تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » تکمیل پروژه Stream0D

تکمیل پروژه Stream0D

این پروژه شامل نصب ابزارهایی برای اندازه گیری ، تجزیه و تحلیل و کنترل پارامترهای کیفیت با هدف کاهش گسل های فرآیند تولید بود.

از مهمترین پیشرفتها می توان به ترکیب تجهیزات اندازه گیری که از سطح بالایی از دقت و انعطاف پذیری ، نصب سنسورهای دما ، کاهش مدلسازی سفارش (ROM) و ایجاد محیط کاربری ، فضای ابری و DDM (داده- مدل رانده شده) با ظرفیت پیش بینی ساخت و صدور هشدارهای امنیتی در خط مربوط به مشکلات کیفیت احتمالی یا اضافه هزینه ها.

علاوه بر افزایش سودآوری ، پروژه Stream0D به ما این امکان را داده است که از نظر کنترل کیفیت ، سوابق اطلاعات و کاهش ناکارآمدی ، پیشرفت هایی داشته باشیم.

اولین نتایج در حال حاضر نشان دهنده بهبود زمان چرخه سنگزنی ، کاهش رد خط و پیشرفت کارایی به دلیل تنظیمات فرآیند و اعتبارسنجی ماشین است.

این پروژه به لطف همکاری نه نهاد دیگر اروپایی به اتمام رسیده است. با سطح بودجه بیش از 5 میلیون یورو و مدت زمان 42 ماه ، STREAM0D یک پروژه موفق در این سال غیر معمول در نظر گرفته می شود.

فرسا می خواهد از این فرصت استفاده کند و از تلاش سخت همه طرف های درگیر در پروژه ، به ویژه موسسه فناوری آراگون (ITA) برای مدیریت عالی و هماهنگی پروژه قدردانی کند.
20 آبان 1399, 16:17 / خبرها

نظر بدهید


up