تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » شفلر کسب و کار خدمات را در بخش صنعتی تقویت می کند

شفلر کسب و کار خدمات را در بخش صنعتی تقویت می کند

خرید محدوده محصولات نصب و پیاده سازی بلبرینگ نورد شفلر را گسترش می دهد
100 درصد سهام با قرارداد خرید سهام که در 28 ژوئیه 2021 امضا شد ، به دست آمد
یک گام کلیدی در گسترش تجارت خدمات شفلر تحت استراتژی "نقشه راه 2025"
شفلر BEGA International B.V. (Bega) ، تولید کننده پیشرو ابزارهای ویژه برای نصب و پیاده سازی یاطاقان نورد. این خرید گامی دیگر در گسترش مجموعه خدمات چرخه عمر شفلر است. دسترسی به پلت فرم IIoT ایجاد شده برای راه حل نظارت بر وضعیت OPTIME شفلر ، امکانات جدیدی را برای ابزارهای تعمیر و نگهداری هوشمند Bega باز می کند. مشتریان نیز سود خواهند برد. آنها دارای یک رابط کاربری مشترک برای همه نقاط تماس هستند ، که به اطمینان از تجربه کاربری یکپارچه در سراسر چرخه عمر بلبرینگ های نورد ، از نصب تا نظارت و نگهداری ، تا تعمیر کمک می کند. مشتریان و شرکا قادر خواهند بود راه حل ها و خدمات مربوط به نگهداری و نظارت بر بلبرینگ را از یک ارائه دهنده واحد تهیه کنند و از دسترسی ساده تر به طیف وسیعی از راه حل های نگهداری و تعمیر بهره مند شوند.
"تفکر پشت کسب و کار استراتژیک مهم صنعت 4.0 ما این است که شریک منتخب راه حل های نگهداری و پیش بینی پیشگیرانه و تجویزی باشیم. با همکاری با Bega ، ما می توانیم به مشتریان خود خدمات باکیفیت و چرخه کامل چرخه عمر برای یاتاقان ها و سایر قطعات محرکه ارائه دهیم. "
هنک وان اسن ، مدیرعامل فعلی Bega ، می گوید: "به لطف این همکاری جدید ، شفرلر و Bega در بین ارائه دهندگان برتر راه حل های تعمیر و نگهداری قرار خواهند گرفت." "ما همچنین می خواهیم نوآورترین ارائه دهنده ابزارهای نگهداری باشیم."
17 مرداد 1400, 08:57 / خبرها

نظر بدهید


up