تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » بلبرینگ های شیار عمیق با خواص عالی برای کاربرد در رباتیک

بلبرینگ های شیار عمیق با خواص عالی برای کاربرد در رباتیک

Koyo Bearings، بخشی از JTEKT Corporation، متخصص در طراحی و مهندسی طیف وسیعی از یاتاقان‌های غلتکی برای کاربردهای متعدد، از کاربردهای خودرو و آسیاب‌های بادی گرفته تا تجهیزات حفاری هوافضا و تونل، اکنون یک توپ شیار عمیق فوق‌العاده نازک را توسعه داده است. بلبرینگ برای کاربرد در کاهنده سرعت ربات ها.


پس زمینه توسعه

کاربرد جهانی روبات‌ها از تولید عمدتاً به بخش‌های دیگر، از جمله مراقبت‌های پزشکی (پرستاری) و سایر کاربردهای خدماتی (ربات‌های مشارکتی و غیره) تغییر می‌کند. این امر الزامات جدیدی را برای یاتاقان ها به همراه می آورد تا آنها را برای کاربردهای خاص مناسب کند، مانند چرخ دنده های کاهش دقت بالا (به عنوان مثال: برای چرخ دنده های موج کرنش).

ویژگی های محصول جدید

بلبرینگ برای چرخ دنده های کاهش دقیق ربات، به طور کلی به قابلیت هایی مانند: اندازه کوچک، وزن سبک، عمر عملیاتی طولانی و قابلیت اطمینان بالا نیاز دارد.
کاهش اندازه و وزن با استفاده از یک فرآیند ماشینکاری با دقت بالا جدید به دست آمده است که قادر به تولید حلقه داخلی و خارجی با ضخامت قابل توجهی کاهش یافته، بدون از دست دادن خواص حیاتی است. این منجر به کاهش کلی وزن باربری تا 50 درصد شد در حالی که OD را می توان تا 10 درصد کاهش داد (کاهش).
عمر یاتاقان را می توان با افزایش ظرفیت حمل بار افزایش داد، که با افزایش تعداد عناصر نورد (گلوله)، با استفاده از یک روش ساخت جدید محقق شد. همانطور که در زیر مشاهده می شود، رتبه بار دینامیکی (Cr) را می توان تا 10٪ و رتبه بار استاتیک (C0r) را حتی 30٪ افزایش داد. این منجر به افزایش عمر بلبرینگ 30٪ می شود.

در دسترس بودن این محصول

این بلبرینگ شیار عمیق بسیار نازک به تازگی توسط JTEKT/Koyo ساخته شده است و در حال حاضر در حال تولید انبوه است. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع و اندازه های موجود، لطفاً با مسئول تماس معمولی Koyo خود دریغ نکنید.

9 آذر 1400, 17:21 / خبرها

نظر بدهید


up