تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » 300 هزار دلار در بلبرینگ های تقلبی در انبار ژوهانسبورگ پیدا شد

300 هزار دلار در بلبرینگ های تقلبی در انبار ژوهانسبورگ پیدا شد

اتحادیه تایر، تجهیزات و قطعات آفریقای جنوبی (TEPA) به رانندگان محلی هشدار داد که مواظب "قطعات غیرقانونی و بی کیفیت خودرو" باشند، پس از اینکه واحد جرم و جنایت ویژه هاکس، بلبرینگ های تقلبی با نام تجاری NSK را به ارزش 5 میلیون در یک Tulisa کشف کرد. پارک، انبار ژوهانسبورگ.
به گفته Vishal Premlall، مدیر ملی TEPA، محصولات تقلبی تنها بخشی از مشکل هستند، زیرا در حال حاضر تکثیر گسترده قطعات با کیفیت پایین‌تر وجود دارد که سیل بازار داخلی را فرا گرفته و سلامت و ایمنی مصرف‌کنندگان را به خطر می‌اندازد.
پرمال گفت: "مشکل این قطعات این است که قابلیت ردیابی، پشتیبانی فنی و هیچ توسلی برای مصرف کننده وجود ندارد."
کشف انبار غیرقانونی بلبرینگ بدنبال نابودی  80 میلیون روپیه مواد غیرقانونی خودرو  توسط رگولاتور ملی برای مشخصات اجباری (NRCS) در اوایل سال جاری است.

بلبرینگ های تقلبی در انبار ژوهانسبورگ

TEPA گفت که برای جلوگیری از ورود کالاهای خودروی تقلبی به آفریقای جنوبی، فعالانه با مقامات مربوطه درگیر است و مشغول ایجاد خط تلفنی برای افشای اطلاعات است که ممکن است مواردی از فعالیت‌های غیرقانونی گزارش شود.
TEPA گفت: "ما معتقدیم که این مشارکت بین صنعت و مقامات مطابق با قوانین، راه طولانی را برای خلاص کردن کشور از فعالیت های تجاری ناجوانمردانه انجام می دهد و بر این اساس از سایر سهامداران می خواهیم به این مشکل بپیوندند. "
با ادامه انقباض اقتصاد، تعداد بیشتری از این محصولات غیراستاندارد وارد شده و به دست مصرف‌کنندگانی می‌افتند که با کمبود نقدینگی مواجه هستند و متوجه تأثیر کامل استفاده از قطعات ضعیف یا تقلبی همانطور که در تجارت.”

اجتناب از قطعات تقلبی

پرمال گفت که بهترین راه برای جلوگیری از خرید قطعات تقلبی خودرو برای مصرف کنندگان این است که قطعات را فقط از فروشگاه های معتبر خریداری کنند.
"این به آنها آرامش می دهد که هر قطعه ای که خریداری یا استفاده می شود، دارای هویت قابل ردیابی از یک سازنده معتبر قطعات است. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل، از همه مهمتر به آنها کمک می کند . »
"اگر فروشنده بتواند قابلیت ردیابی و یکپارچگی قطعات را فراهم کند، مصرف کننده در معرض خطر بسیار کمتری قرار دارد."
6 تیر 1401, 10:00 / خبرها

نظر بدهید


up