تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » راه حل آب بندی مسکن بلبرینگ انقلابی برای صنعت معدن

راه حل آب بندی مسکن بلبرینگ انقلابی برای صنعت معدن

برای چندین دهه، محفظه های بلبرینگ قرقره نقاله با روش های آب بندی از نوع لابیرنتی از محیط محافظت می شد. در حالی که در طول سال ها تکرارهایی وجود داشته است، آنها اساساً رویکرد "مسیر عذاب آور پر از چربی" را برای آب بندی اتخاذ می کنند.
DASH Engineering مشاوران بی‌طرف و مستقل یاتاقانی هستند که در پرث، استرالیای غربی واقع شده‌اند و متخصص در تجزیه و تحلیل خرابی یاتاقان‌های عناصر نورد هستند. با انجام صدها بررسی خرابی قرقره نقاله، که اکثر خرابی ها به ورود آلودگی نسبت داده می شود، مهندسی DASH ثابت کرده است که روش های آب بندی سنتی و استاندارد صنعتی - "راه حل سه مانع" - در جلوگیری از ورود خاک و آب به بلبرینگ موثر نیستند. مسکن آزمایش‌های مستقل و مطالعات موردی متعدد نشان داده‌اند که گریس به‌جای یک مانع، به عنوان یک حامل برای آلودگی عمل می‌کند. علاوه بر این، روش‌های آب‌بندی سنتی، ناهماهنگی و شناور مورد نیاز در کاربردهای قرقره نقاله را برآورده نمی‌کنند.

... "این یک تغییر گام در معدن است" - مدیر-مدیریت دارایی

                                               خرابی زودرس بلبرینگ در اثر ورود آلودگی
با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق گزارش‌های خرابی مهندسی DASH توصیه به «بازنگری روش‌های آب‌بندی» می‌کردند، آشکار شد که هیچ روش مؤثر دیگری برای جلوگیری از آلودگی از محفظه یاتاقان وجود ندارد و جرقه‌ای برای توسعه SAPO ® Seal شد.

…” پس انداز با AutoHaul قابل مقایسه خواهد بود – مدیر پروژه مبتنی بر سایت

مهر و موم روغن تحت فشار خود تراز (SAPO ® ) یک راه حل آب بندی مهندسی شده و ثبت اختراع است که الزامات ناهماهنگی را بدون به خطر انداختن کارایی آب بندی برآورده می کند. علاوه بر این، SAPO ® Seals کاملاً قابل نگهداری، قابل نظارت و قابل پیش بینی است که آرامش خاطر را برای کاربر نهایی فراهم می کند.
                                                                                 SAPO® Seal
به منظور حفظ موثر آب بندی مثبت، SAPO ® Seal طوری طراحی شده است که نسبت به محفظه شناور باشد و همچنین موازی با شفت بماند. این طراحی منحصر به فرد امکان مفصل بندی تا حد مجاز ناهماهنگی رولبرینگ های کروی را فراهم می کند.
                                                   SAPO® Seal مفصل بندی و شناور محوری
SAPO ® Seal به عنوان یک ماده آب بندی به گریس متکی نیست. روغن فشار مثبت برای اطمینان از روانکاری لبه های روغن بند استفاده می شود و به طور همزمان ذرات ریز گرد و غبار را جذب می کند. نمونه برداری و شستشوی منظم روغن تضمین می کند که عملکرد مهر و موم در طول عمر آن نظارت و حفظ می شود.

..." ما باید همه آنها را اینگونه بسازیم" - تیم نصب فیتر سایت

روش‌های آب‌بندی بلوک‌های پلامر فعلی به شفت‌ها آسیب می‌رسانند که اغلب غیرقابل تعمیر آسیب می‌بینند. SAPO ® Seals با یک راه حل ساده این مشکل را برطرف می کند. واحدها طوری طراحی شده اند که روی آستین های فرسوده کار کنند تا از آسیب سایشی به شفت ها جلوگیری شود.
                                                                       قبل از SAPO® Seals
                                                                                پس از SAPO® Seals
SAPO ® مهر و موم به طور کامل نگهداری، monitorable و قابل پیش بینی با نظارت دولت از هنر، داخل تحمل آندوسکوپی مسکن از طریق SAPO هستند ® محدوده. پرسنل تعمیر و نگهداری می توانند حفره محفظه را برای ورود آلودگی و گریس بیش از حد یاتاقان در حالی که دستگاه کاملاً کار می کند، به صورت بصری نظارت کنند. این نوع نظارت بصری واقعاً در ایجاد آرامش خاطر منحصر به فرد است و هرگونه شک در مورد ورود آلودگی را برطرف می کند.
                                  مانیتورینگ آندوسکوپی محفظه یاتاقان با SAPO® Scope
SAPO ® Seals همچنین می تواند برای کمک به تراز کردن قرقره در حین نصب، کاهش زمان و خطر نصب، افزایش ایمنی و کارایی استفاده شود. یک تکنیک ساده و در عین حال مؤثر به راهنمایی همراستایی بصری در حین حرکت و بررسی‌های تضمین کیفیت نهایی اجازه می‌دهد تا هرگونه شک و تردید در هنگام نصب قرقره برطرف شود.

..." مهمترین مزیت این خواهد بود که ما در نهایت نظارت موثر و چند سطحی از وضعیت بلبرینگ را به عنوان کاهش خطر در برابر خرابی های برنامه ریزی نشده داریم" - مهندس سایت

حقایق کلیدی

اجرای SAPO ® Seals چندین قرقره حیاتی را قادر می سازد تا دو برابر میانگین زمان قبلی بین شکست (MTBF) در سراسر عملیات سنگ آهن پیلبارا استرالیا به دست آورند . مطالعات موردی در مورد سیستم های نقاله سنگ آهن با عیار بالا منجر به موارد زیر شده است:
  • افزایش تولید
  • حذف خرابی های برنامه ریزی نشده
  • صرفه جویی در هزینه ها در حدود ده ها میلیون دلار
                                                           نصب قرقره بحرانی با SAPO® Seals

آمار چرخشی

SAPO ® Seals به مشتریان این امکان را می دهد که از تکنیک های تعمیر و نگهداری مبتنی بر زمان به روش های نگهداری مبتنی بر شرایط تغییر کنند.

مطالعات موردی

یک قرقره بزرگ با قطر 2 متر با وزن تقریبی 28 تن در سیستمی که مواد فله ای را به پیلبارا منتقل می کرد، هر شش ماه یکبار به دلیل تند شدن مکرر تعویض می شد.
         SAPO® Seal در حال کار است
خرابی های مربوط به ورود آلودگی تیم سایت تصمیم گرفت به SAPO ® Seals تغییر مسیر دهد و قابلیت اطمینان و پیش بینی را به سطح دیگری تجربه کرده است.
یکی دیگر از قرقره های مهم در سیستم نوار نقاله لودر کشتی، مشکلات قابلیت اطمینان را تجربه می کرد که باعث خرابی برنامه ریزی نشده صدها هزار دلار شد. قرقره در فرصت بعدی با SAPO ® Seals نصب شد و از زمان سوئیچ به طور قابل اعتماد کار می کند.
اجرای SAPO ® Seals نیازی به هیچ تغییری در محفظه‌های استاندارد نوع SD ندارد.
 
9 آذر 1400, 17:27 / خبرها

نظر بدهید


up