تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » Nachi-Fujikoshi بخشی از تولید خود را به تایلند منتقل می کند

Nachi-Fujikoshi بخشی از تولید خود را به تایلند منتقل می کند

Nachi-Fujikoshi ، بزرگترین تولید کننده یاتاقان خودرو ژاپنی ، قصد دارد برخی از تولیدات یاطاقان عمومی خود را از تأسیسات تویاما و تایوان به تایلند منتقل کند. این حرکت در پاسخ به کاهش تقاضای خودروسازان برای یاتاقانهای استاندارد است که به سمت استفاده از موتورهای الکتریکی به جای موتورهای احتراقی سوق پیدا کرده اند.
Nachi-Fujikoshi یک کارخانه جدید 10 میلیارد ینی (80.74 میلیون دلار) در کنار تأسیسات موجود در استان Rayong تایلند احداث خواهد کرد. تولید یاتاقان های استاندارد به کارخانه جدید منتقل می شود. تاسیسات برای شروع فعالیتها در فوریه 2022 برنامه ریزی شده است. هدف از این پروژه کاهش هزینه تولید است. این شرکت قصد دارد از پس انداز پروژه های جدید سرمایه گذاری برای ابزارآلات و صنایع تولیدی غیر خودرویی استفاده کند.
عکس: Nachi-Fujikoshi در تایلند

انتظار می رود انتقال تولید به تایلند به کاهش حدود 200 شغل در کارخانه تویاما از جمله کارگران پیمانی نیاز داشته باشد. طبق صورتهای مالی این شرکت ، در پایان ماه نوامبر سال 2020 ، کارخانه تویاما تقریباً 2200 کارگر از جمله کارگران موقت استخدام کرد.

Nachi-Fujikoshi قصد دارد تا پایان سال 2022 سهم بلبرینگ های تولید شده در تایلند را به 40٪ از کل تولید برساند. بقیه کارخانه های ژاپن و سایر کشورها قرار است بیشتر بر روی بلبرینگ های سفارشی تمرکز کنند ، در حالی که خط تولید Toyota بر روی محصولات با دوام بیشتر تمرکز خواهد کرد.

با توجه به افزایش تعداد تولیدکنندگان اتومبیل که از موتورهای احتراق داخلی به درایو برقی تبدیل می شوند ، در صنعت خودرو مصرف بلبرینگ در حال کاهش است. به طور سنتی ، اتومبیل های دارای موتور احتراق داخلی دارای 100 تا 150 یاتاقان هستند که در خودروهای الکتریکی 30 تا 40 درصد کمتر است. این امر باعث می شود تولیدکنندگان عمده اجزا عملیات تولیدی خود را بهینه کنند.

در سال مالی منتهی به نوامبر گذشته ، تحمل 32٪ از فروش Nachi-Fujikoshi یا 201 میلیارد ین بوده است. این شرکت 60٪ بلبرینگ را برای اتومبیل تولید می کند و بقیه به تولیدکنندگان ابزارآلات و سایر تجهیزات صنعتی اختصاص دارد. Nachi-Fujikoshi قصد دارد هزینه های تولید یاتاقان های خود را 20٪ کاهش دهد و خریداران جدیدی برای محصولات خود در میان تولید کنندگان ، در درجه اول تجهیزات صنعتی پیدا کند. این شرکت قصد دارد سهم سفارشات بخش صنعت را به 60٪ از حجم کل افزایش دهد. این شرکت از طریق شهرت خود برای کیفیت و فناوری بالا ، برتری رقابتی خود را حفظ خواهد کرد.

9 اردیبهشت 1400, 06:50 / خبرها

نظر بدهید


up