تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » راه حل های تحمل ساده بدون سرب برای وسایل نقلیه تجاری و کاربردهای صنعتی

راه حل های تحمل ساده بدون سرب برای وسایل نقلیه تجاری و کاربردهای صنعتی

KS Kolbenschmidt بیشتر نمونه کارها را از یاطاقان ساده برای خودروهای تجاری و مشتریان صنعتی گسترش داده است. تمرکز اصلی بر روی حذف کامل سرب فلزات سنگین و در نتیجه اجرای راه حل های سازگار با محیط زیست برای هر کاربرد است. این تأمین کننده همچنین با خدمات همه جانبه از جمله توسعه کارآمد طراحی یاتاقان ، تشخیص وسایل نقلیه آزمایشی ، شبیه سازی EHD یا آزمایشات خاص مشتری روی نیمکت های تست داخلی ، از مشتریان پشتیبانی می کند.
سرب هنوز هم یک فلز صنعتی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، که به دلیل قابلیت شکل پذیری و کارایی بیشتر و همچنین مقاومت در برابر جوی و خوردگی ، دارای ارزش است. با این حال ، این فلز سنگین برای محیط زیست و سلامتی نیز مضر است. بنابراین واحد ساده بلبرینگ KS Kolbenschmidt در تحولات جدید خود از سرب صرف نظر کرد و بنابراین نقش اصلی را در تغییر یاتاقانهای سرب صفر در بخش خودروهای سواری اتحادیه اروپا داشت که از سال 2011 ، فقط از سرب استفاده نکرده است. یاطاقان ساده

با توجه به تجربه به دست آمده در بخش خودروهای سواری ، توصیه می شود مشتریان تجاری و خودرویی نیز در مراحل اولیه شروع به تبدیل به راه حل های ساده بدون سرب کنند. به ویژه با توجه به چرخه های طولانی مدت محصول ، اطمینان از اینکه طراحی مواد امروزه ضدآب است مهم است. KS Kolbenschmidt در تمام خانواده های محصول راه حل های بدون سرب با عملکرد بالا ارائه می دهد. اینها از اجزای برنز جامد ماشینکاری شده از طریق بوشهای زخم و واشرهای رانش ساخته شده از مواد کامپوزیت مختلف فولاد گرفته تا یاتاقانهای با عملکرد بالا پوشش داده می شوند.

یاطاقان اصلی و میله اتصال موتورهای وسایل نقلیه تجاری

هنگامی که صحبت از موتور یاطاقان ساده برای وسایل نقلیه تجاری می شود ، این کارشناس بلبرینگ ساده می تواند سالها تجربه تولید سری خود را با میل لنگ بدون سرب و یاطاقان ro های اتصال در بخش خودروهای سواری استفاده کند: پوسته های بدون فولاد / آلومینیوم بدون سرب KS R25 و KS R53 مقاومت خود را میلیون ها بار در تولید سری ثابت کرده اند. بسته به مفهوم موتور و ناحیه کاربرد ، پوسته های بلبرینگ پوشش داده شده با پلیمر KS R53L1 و KS R55L1 ، یاتاقان آبکاری شده بدون سرب KS S213D یا بلبرینگ کارایی بالا KS S213W نیز می توانند استفاده شوند زیرا همه بدون سرب هستند و بنابراین ضد آینده است.

برنامه های کاربردی برای صنعت و خارج از جاده
به غیر از موتور احتراق ، یاطاقان ساده و بدون نگهداری یا تعمیر و نگهداری فلزات پلیمری فلزی با نام تجاری Permaglide اغلب در کاربردهای تجاری و صنعتی استفاده می شود. در اینجا نیز KS Kolbenschmidt محلولهای سرب صفر را ارائه می دهد: یاتاقانهای ساده از نوع برنز-استیل-PTFE مانند KS P141 و KS P180 که ضرایب اصطکاک بسیار کم و مقاومت در برابر سایش را با یکدیگر ترکیب می کنند. یا یاتاقان های ساده و حرارتی پلاستیکی برنز استیل KS P240 ، KS P241 و KS P243. اینها به ویژه برای کاربردهای روانکاری با چربی بالا مناسب هستند. عملکرد و قابلیت اطمینان این راه حل های بدون سرب ، به عنوان مثال ، در محرک های ترمز وسایل نقلیه تجاری اثبات شده است. پس از اعتبارسنجی موفقیت آمیز مشتری ، KS Kolbenschmidt اولین برنامه های کاربردی را ارائه می دهد که در آن یاتاقان های سرب کاملاً از بین رفته اند.

در کاربردهای آفرود و صنعتی ، مواد برنز سرب و برنج که ماشین آلات آنها آسان است طی دهه ها خود را ثابت کرده و عمدتا ماشینکاری می کنند. کارخانه ریخته گری مداوم در داخل کشور امکان ارائه راهکارهای بدون سرب در این زمینه را نیز به مشتریان می دهد. به عنوان مثال ، برنز آلومینیوم KS 920 به دلیل مقاومت مکانیکی بالا و مقاومت در برابر خوردگی عالی مورد توجه قرار گرفته است. Kolbenschmidt اجزای بسیار دقیق ساخته شده از این دستگاه را در ابعاد وسیعی ارائه می دهد.
25 آبان 1399, 12:06 / خبرها

نظر بدهید


up