تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » شفلر روان کننده اتوماتیک تک نقطه ای CONCEPT1 را معرفی می کند

شفلر روان کننده اتوماتیک تک نقطه ای CONCEPT1 را معرفی می کند

روانکار اتوماتیک تک نقطه ای CONCEPT1 اکنون در انگلیس موجود است
مهندسی شده برای اطمینان از روانکاری مطلوب و بهبود قابلیت اطمینان موتورهای الکتریکی و سایر ماشین های صنعتی
کارتریج قابل شارژ سازگار با محیط زیست برای استفاده با انواع گزینه های روان کننده ، از جمله طیف وسیعی از گریس های Arcanol Schaeffler
عرضه کننده جهانی صنعت و اتومبیل سازی شافلر روان کننده اتوماتیک تک نقطه ای CONCEPT1 جدید خود را به بازار انگلیس راه اندازی کرده است.

مهندسی شده برای اطمینان از روانکاری مطلوب در طیف وسیعی از ماشین آلات و دستگاه های صنعتی - از جمله موتورهای الکتریکی ، محفظه های بلبرینگ ، فن ها ، دمنده ها و پمپ ها - CONCEPT1 ضمن جلوگیری از اشتباهات روغن کاری مانند مصرف بیش از حد یا کمتر ، از انجام روش های روغن کاری دستی وقت گیر جلوگیری می کند. چربی گیری ، که می تواند باعث خرابی برنامه ریزی نشده تجهیزات شود.

دیوید فرانسه ، مدیر محصول برای راه حل های صنعت 4.0 در Schaeffler ، می گوید: "تقریباً 60 درصد از خرابی های موتور الکتریکی را می توان به مشکلات مربوط به تحمل ردیابی کرد که معمولاً به دلیل مشکلات روغن کاری هستند." "بر این اساس ، ما CONCEPT1 را طراحی کردیم تا به مشتریان خود یک راه حل همه کاره و آسان برای استفاده ارائه دهیم که چربی مناسب را در مقدار مناسب فقط در فواصل مناسب ارائه دهد."

CONCEPT1 از یک واکنش الکترومکانیکی برای تأمین دقیق و مداوم مقدار صحیح روانکار یاتاقانهای نورد در داخل موتورهای الکتریکی و سایر ماشین آلات صنعتی استفاده می کند. نصب و راه اندازی آسان ، CONCEPT1 در مقایسه با روشهای روغن کاری دستی می تواند هزینه های نگهداری گیاه را تا 25٪ کاهش دهد.

CONCEPT1 از قبل در دسترس است و با طیف وسیعی از گریس های آرکانول در صنعت Schaeffler پر شده است و یا در عوض ، مشتریان می توانند کارتریج های روان کننده خالی را برای CONCEPT1 خریداری کرده و از گریس های خود استفاده کنند. برای کاهش ضایعات و کمک به حفاظت از محیط زیست ، CONCEPT1 را می توان با استفاده از کیت های پر کردن مجدد Schaeffler تا سه بار دوباره پر کرد.

سالی سیلیس ، مدیر مرکز فناوری شافلر در Schaeffler UK اظهار داشت: تقریباً 70٪ از کل خرابی های بلبرینگ ناشی از روغن کاری ناکافی یا نادرست است که می تواند منجر به کمبود وقت و هزینه های تعمیر شود. با استفاده از روان کننده های اتوماتیک مانند CONCEPT1 می توان از این نوع آسیب جلوگیری کرد. "

"CONCEPT1 به ویژه هنگامی مفید است که ماشین آلات یا موتورها در مناطقی با صعب العبور قرار بگیرند یا برای فرآیند تولید بسیار مهم تلقی شوند. این سیستم همچنین برای هر دو کاربرد OEM و مقاوم سازی مجدد ماشین آلات یا تجهیزات موجود مناسب است. "
5 آذر 1399, 17:02 / خبرها

نظر بدهید


up