تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » دکتر کلاوس پاتزاک مدیر جدید CFO Schaeffler AG را منصوب کرد

دکتر کلاوس پاتزاک مدیر جدید CFO Schaeffler AG را منصوب کردKlaus Patzak به عنوان عضو هیئت مدیره منصوب شده است ، از اول اوت سال 2020 مؤثر است
پاتزاک جانشین دیتمار هاینریش به عنوان رئیس امور مالی و فناوری اطلاعات خواهد شد

دیتمار هاینریش این شرکت را در 31 ژوئیه سال 2020 ترک خواهد کرد
تأمین کننده جهانی خودرو و صنعتی شافلر اعلام كرد كه هيئت نظارت شركت Schaeffler AG دكتر كلاوس پاتزك (55) را به عنوان عضو هيئت مديره شركت Schaeffler AG منصوب كرده است ، كه از اول اوت سال 2020 قابل اجرا است. مقام CFO ، مسئولیت عملکردهای مالی و IT ، به عنوان جانشین Dietmar Heinrich (56) ، که Schufffler AG را مطابق توافق در 31 ژوئیه سال 2020 به منظور پیگیری چالش های جدید در حرفه خود ، ترک خواهد کرد.

دکتر پاتزاک پس از تحصیل و اخذ مدرک دکترای خود در مونیخ ، کار خود را در سال 1993 در بخش مالی شرکت زیمنس AG آغاز کرد ، جایی که وی اخیراً شریک مدیریتی مسئول شرکتهای منتخب نمونه کارها (POC) ، مدیرعامل شرکت مدیریت گاز و انرژی زیمنس بود. GmbH و مدیر ارشد مالی (CFO) واحد تجاری و انرژی جدید زیمنس. پیش از این ، وی از سال 2016 تا 2018 عضو هیئت اجرایی و CFO Bilfinger SE بود. وی از سال 2011 تا 2016 در سمت Osram Licht AG همان سمت را اشغال کرد. از سال 2002 تا 2011 ، وی در رشته های مختلف مدیریتی حضور داشت. بخش مالی شرکتها از زیمنس AG ، که مسئولیت بخش های حسابرسی مالی ، حسابداری و گزارشگری و همچنین بخش مرکزی گزارشگری و کنترل را بر عهده داشته است. از سال 2000 تا 2002 ، وی سمت مدیر بازرگانی واحد تجاری ارتباطات Wireline را در Infineon AG به عهده داشت. پیش از این ، وی مسئولیت چندین کارکرد مدیریتی در بخش مالی مرکزی شرکت زیمنس AG را بر عهده داشت و دو سال را برای شرکتهای تابعه زیمنس در ایالات متحده کار کرد. دکتر پاتزاک دارای مدرک دکترا در مدیریت تجارت است و هم فارغ التحصیل رشته تحصیلات بازرگانی و هم دستیار مدیریت صنعتی است.

جورج اف. دبلیو شافلر ، سهامدار خانواده و رئیس هیئت نظارت بر شفلر AG اظهار داشت: "ما خوشحالیم که از دکتر کلاوس پاتزاک ، یک CFO با تجربه و توانا ، به Schaffffler AG استقبال کردیم. دکتر پاتزاک در زمانی که به چالشهای اساسی مشخص می شود ، به گروه شافلر می پیوندد. ما یقین داریم که تخصص عمیق وی نقش مهمی در آماده سازی موفقیت آمیز گروه شافلر برای آینده خواهد داشت. تجربه طولانی مدت وی برای کار در شرکتهای بزرگ بین المللی صنعتی و فناوری ، سرمایه ای ویژه با ارزش در این زمینه خواهد بود. "

آقای شفلر همچنین ضمن تشکر از خود به دیتمار هاینریش گفت: "دیتمار هاینریش به مدت 25 سال در گروه شفلر بوده است ، که در طی این مدت او در بسیاری از کارکردهای مهم هم در آلمان و هم در خارج از کشور عملکرد فوق العاده ای داشته است. به ویژه ، می خواهم این واقعیت را برجسته کنم که وی علی رغم عزیمت به انتظار وی از این شرکت ، همچنان در طول بحران تاج و تخت ، نسبت به وظایف خود در گروه شفلر نشان داده است. من می خواهم از جناب آقای هاینریش به نمایندگی از کل هیئت نظارت به خاطر سالهای کار عالی و از او آرزو کنم و همچنین از طرف مادرم ماریا-الیزابت شفلر-تومن ، بهترین ها را از طرف جناب هینریش به نمایندگی از کل هیئت نظارت بیان می کنم. آینده."
14 مرداد 1399, 16:31 / خبرها

نظر بدهید


up