تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » Trelleborg بلبرینگ کامپوزیت گرمانرم سبک با اصطکاک کم را راه اندازی می کند

Trelleborg بلبرینگ کامپوزیت گرمانرم سبک با اصطکاک کم را راه اندازی می کند

Trelleborg Sealing Solutions جدیدترین یاتاقان کامپوزیت گرمانرم سبک وزن خود را به نام HiMod® Advanced Composite Bearing Plus، یک یاتاقان دو لایه پیشرفته با یک لایه PEEK اصلاح شده با اصطکاک کم که اصطکاک را کاهش می دهد و عملکرد سایش را برای استفاده در یاتاقان، حلقه سایش و بوشینگ افزایش می دهد، عرضه می کند. برنامه های کاربردی.


یک لاینر نازک  با اصطکاک کم که با استفاده از  فناوری ثبت اختراع فیبر قرار دادن خودکار (AFP) Trelleborg ساخته شده  است، به قطرهای داخلی چسبانده شده است و می توان آن را به قطرهای بیرونی  یاتاقان اضافه کرد  تا راه حلی با کیفیت بالا برای استفاده در طیف گسترده ای ایجاد کند. صنایع HiMod ®  Advanced  Composite Bearing  Plus، بر خلاف یاتاقان های فلزی، برای کاهش احتمال آسیب پمپ در کاربردهای فرآوری شیمیایی، گیر نمی کند یا زخم نمی شود،   ضریب  اصطکاک پایینی دارد و می تواند در محدوده دمایی شدید مقاومت کند.

رید هیسلوپ، مدیر محصول در Trelleborg Sealing Solutions، می‌گوید: «بلبرینگ‌های ترموپلاستیک دوام و چقرمگی بالایی برای کاربردهای سخت ارائه می‌دهند. افزودن یک لایه کم اصطکاک در HiMod® Advanced Composite Bearing Plus ما تا 50 درصد اصطکاک لغزشی کمتری نسبت به یاتاقان‌های استاندارد ایجاد می‌کند تا عملکرد را افزایش داده و از آسیب به اجزای سخت‌افزاری جلوگیری کند.

این بلبرینگ‌های منحصربه‌فرد می‌توانند از دمای بسیار  پایین  -156  O C تا +274  O C / -250  O F تا +525  O F کار کنند و حتی در صورت خیس بودن، با جذب آب تقریباً صفر، قابلیت سرویس دهی مداوم را دارند. برخلاف سایر بلبرینگ‌های غیر فلزی، این یاتاقان‌ها در شرایط شدید ترک نمی‌خورند یا متورم نمی‌شوند و انتخابی قابل اعتماد برای طیف وسیعی از کاربردها هستند.

فناوری AFP Trelleborg بخشی از فرآیند تولید کامپوزیت ترموپلاستیک با الیاف پیوسته است که از نوارهای کامپوزیت یک طرفه از پیش آغشته شده برای تولید یاتاقان های کامپوزیت قوی و سبک و سایر اجزا استفاده می کند. فرآیند تولید از فناوری تلفیقی درجا (ISC) استفاده می‌کند که برای از بین بردن چروک شدن فیبر و ارائه انتخاب نامحدودی از زوایای فیبر، نیازی به اتوکلاو یا سایر فرآیندهای پستی ندارد. اجزاء به سرعت توسط یک فرآیند مذاب باند تشکیل می شوند که نیاز به چسب، بست یا جوش را از بین می برد. فناوری ISC اتصال مواد مختلف را امکان پذیر می کند که می تواند منجر به ایجاد ساختارهای هیبریدی جدید شود.

هیسلوپ ادامه می دهد: "لاینر PEEK با اصطکاک کم ما  به عنوان یک  سطح آب بندی بسیار غیر قابل نفوذ برای ارائه سازگاری شیمیایی گسترده از جمله حلال ها و آلاینده های محیطی عمل می کند و بر خلاف کامپوزیت های گرماسخت سنتی، کامپوزیت  های ترموپلاستیک  را می توان در پایان عمر بازیافت کرد."

Trelleborg  جدید HiMod®  Advanced  Composite Bearing Plus خود را در Achema  ، در فرانکفورت، آلمان، در غرفه شماره C62 در سالن 8، از 22 تا 26 آگوست 2022 به نمایش خواهد گذاشت. در طول این رویداد پنج روزه، شرکت کنندگان همچنین می توانند در مورد  Trelleborg اطلاعات کسب کنند. فن آوری های تخصصی، با کارشناسان فنی در دسترس برای بحث در مورد الزامات برنامه های کاربردی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد  راه حل های  کامپوزیت ترموپلاستیک Trelleborg  و دانلود بروشور HiMod ®  Advanced  Composite Bearing Plus، به لینک مراجعه کنید .


22 آبان 1401, 08:54 / خبرها

نظر بدهید


up