تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » قالب تبادل رایگان برای داده های گیربکس: REXS نسخه 1.3 منتشر شده است

قالب تبادل رایگان برای داده های گیربکس: REXS نسخه 1.3 منتشر شده است

FVA (Forschungsvereinigung Antriebstechnik e.V.) همراه با شرکتهای برجسته این صنعت ، REXS را ایجاد کرده است ، فرمت رایگان برای تبادل داده های گیربکس بین ابزارهای مختلف CAE. REXS (Reusable Engineering EXChange Standard) خطاهای نگهداری و انتقال داده را برای برقراری ارتباط بین ابزارهای مختلف به حداقل می رساند. آخرین نسخه رابط کاربری خنثی اکنون در دسترس است.

"REXS امکان استفاده از نقاط قوت ابزارهای مختلف محاسبه را فراهم می کند. با وجود ویژگی های جدید در نسخه فعلی ، و امکان ارجاع به سایر قالب های رابط ، بسیاری از امکانات کاربردی جدید در طراحی و ساخت بوجود می آیند. "

دکتر موریتز کیوتن ، رئیس مدل سازی و شبیه سازی در FVA GmbH

REXS نسخه 1.3 تعدادی پیشرفت برای عناصر مختلف گیربکس ارائه می دهد. در مجموع 19 درخواست ویژگی و تغییر از شرکتهای صنعتی و توسعه دهندگان ابزار CAE اجرا شده است.

نسخه جدید 1.3 چیست:
در نسخه جدید ، هندسه شافت و پارامترهای ظرفیت بار برای توصیف بریدگی ها مطابق با DIN 743 گسترش یافته اند.
رفتار تماس بین عناصر نورد و مسیر یا دنده یاطاقان نورد در حال حاضر می تواند با جزئیات نشان داده شود.
مدل سازی رابطه بین پهلو ، ابزار و داده های ساخت برای انواع دنده گسترش یافته و استاندارد شده است. به طور خاص ، تنظیمات دستگاه برای چرخ دنده های مورب اکنون می تواند به طور مستقیم در مدل های REXS توصیف شود.
علاوه بر شرح مفصل هندسه دنده استوانه ای و مورب در REXS ، اکنون می توان به سایر پرونده های رابط مراجعه کرد. قالب Gear Data Exchange (GDE) یک قالب ثابت برای ساخت و اندازه گیری چرخ دنده های استوانه ای است (VDI / VDE 2610 را ببینید). با استفاده از REXS 1.3 ، توصیف چرخ دنده های استوانه ای در مدل های REXS با تعیین یک فایل GDE مرتبط می تواند تکمیل شود. همچنین می توان برای تکمیل شرح چرخ دنده های مورب در REXS به داده های خنثی کلینگلنبرگ مراجعه کرد.
این تنها گزیده ای از پیشرفتهای موجود در REXS 1.3 است. لیست کاملی از ویژگی های جدید در سایت www.rexs.info در دسترس است.

"رابط REXS از زمان انتشار برای اولین بار در سال 2017 از نظر محتوا و قابلیت استفاده به طور قابل توجهی بهبود یافته است. نحوه استقبال از صنعت همچنان نشان می دهد که ما در مسیر درستی هستیم. آخرین نسخه از طیف وسیعی از ورودی های صنعت ، تحقیقات و شرکت های نرم افزاری بهره مند شده است. "

استفان اورت ، رئیس ابزارها و روش های تجزیه و تحلیل تحقیق و توسعه در شافلر و رئیس کمیته پروژه FVA REXS

REXS در FVA-Workbench 6.0
پلت فرم شبیه سازی فناوری درایو FVA-Workbench 6.0 از نسخه فعلی رابط REXS پشتیبانی می کند و سهم قابل توجهی در تبادل کارآمد داده ها دارد.
7 آذر 1399, 10:20 / خبرها

نظر بدهید


up