تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » SKF 50 میلیون دلار برای تقویت رد پای تولید خود در آمریکای شمالی سرمایه گذاری می کند

SKF 50 میلیون دلار برای تقویت رد پای تولید خود در آمریکای شمالی سرمایه گذاری می کند

SKF حدود 550 میلیون کرون در حال تقویت سرمایه گذاری در زمینه تقویت تولید و رقابت در آمریکای شمالی است.

تقریباً 350 میلیون کرون برای توسعه و اتوماسیون فرایندهای تولید در کارخانه گروه در سامتر ، کارولینای جنوبی سرمایه گذاری شده است.

200 میلیون کرون دیگر نیز در محل تولید بلبرینگ های مخروطی (TRB) از چین به یک سایت تولیدی موجود در مکزیک سرمایه گذاری شده است. این انتقال از جاه طلبی های تولید منطقه ای گروه پشتیبانی می کند و پیشنهاد محصولات SKF در آمریکای شمالی را تقویت می کند.

بهبودهای حاصل در سطح انعطاف پذیری و سطح خدمات ، گروه را قادر می سازد تا کارخانه های خود را در Avon ، Ohio و North Charleston ، کارولینای جنوبی در کارخانه Sumter ادغام کند.

جان اشمیت ، رئیس ، فروش صنعتی ، قاره آمریکا ، می گوید: "این سرمایه گذاری ها نشان دهنده تعهد SKF برای خدمات بهتر به مشتریان در منطقه است و هم انعطاف پذیری و هم رقابت ما را بهبود می بخشد. در حالی که این یک گام اساسی برای SKF است ، ما تصمیمی نمی گیریم که کارمندانمان را به راحتی تحت تأثیر قرار دهند. ما عمیقاً از کارمندان خود در Avon و North Charleston قدردانی می کنیم و متعهد به حمایت کامل از آنها هنگام انتقال به سمت های خارج از SKF هستیم. "

کنت وییتانن ، رئیس ، Bearing Operations ، می گوید: "این سرمایه گذاری ها گام های بعدی در توسعه توانایی های تولید منطقه ای ما است. سرمایه گذاری های ما در Sumter قابلیت محصول آنها را گسترش می دهد و همچنین شاهد اولین اجرای فن آوری های تولید خودکار در خوشه یاتاقان هستیم. "

اجرای این سرمایه گذاری ها و تلفیق اعلام شده امروز تقریباً 12 تا 18 ماه به طول خواهد انجامید و منجر به کاهش تقریباً 120 نفری کارکنان خواهد شد ، هزینه های مربوط به تجدید ساختار در حدود 35 میلیون کرون ، که در سه ماهه سوم سال 2020 محاسبه می شود.
11 آبان 1399, 15:55 / خبرها

نظر بدهید


up