تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » احداث فروشگاه مجازی بلبرینگ

احداث فروشگاه مجازی بلبرینگ

احداث فروشگاه مجازی ؟

 

تاحالا فکر کردید چطوری میشه با سرمایه اندک از بلبرینگ کسب درآمد کرد؟

روش های کسب درآمد از بلبرینگ با سرمایه اندک


روش اول : بازاریابی حضوری

در این روش شما باید منظقه مورد نظر خود را بررسی کنید. شما با بررسی منطقه میتوانید. به این پی ببرید که مشتریان شما چه محصولاتی را خریداری میکنند .به طور مثال در صورتی که در منطقه ای باشید. که لوازم یدکی ، مکانیکی ، جلو بندی و …… میباشد. شما باید بیشتر روی بلبرینگ های مصرفی خودرویی تمرکز نمایید.یا اینکه در صورتی که در منطقه ای باشید.که نزدیک به شهرک صنعتی یا کارخانه های شنشویی و ……. هستید. باید روی بلبرینگ های مصرفی آن ها تمرکز کنید.توجه داشته باشید. نسبت به نوع کارخانه مصرف بلبرینگ متفاوت میباشد. شما میتوانید از بلبرینگ های مصرفی این مشتریان یک لیست تهیه کرده. تا در صورت جمع آوری سرمایه این بلبرینگ ها را به زودتر تهیه کنید تا کالا زودتر به مشتریتان برسد.  
  • مزایاء

1- بدون نیاز به دفتر فروش 2- بدون نیاز به سرمایه 3- دیدار حضوری با مشتری و جلب اعتماد آن  
  • معایب

1- فروش محدود به منطقه و شهر خاص 2- فروش ها مستلزم ارتباط مستقیم شما با مشتری است. 3- هر دفعه باید درباره کالا ها و اجناس خود به تک تک مشتریان توضیح دهید.  

روش دوم : ایجاد فروشگاه مجازی

در این روش شما میتوانید با جذب مشتریان به سایتتون و بازاریابی حضوری درآمد بسیار زیادتری نسب به روش اول کسب کنید زیرا در این روش شما میتوانید در یک لحظه با مشتریان بیشتری در ارتباط باشید. این روش میتواند جایگزینی باشد یک فروشگاه فیزیکی باشد . همچنین هزینه این روش نسبت به روش فروشگاه فیزیکی بسیار کمتر است و در این روش شما میتوانید به کل کشور محصولات را بفروشید.

تیم طراحی سایت ما برای حمایت از این طرح به 20 نفر اول این طرح شرکت میکنند 30% تخفیف برای ایجاد فروشگاه مجازی خواهد داد.

 
  • مزایاء

1- داشتن فضایی مانند فروشگاه با تنوع محصول بالا بدون داشتن سرمایه زیاد 2- تمامیه محصولات با مشخصات وارد شده در سایت ما ( تا لحظه سفارش فروشگاه مجازی ) 3- امکان درج اخبار و گرفتن مشتری از گوگل 4- امکان فروش به کل کشور 5- خرید آسان مشتریان بدون گرفتن ارتباط با شما  
  • معایب

1- دارای هزینه راه اندازی 2- نیازمند یک شماره ثابت 3- نیازمند یک پشتیبان سایت برای بروزرسانی اخبار ها محصولات و دیگر کار های مربوط به سایت ( البته اگر سنتون کمتر از 35 سال هست خودتون هم میتونید انجام بدید حوصله میخواد )  

شما میتوانید یکی از پلن های زیر را به عنوان فروشگاه مجازی خود انتخاب نمایید

برای سفارش میتونید با در واتس آپ در ارتباط باشید

09354117894 عدالتی

  

همچنین میتوانید مطالعه کنید : احداث فروشگاه بلبرینگ

   
منبع : GoldenBearings.IR

لینک صفحه خبر 
18 مهر 1400, 13:03 / خبرها / آموزش بلبرینگ ها

نظر بدهید


up