تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » NTN "رول بلبرینگ یکپارچه رمزگذار مغناطیسی چند مسیری" را توسعه می دهد

NTN "رول بلبرینگ یکپارچه رمزگذار مغناطیسی چند مسیری" را توسعه می دهد

کمک به بهبود عملکرد و کوچک‌سازی/سبک‌سازی ربات‌ها با مقاومت محیطی عالی و تشخیص زاویه با وضوح بالا


محصول با استفاده از بلبرینگ شیار عمیق 6907 ابعاد: قطر داخلی φ35mm × قطر خارجی φ55mm × عرض 20.5mm

NTN Corporation (از این پس NTN) "رولینگ یکپارچه رمزگذار مغناطیسی چند مسیری" را با مقاومت محیطی عالی و تشخیص زاویه با وضوح بالا توسعه داده است. واحد بلبرینگ یاتاقان ها را با رمزگذار نوع مغناطیسی ادغام می کند و به بهبود عملکرد، کوچک کردن/سبک سازی ربات ها و صرفه جویی در ساعت کار در مونتاژ و راه اندازی کمک می کند.

در سال‌های اخیر، استفاده از ربات‌ها برای تحقق اتوماسیون و صرفه‌جویی نیروی کار در سایت‌های تولیدی در صنایع مختلف تسریع شده است، که منعکس‌کننده کاهش نسبت جمعیت در سن کار در راستای کاهش نرخ زاد و ولد و پیری جمعیت، و انواع کارهایی است که روبات‌ها انجام می‌دهند. متنوع می شوند. هر ربات نه تنها برای بهبود دقت حرکت، بلکه برای کاهش تعداد اجزا در مفاصل، اندازه/وزن هر جزء و ساعت کار در فرآیند مونتاژ آن مورد نیاز است.


                       بلبرینگ غلتکی یکپارچه رمزگذار مغناطیسی چند مسیره

یاتاقان غلتکی یکپارچه رمزگذار مغناطیسی چند مسیری جدید توسعه یافته یک واحد یاتاقان است که یک بلبرینگ شیار عمیق را ادغام می کند که از اتصالات ربات با حلقه و سنسور مغناطیسی پشتیبانی می کند. می تواند سرعت چرخش، جهت و زاویه مطلق را تشخیص دهد. با اتصال "حلقه مغناطیسی چند مسیری * 1 " اختصاصی NTN به حلقه داخلی بلبرینگ و خواندن تغییرات قطب های مغناطیسی "حلقه مغناطیسی چند مسیری" با آی سی سنسور مغناطیسی مجهز به حلقه بیرونی، محصول می تواند سرعت چرخش و زاویه مطلق را با صنعت تشخیص دهد. بالاترین سطح وضوح تشخیص زاویه (حداکثر 20 بیت، وضوح تقریباً 0.00034 درجه). با استفاده از فناوری برای ادغام یاتاقان های پرورش یافته با یاتاقان های سنسور چرخشی مجتمع* 2NTN که در تجهیزات حمل و نقل مانند لیفتراک استفاده می شود، شکاف و جهت "حلقه مغناطیسی چند مسیری" و آی سی سنسور مغناطیسی را برای تحقق بخشیدن به واحد فشرده و سبک بهینه می کند. این محصول نیاز به دستگاه‌های انتقال مانند کوپلینگ‌هایی را که شفت مفصل و رمزگذار چرخشی را به هم متصل می‌کنند، حذف می‌کند و به کوچک‌سازی/سبک‌سازی مفصل ربات می‌پردازد. از آنجایی که رمزگذارهای مغناطیسی مقاومت محیطی بسیار خوبی در برابر گرد و غبار و روغن دارند، می‌تواند تشخیص با وضوح بالا خود را در چنین شرایط استفاده نشان دهد.

از آنجایی که این محصول از نوع بلبرینگ و رمزگذار مغناطیسی ادغام می شود، عملیات نصب و راه اندازی رمزگذارها و کوپلینگ های چرخشی را حذف می کند و مونتاژ ربات را آسان تر می کند. ابعاد و ظرفیت بار بلبرینگ در محصول مشابه یاتاقان‌های معمولی است و می‌توان آن را برای طیف وسیعی از ربات‌ها اعمال کرد.

NTN این محصول را به تولیدکنندگان روبات‌ها به‌عنوان محصولی پیشنهاد می‌کند که از گسترش بازار و تنوع ربات‌ها پشتیبانی می‌کند، در حالی که حوزه ماژول‌های مرتبط با ربات را که در طرح مدیریت میان‌مدت «DRIVE NTN100» فاز 2 مشخص شده است، گسترش می‌دهد. NTN این محصول را در "JIMTOF2022 سی و یکمین نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار ژاپن" از 8 تا 13 نوامبر سال جاری برگزار شد.

امکانات

1سرعت چرخش، جهت و زاویه مطلق را در حین پشتیبانی از محور چرخشی مفاصل ربات تشخیص دهید
2نصب رمزگذار مغناطیسی با مقاومت محیطی عالی
3کمک به کوچک کردن و سبک کردن مفاصل ربات
4کاهش ساعات کار در فرآیند مونتاژ و راه اندازی ربات ها


کاهش تعداد اجزا و کوچک کردن مفصل ربات با استفاده از یاتاقان‌های غلتشی یکپارچه رمزگذار مغناطیسی Multi Track

22 آبان 1401, 08:30 / خبرها

نظر بدهید


up