تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » اخبار SMB Bearings

اخبار SMB Bearingsمزایای مجوز انبار گمرک

یاتاقان ویژه یاتاقان ، یاتاقان SMB ، مجوز انبارداری از طریق گمرک را به دست آورده است. این مجوز HM درآمد و گمرک (HMRC) به معامله گران اجازه می دهد کالاهایی را که از خارج از انگلستان و اتحادیه اروپا وارد می شود ، بدون پرداخت عوارض واردات یا مالیات بر ارزش افزوده ، تا زمانی که کالاها مجدداً به کالاهای کشور غیر اتحادیه اروپا صادر شده و یا در گردش آزاد آزاد شوند ، ذخیره کنند. (مشمول پرداخت عوارض و مالیات بر ارزش افزوده). این اجازه می دهد تا پس انداز هزینه به مشتریان غیر اتحادیه اروپا بلبرینگ SMB منتقل شود.

با وجود شرایط سخت برای مجوز ، بلبرینگ SMB با موفقیت اثبات کرد که کالاهای آن بطور صحیح اعلام شده و مطابق با راهنمایی دولت پردازش می شود. ممیزی های اضافی همچنین برای اطمینان از رعایت استانداردهای مجوز انبار گمرکی ، قبل از اعطای وضعیتی انجام شد.

تهیه کنندگان می توانند کالاهای خود را در یک انبار موجود در گمرک ذخیره کنند و یا از HMRC بخواهند که مرجع تنظیم انبار گمرکی خود در محل های خود باشد. کالاهایی که از خارج از انگلستان و اتحادیه اروپا وارد شده اند برای ذخیره سازی در این انبارها واجد شرایط هستند که در صورت تهیه کننده کالا مقصد نهایی کالاها هنگام ورود به انگلستان را نمی شناسد یا مثلاً در صورت صادرات مجدد کالاها ، این کالاها می توانند مفید باشند. . این مزایای آشکار گردش پول است ، زیرا کالاها می توانند برای مدت نامحدود در انبار گمرک بمانند.

کریس جانسون ، مدیر عامل شرکت بلبرینگ SMB ، توضیح داد: "با عدم اطمینان زیادی در مورد تقاضای مشتری ، برخی از مشاغل برای برطرف کردن قله های تقاضا بدون در نظر گرفتن ریسک های مالی با سهام خود ، تلاش می کنند." وی گفت: "ما قبلاً وضعیت پردازش داخلی (IPR) را داشتیم و اکنون این مجوز انبارداری گمرک عملکردهای زنجیره تأمین ما را بیشتر تقویت کرده است. این روش بهره وری در عرضه ما را بهبود می بخشد و اطمینان می دهد که ما همچنان به ارائه خدمات استثنایی مشتری به مشتریان اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا ادامه می دهیم.

ما می فهمیم که هر دوره خرابی می تواند برای یک تجارت صنعتی ویران کننده باشد. اگر به دنبال ایجاد یاطاقان های جایگزینی متخصص هستید تا ماشین آلات و خط تولید خود را به روز و کار کنید - هر ساعت حساب می شود. مجوز انبار گمرک ما به ما امکان می دهد کالاها را بدون پرداخت هزینه واردات کالا ذخیره کنیم. این بدان معناست که سهام انگلیس ما به منظور ارائه خدمات به نیازهای مشتری در هر کجای دنیا ، بهتر سازماندهی می شود.
15 مرداد 1399, 13:29 / خبرها

نظر بدهید


up