به شما امکان می دهند بدون نیاز به پایه ریزی بر روی مشخصات (یا عدم وجود آن) یک قسمت استاندارد ، یک محصول را طراحی کنید. این بدان معناست که در هنگام ساده سازی کیفیت های دیگر ، به ویژگی های مورد نیاز خود پرداخت می کنید. یک مهندس تحمل می تواند به شما در ساده کردن ویژگی های خاص برای کاهش هزینه های یک پروژه و از بین بردن سایر سردردهای احتمالی کمک کند. به عنوان مثال ، این طراحی ساده می تواند شما را از نیاز به تغییر طرح برنامه خود برای جای دادن به یک قسمت استاندارد جلوگیری کند.

همچنین این احتمال وجود دارد که نیازهای تحمل شما به یک طراحی خاص نیاز داشته باشد تا برخی از صلاحیت های لازم را داشته باشد که به سادگی در دسترس نیستند. این جایی است که می توان یک بلبرینگ با طراحی سفارشی را برای پاسخگویی به نیازهای خاص شما ایجاد کرد ، به شما این امکان را می دهد تا دیدگاه طراحی خود را حفظ کنید بدون اینکه مانع محدودیت های یک قسمت شوید.

گزینه های جدید مواد را مشخص کنید
گاهی اوقات راه حل های استاندارد بلبرینگ فقط از موارد مناسب برای موفقیت ساخته نمی شوند - به معنای واقعی کلمه. همه پروژه ها به طور مساوی ایجاد نمی شوند ، اما تمام قطعات استاندارد هستند. این بدان معناست که یک سری استاندارد معمولی اغلب از فولادهای کرومی تولید می شود. این برای برخی از برنامه های کاربردی خوب است ، اما یک بلبرینگ کرومی می تواند به سرعت در برخی از محیط ها بدتر شود.

اگر قطعات شکسته به اندازه کافی بد نباشند ، مواد نادرست همچنین می توانند در جاهای دیگر مشکل ایجاد کنند. به عنوان مثال ، یاتاقان خوردگی می تواند برای برنامه های کاربردی فرآوری مواد غذایی و سایر محیط هایی که دارای نگرانی در مورد ایمنی مواد غذایی یا مشخصات اتاق تمیز هستند ، مشکلات اساسی ایجاد کند.

اگر یاتاقان خراب نشود ، لازم نیست آن را تعمیر کنید. ساده ترین راه برای جلوگیری از خرابی ، اطمینان از سفارشی سازی متناسب با مشخصات طراحی شما است. استفاده از گزینه هایی مانند سرمایه گذاری در فولاد ضد زنگ ، پلاستیک ، سرامیک یا راه حل های دیگر مواد می تواند به شما در رفع نگرانی های خاص کمک کند ، از جمله این موارد محدود نیست:

مقاومت در برابر خوردگی
خلاء و سازگاری آهنربا
زیست سازگاری
در راه حل های قسمت مناسب با یاطاقان های سفارشی سرمایه گذاری کنید
در حالی که برخی از تولید کنندگان عمده یاتاقان از شما انتظار دارند که از گزینه موجود استفاده کرده و آن را عملی کنید ، دیگر نیازی به لزوم اجتناب از قطعات سفارشی طراحی شده برای نیازهای دقیق خود احساس نمی کنید. Ritbearing دارای منابع و روابط با تولید کنندگان کلاس جهانی است تا بتواند نیازهای فردی شما را برآورده سازد و یک بلبرینگ سفارشی را طراحی کند که در اطراف برنامه شما طراحی شده است. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای تحمل خود با یکی از مهندسان محصولات ما صحبت کنید.
12 مرداد 1399, 14:52 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up