تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » راه های افزایش طول عمر بلبرینگ برای برنامه های کاربردی با سرعت بالا

راه های افزایش طول عمر بلبرینگ برای برنامه های کاربردی با سرعت بالا

پارگی و پارگی به طور طبیعی برای هر نوع تحمل به مرور زمان رخ می دهد. برای قطعات مورد استفاده در برنامه های پر سرعت ، اثرات منفی فرسودگی خیلی زود می تواند به یک موضوع مهم تبدیل شود.

برنامه های پر سرعت برای سلامتی تحمل شما یک مشکل ایجاد می کنند: گرما و اصطکاک بیشتر. بدون برنامه ریزی و اقدامات احتیاطی مناسب ، گرما و اصطکاک اضافه شده در اثر استفاده از سرعت بالا می تواند باعث خفگی ، لغزش و شکستگی زودرس شود. این امر نه تنها باعث می شود تا بودجه جایگزینی بخش خود به سرعت زیاد شود ، بلکه می تواند منجر به از دست رفتن درآمد بالقوه ناشی از خرابی غیر برنامه ریزی شده و نیاز به تخصیص منابع با ارزش برای جلوگیری از مشکلات شود.

خوشبختانه ، ترکیبی از انتخاب مناسب بلبرینگ و اقدامات پیشگیرانه می تواند به شما کمک کند اطمینان حاصل کنید که یاتاقان شما برای کنترل سرعتهای بالا ساخته شده است. در اینجا آنچه می توانید انجام دهید برای کمک به افزایش طول عمر یاتاقان های مورد استفاده در برنامه های پر سرعت.

از روانکاری مناسب استفاده کنید

یکی از بهترین راهها برای محدود کردن تأثیر اصطکاک ، روغن کاری مناسب است. یک بلبرینگ خوب روانکاری شده می تواند به کاهش افتادگی و خستگی منجر شود ، در حالی که اشکال دیگر ساییدگی و ساییدگی را نیز محدود می کند که می تواند باعث خرابی زود هنگام قسمت شود.

برای شروع ، می خواهید روغنکاری مناسب برای قسمت خود را مشخص کنید. روانکاری نادرست می تواند یاطاقان شما را به زوال زودرس سوق دهد. با سرعت عملكرد مختلف مي توان به ويسكوزيته روغن پايه متفاوت نياز داشت تا بخش به طور يكپارچه اجرا شود. با گذشت زمان ، روغنکاری باعث کاهش ویسکوزیته نیز می شود. در این حالت ، شما همچنین می خواهید برای روغن کاری دستی یا راه حلی برنامه ریزی کنید که به شما امکان می دهد تا در صورت امکان بخشی خود را دوباره روغن کاری کند.

همچنین می خواهید از مقدار مناسب روانکاری برای قسمت خود استفاده کنید. روان کننده بیش از حد زیاد می تواند منجر به چیرگی شود. خیلی کم نمی توان به درستی مانع اصطکاک و سایش شدید شد.

به الزامات بارگیری توجه کنید

علاوه بر روانکاری مناسب ، الزامات بار نیز نقش مهمی در طول عمر یاتاقان شما دارد. در حالی که گاهی اوقات می توانید بار کلی سیستمهای خود را تغییر دهید ، معمولاً امتحان کردن و مطابقت با یاطاقان خود با نیازهای بار برنامه های شما ساده تر است.

بارهای بسیار سبک یا خیلی سنگین برای تحمل می توانند مشکلاتی را برای عمر سرویس ایجاد کنند. وزن بیش از حد می تواند منجر به پوسته پوسته شدن و خستگی جزئی شود. اضافه بار نه تنها می تواند باعث لرزش و نویز بیش از حد شود ، بلکه می تواند با گذشت زمان باعث شکستگی یاتاقانهای شما شده و درنهایت شکست بخورد. در قسمت تلنگر ، بارهایی که بیش از حد سبک هستند ، می توانند احتمال لغزش را افزایش دهند و همین امر باعث خسارت می شود. به همین ترتیب ، مهم است که بارهای باربری خود را با سیستم خاص خود جابجا کنید.

بلبرینگ های پر سرعت مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید

یافتن یاتاقان های مناسب برای برنامه شما نه تنها به سیستم شما کمک می کند تا بتواند کارآمد داشته باشد ، بلکه می تواند با خرابی قسمت اولیه شما را از دردسرها نجات دهد. در Ritbearing ، ما می توانیم به شما کمک کنیم یاتاقان های مناسب برای نیازهای عملکرد و بودجه خود را ، مانند یکی از یاطاقان های غلتکی دقیق TPI ، شناسایی کنید. با استفاده از شبکه تولید کننده یاتاقان و تیم متخصصین ، می توانیم یک قسمت یا مهندس سفارشی را برای نیازهای خاص خود تحمل کنیم.
13 مرداد 1399, 16:11 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up